ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

vidruska
8. feb 2013

@martinazvo gratulujeeeeeem 🙂)) a kedy budes vediet ci sa ti ujali obe embrya?

martinazvo
8. feb 2013

@vidruska az na uzv, mam prist za 1-2 tyzdne...... musim sa obj. k Hruzikovi, je tam len 2x do tyzdna a ao bude mat manzel cas ma odviezt...

katulka25
8. feb 2013

@martinazvo supeeeeer , velmi sa s tebou tesiiiim

lucia2505
8. feb 2013

@martinazvo gratulujeeeeeeem 🙂

ada83
8. feb 2013

@martinazvo gratulujééééééééééééééééééémmmmmmmmm

silvinka20
8. feb 2013

@martinazvo gratulujem a drzim palce.

martinazvo
8. feb 2013

@vidruska
@katulka25
@lucia2505
@ada83
@silvinka20 kocky dakujem, boze az sa trasiem 😉

bibi24
8. feb 2013

@martinazvo podla vysky hcg ide pravdepodobne o jedno embryjko. Velmi gratulujem, nech vsetko ide ako ma 😉

martinazvo
8. feb 2013

@bibi24 dakujem pekne 🙂

denulka85
8. feb 2013

@martinazvo nepoj urcite si nemusis sa bat vsak si mala silne ciarocky 🙂

denulka85
8. feb 2013

@martinazvo teraz citam gratulujem hovorila som ti... budes maminaaaaaaaaaaaaaaa

katulka25
8. feb 2013

@denulka85 hlavne klud

denulka85
8. feb 2013

@katulka25 dakujem pekne,..... kedy ides na krv? zajtra sa spytam na ten sex ak nezabudnem 😀 😀

katulka25
8. feb 2013

@denulka85 no to by bolo super 🙂

vidruska
8. feb 2013

@bibi24 a co si myslis o hodnote hcg 956 s PK? ja sa v tom vobec nevyznam...ale podla tabuliek vraj priemer kedze bola PK....aj ked sestricka bola tak pozitivne zaskocena, ze take vysoke

vidruska
8. feb 2013

@martinazvo inak to bude celkom super byt tehotna cez leto + september co sa tyka vacsieho brucha, aspon nemusime tak velmi menit satnik 🙂) staci dlha indianska sukna a tricko o 2 cisla vacsie a sme vybavene 🙂)

martinazvo
8. feb 2013

@denulka85 dakujem moja, drzim palceky aj ja Tebe 😉

martinazvo
8. feb 2013

@vidruska celkom pekne nam to vychadza, ano 😉

bibi24
8. feb 2013

@vidruska ja uz som ti ale odpisovala par dni dozadu 🙂 neviem, tvoje hcg moze znamenat aj jedno embryjko, alebo aj dve. 😉 mas ho vysoke, ale napr. nizsie ako ja 🙂 ja som mala raz take....

vidruska
8. feb 2013

@bibi24 aha, ano prepac...uz som aj zabudla. dakujem este raz za odpoved 🙂

jajus18
8. feb 2013

@bibi24 ahojky.no co ako sa mas?co drobci,uz ich citis? 🙂

bibi24
8. feb 2013

@jajus18 ahoj 🙂 celkom fajn, oddychujem doma na pn. Ano, citim ich uz asi mesiac 🙂 a ty ako?

jajus18
8. feb 2013

@bibi24 no aj ja som cele tehu na pn,mne sa to uz krati za taky tyzden uvidime nasho drabca 😉

csokasi
8. feb 2013

@ada83
@vidruska
@katulka25
@denulka85
@martinazvo Ďakujem Kočky, ale nezúfam ... Až som prekvapená ako super to beriem 😉 ... Od včera soms a namotivovala na to, že do ďalšieho IVF musim schudnúť všetky kilečka, ktoré som za posledné mesiace nabrala. Čiže Vas s tejto témy nachviľu opúšťam. Dúfam, že keď sa vrátim Vy tu už nebudete lebo budete šťastné a TEHOTNĚ ... Tak sa My tu opatrujte a tehotnite 😀

katulka25
8. feb 2013

@csokasi moha zlata. Ja som presne tak isto rozmyslala, ze ked to nevyjde budem mysiet schudnut. Tak ti drzim prsty a coskoro tehu aj tebe 🙂

denulka85
8. feb 2013

@martinazvo dakujem zajtra sa ozvem ako to islo dalej...

denulka85
8. feb 2013

@csokasi moja to je super ze to tak zvladas ja som to vobec nezvladala ale obcas sem k nam nakukni..... 🙂

denulka85
8. feb 2013

baby tu uz kazdy bude maminka to je super takze tento rok je asi stastny..... 😀 😀 😀

ada83
8. feb 2013

@csokasi dufam že obcas nás sem prideš pozrieť 😀 😀 😀 no s tým schudnutím sa asi pridám k tebe ked to nevyjde tak sa pekne drž a veľa sťastia do dalšieho boja 😉 😉 😉

ada83
8. feb 2013

@denulka85 dúfam že to bude takto dobre pokračovať 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre