ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

marculik
18. júl 2013

@ada83 ked ja sa neviem rozhodnut on je predsa skusenejsi a co ak sa ona iba uci a nema ziadnu prax,predsa ona moze byt milsia lebo raz som tam bola u neho ked lattakova tam nebola a on mi pride taky neviem taky trochu neprijemny ako keby sme boli pre neho iba peniaze,neviem mozno nemal svoj den,neviem a to uz ides na druhy zakrok a si uz objednana?

ada83
18. júl 2013

@marculik idem na 2 ket okolo 22.8 a to tam uz asi dr nebude uvidime ked sa budedm objednavar co povie recepcna ale neviem sa rozhodnut neviem lattakova je tiez mlada

marculik
18. júl 2013

@ada83 ja uz idem treti krat ,sa bojim aby som si potom nevycitala ze som sa mohla inak rozhodnut a uz si videla tu novu ani nevies aka je?

ada83
18. júl 2013

@marculik nie ešte som ju nevidela ona robí pon a piat a ja som bola v car v utrok ja som toto mala 1 ivf a teraz bude 2 ket a mám posledné 2 blastocysty tak dufam že zabojujú

martinazvo
18. júl 2013

@saska02 ja potichucky gratulujem!!!

martinazvo
18. júl 2013

@mariankamk ahoj, my sme mali konzultaciu... pockali sme cca. 15 min. kym dorobia nieco v labaku a posedeli sme... nemusis si to objednavat dopredu, len to treba dohodnut ked tam uz budes so sestrickami, pripadne lekarom/lekarkou...

mariankamk
18. júl 2013

@martinazvo vdaka, dobre vediet 🙂

teraz ma tak napadlo, robia v CAR aj testy na protilatky proti spermiam?

martinazvo
18. júl 2013

@mariankamk ano urcite, nam to robili hned v ramci tych prvych velkych odberov 🙂

mariankamk
18. júl 2013

@martinazvo vdaka 🙂

martinazvo
18. júl 2013

@mariankamk nemas za co, kludne sa pytaj keby nieco! a drzim palce!!! 😉

csokasi
18. júl 2013

Baby? Ja tam vidím slabuliiiiinku čiaročku ...

marculik
18. júl 2013

@ada83 no ja idem na tretie ivf nejako sa mi nedarilo mat viac vajicok ako 4-5 dobrych,uvidim co ma zase caka...

lucia2505
18. júl 2013

@csokasi je tam duch 🙂

sakura
18. júl 2013

@csokasi
aj jaaa 🙂

katulka25
18. júl 2013

@csokasi nieco sa tam crta 🙂 kolky den si dnes?

martinazvo
18. júl 2013

@csokasi aj ja to vidiiiiiiiiim 🙂

martinazvo
18. júl 2013

@marculik ahoj, 4-5 vajicok je dobre... aspon su kvalitne... ked ich je privela, kvalita ide dolu... drzim palce!

cucoriedkacucoriedka
18. júl 2013

@mariankamk hej, robia....aj nám to robili🙂

cucoriedkacucoriedka
18. júl 2013

@csokasi je to taaaaaaam🙂 koľký si deň? 🙂

csokasi
18. júl 2013

Ďakujem, Kočky ozaj to už vidím úplne aj Ja. To je teraz robení ...
@lucia2505
@sakura
@katulka25
@martinazvo
@cucoriedkacucoriedka 10 DpKET - 8 bunkové embryjká

cucoriedkacucoriedka
18. júl 2013

@csokasi krása🙂

marculik
18. júl 2013

@martinazvo neviem ci je to u mna nejaka vyhra prvykrat som mala dve vajicka jedno embrijo nevyslo to,druhy krat som mala 5 a zase iba jedno sa dobre delilo no zase nic tak neviem ,uvidim do tretice

cucoriedkacucoriedka
18. júl 2013

@marculik kedy ideš na stimuláciu?

katulka25
18. júl 2013

@csokasi veeelmi sa s tebou tesiiiim 🙂

martinazvo
18. júl 2013

@marculik drzim palce, ja som mala len 3, 2 z toho sa oplodnili, 2 mi vlozili, 2 sa uchytili... aj ked sa potom neskor jedno vstrebalo a mam len 1 babatko v brusku...

cucoriedkacucoriedka
18. júl 2013

@marculik mne robila reismullerová, alebo tak nejako sa volá, vklad.....bola strašne ľudská a milá.

martinazvo
18. júl 2013

@csokasi nadhera!!! gratulujeeeem !!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cucoriedkacucoriedka
18. júl 2013

@martinazvo ahoooj, no ako? rastieš, rastieš?🙂 už rekonštrukcia domu dokončená?🙂

martinazvo
18. júl 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoooj, no rastiem, tu je moje dnesne brusko 🙂

inak este riesime veci, detsku uz len vymalujeme, polozime parkety a mozem zariadovat 🙂 ale som v dalsej faze - teraz riesim firmu na zabradlia na schody a balkony - stale nieco, ale musim si pohnut lebo je to jednak nebezpecne a potom uz ma vsetko taaak unavuje ze az 🙂

cucoriedkacucoriedka
18. júl 2013

@martinazvo jej, no krááásne bruško🙂 máš toho veru dosť....dnes som čítala v jednej knihe, volá sa to devat mesiacov otázok a odpovedí aj o tom, že ako mamičky pred pôrodom, hlavne v poslednom trimestri, majú pocit budovania hniezda....všetko dokončiť, dokonca že niektoré sú také, že zubnou kefkou čistia v izbičke pre dietatko kazdý centimeter🙂 tak bacha na to🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre