ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ladybaby
26. mar 2011

@nemko ja ti verim, stale bude nieco na co budes cakat a coho sa budes bat.... ci nebudes spinit, potom ci sa dobre vyvija, preco viac nekope... preco toto a tamto.... citis sa uz aspon lepsie? Kedy mas ist Valkymu?

lowee
26. mar 2011

@ladybaby aj ja som po vklade 4den tusim no tiez ma bolia odst hlavne ked idem ako keby tam mam noze a za kazdym krokom trh trh boli .... neviem co to je --

ladybaby
26. mar 2011

@lowee no ja som po vklade mala nafuknute brucho, ine problemy som nemala.....neviem co to mozes mat....

nemko
26. mar 2011

baby ja som skusala test a je tam silnejsia ko bola tak uz som kludnejsia 😉
strasne vam drzim palce aby sme boli tehule spolu 😉

andysok
26. mar 2011

@nemko no a uspesne mozes zalozit temu " december 2011" 😉

nemko
26. mar 2011

@andysok nie, budem sem chodit sporadicky lebo cim viac citm tym viac mi sibe

andysok
26. mar 2011

@nemko muuuuuuuuuuudro hovoris 😉

nemko
26. mar 2011

@andysok no uz to musim aj zrealizovat lebo nechcem sa zbytocne stresovat, nerobi nam to dobre 😉

andysok
26. mar 2011

@nemko už nech ťa tu nevidíme 😉 až o dva mesiaicky.....ja som to tak urobila......ale az o tri ked bolo za mnou aj najrizikovejsie obdobicko 🙂 drzte sa rodinka 🙂

eevulikk
26. mar 2011

tak už viem výsledok. sme negatívny. baby všetkým vám strašne moc držím palce, aby vám to vyšlo. veď z nás budú tie najlepšie mamini aké len môžu byť. už teraz sme schopné pre tých prckov urobiť aj nemožné, tak čo potom keď tu budú 🙂

eevulikk
26. mar 2011

@nemko veľmi gratulujem 😀 , teším sa s tebou. na ten boľavý žalúdok skús piť repík. mne pomôže vždy.

nemko
26. mar 2011

@eevulikk dakujem, pojdem v pondelok ku gynekologovi snad mi nieco poradi, este mam tento tyzden kontrolu v iscare kvoli ohss, ale tam mi povedali, ze to musim pretrpiet tak musim nejako vydrzat, uvidime.hlavne aby sme to dobojovali 🙂
a je mi luto, ze je vysledok neg, ale treba bojovat, ja som cakala viac ako 5 rokov 🙂

andysok
26. mar 2011

@nemko ty ides v pondelok do iscaru?ja tam budem od rana asi na tri hodiny, lebo idem na glukozovy test

eevulikk
26. mar 2011

@nemko ja viem, že treba bojovať, ale sama vieš najlepšie aká je to bolesť prvé dni. myslím pozitívne a zvlásť teraz keď sa ti to podarilo - to je úžasne, ani nevieš akú silu mi dávaš. utešujem sa aj s tým, že máme 4 mraziačikov, ale na to sa potrebujem dať psychicky do kopy.

nemko
26. mar 2011

@eevulikk ja to poznam a viem, ze akekolvek slova utechy su teraz aj tak na p.d

nemko
26. mar 2011

@andysok nie, ku svojmu gyn do iscare pojdem vo stvrtok

lowee
26. mar 2011

je to normlane ze mam bolesti tam dole maternica alebo vajecniky? nie ze boli ale naor jak dam krok tak pich pich ..som4den po vklade? 🤐

nemko
28. mar 2011

caute kocky, ako sa mate ?

lowee
28. mar 2011

@nemko ahij nemko po kolko dnoch ti ukazali dve palicky na teste?

nemko
28. mar 2011

@lowee ja som mala PK a prvy fakt poz bol tusim presne tyzden po ET rano skor ako som isla na krv popoludni mi uz len volali, ze aj krv je pozitivna

lowee
28. mar 2011

@nemko aha ja so si robila uz enksa nevydrzim som 6 den po et a nic negativny jaj uz nemam na nic naladu

nemko
28. mar 2011

@lowee ja to poznam,mne to potvrdili z krvi a bojim sa aby sa nestalo nieco zle - tiez nic moc pocit

lowee
28. mar 2011

@nemko ale rti uz si v tom nebojsa icoho vies co by to bolo keby mas strach napr 3mesiace v kuse strasne . ja uz zas by som bola rada keby som bola v tom super pocit.... ale ty si mala pozitivne testy skor ako si isla na krv si testovala co? no prave aj ja neska 6 den a nic ? myslis ze to je este skoro alebo uz je to iste ? a testovala si rano ranny moc ? lebo ja nieeee

nemko
28. mar 2011

@lowee aj ranny aj pocas dna

lowee
28. mar 2011

@nemko takze tak dakujem ...a kedy ides do iscaru co uz ked i v tom co dalej? uz len ultrazvuk a tak?

takze ti si zacala tyzden od vkladu a to bol ten test na obrazku najslabsi ze?

lowee
28. mar 2011

@nemko nemko a este nieco kolko sa ujalo vlastne cakas 1?2?3? neviem ...

nemko
28. mar 2011

@lowee tyzden od vkladu je ten posledny kde ich je tak vela tusim prva foto, do iscare neviem kedy pojdem, mozno v piatok mozno buduci tyzden lebo konrolne hcg mi spravi aj moj gynekolog - uvidime zavolam si tam a dohodnem sa
tak drzim palce

nemko
28. mar 2011

@lowee este neviem kolko sa ujalo to bolo skoro podla hcg

lowee
28. mar 2011

@nemko dakujem aj ja tebe moc drzim ....

lowee
28. mar 2011

@nemko urcite su tam dvojicky🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre