ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
7. feb 2013

@katulka25 nie mam zlepene vajovody.... al epreco to nejde normalne rozmrazit a dat na pk? tebe sa na kolko delili?

katulka25
7. feb 2013

@denulka85 jaaj a geneticky ste ok? No mne sa delili na 50bunkove.take nam vlozili. No neviem ako sa im paci dalej. Ale tie dva sa uz dalej nedelili

denulka85
7. feb 2013

@katulka25 nie nemame nic geneticke.... vraj aj mne dve hned umreli a styri sa dalej nedelili tusim hovorila ze su dvojbunkove... a preto idu davat dalsie tri na rozmrazenie.. prosim boha aspon nech jedno je tam prave, uplne som zufala bojim sa zajtrajsieho telefonu co mi povedia

katulka25
7. feb 2013

@denulka85 neboj sa mpja.posielam vela pozitivnej energie. Bude to ok. Uvidis. Drz sa

denulka85
7. feb 2013

@katulka25 ak zajtra zavolaju a povedia ze ma 6 alebo 8 buniek budem najstasnejsi clovek na zemi ale teraz sa bojim kazdej sekundy

ada83
7. feb 2013

@denulka85 neboj zavolaju zajtra budu dobre spravy a v sobotu sa pripojis k nam 😀

martinazvo
7. feb 2013

@denulka85 neboj bude to dobre, dnes sa skus zabavit lebo viem ze kazda minuta cakania je ako 5 hodin beznych...

denulka85
7. feb 2013

@ada83 bodaj by si mala pravdu teraz nech je vsetko ok aj ja sa chcem pripojit 🙂

denulka85
7. feb 2013

@martinazvo no asi to bude najlepšie... musim si najst zabavku nejaku ☹

martinazvo
7. feb 2013

@denulka85 tak, a posli babatkam trosku pozitivnej energie 🙂

katulka25
7. feb 2013

@denulka85 urcite to tak bude a bude to ok. Drzim prsty

denulka85
7. feb 2013

@martinazvo uz sa snazim im poslat aby mi dobre narastli.. 🙂 🙂 🙂

denulka85
7. feb 2013

@katulka25 ok dakujem snad to vide a budeme stastny....

lucia2505
7. feb 2013

@martinazvo máš krásne testíky a ten posledný je už úplne jasný, rovnako silná čiarka ako kontrolná 🙂 supeeeer 🙂

martinazvo
7. feb 2013

@lucia2505 dakujem, som zajtra zvedava na krvicku 🙂

katulka25
7. feb 2013

@denulka85 jasne ze to vyjde.nam vsetkym

katulka25
7. feb 2013

@lucia2505 ahoj a ty sa mas ako? Co noveho?

denulka85
7. feb 2013

@katulka25 ja budem kludnejsi aj zajtra .... vam to vyjde urcite a ja este som vo hviezdach....

lucia2505
7. feb 2013

@katulka25 Ahoj, ja som mala ísť teraz vo februári na Ket, ale rozhodli sme sa to odložiť na apríl, lebo nám do toho niečo vošlo a teraz nie je vhodná doba. a ty?

martinazvo
7. feb 2013

http://www.ivf.ca/duedate.php

kocky, velmi uzitocna info, podla dna vkladu su tam vsetky datumy, dokonca aj zaciatok a koniec zavrtania... a mne to podla testov fakt sediiiiii 😀 😀 😀

b.bardyova
7. feb 2013

@denulka85 budem drzat palceky :D

denulka85
7. feb 2013

@b.bardyova dakujem dufam ze sem zajtra napisem len dobru spravu 🙂

ada83
7. feb 2013

@martinazvo tam sa dava aky datum vkladu?

martinazvo
7. feb 2013

@ada83 ano, datum vkladu

csokasi
7. feb 2013

Vcera a dnes takto poobede my je tak divne, toci sa my hlava a citim sa ako opyta. Dokonca ma aj zatackalo a ledva som odsoferovala domov ... Vcera som si zdriemla a vsetko bolo o.k., ale dnes neviem zaspat ... Moze to mat nieco spolocne s touto situciou v akej sme?

martinazvo
7. feb 2013

@csokasi ahoj, no to vyzera na kolisavy pripadne nizky tlak a to v tejto "hormonalnej burke" aj moze byt...

gaga83
7. feb 2013

@denulka85 držím palčeky určite to dobre zajtra dopadne

denulka85
7. feb 2013

@gaga83 dakujem a dufam ze sa dobre rozmrazia 🙂 🙂 🙂 🙂

katulka25
7. feb 2013

@denulka85 ani my este nie sme isti. ale neboj sa, vyjde to aj tebe, uvidis

katulka25
7. feb 2013

@lucia2505 aha, no skoda. my sme boli na ket teraz v pondelok a teraz uz len cakame co bude

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre