ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
12. mar 2013

@martinazvo pekne ale dufam ze ta dlho ta ruka nebude trapit.... a budes sa uz len brusku venovat 🙂

martinazvo
12. mar 2013

@denulka85 uz aj ja by som mala najradsej po tom...

lucka_220809
12. mar 2013

dievcata, prosim vas, viete mi dat referenciu nejaku na doc. MUDr. Jozefa Valkyho? som k nemu objednana uz a vobec ma nenapadlo vopred si prezistit. za kazdu infosku budem vdacna..

L.

denulka85
12. mar 2013

@martinazvo to ti verim neboj aspon ze sadra je dole 🙂

ada83
12. mar 2013

@denulka85 asi hej pride az 19 uvidime

denulka85
12. mar 2013

@ada83 kedy sa chystas na kontrolu?

ada83
12. mar 2013

@denulka85 po kramoch hnet ak stihnem do velkej noci by som chcela

denulka85
12. mar 2013

@ada83 no to stihnes neboj sa ja uz od dnes som vysadila prednison a postupne extrimax

ada83
12. mar 2013

@denulka85 tak zmensujes svoju davku hormonov

denulka85
12. mar 2013

@ada83 ano konecne.... brala som 10 denne plus jeden vitamin

ada83
12. mar 2013

@denulka85 to aj sa budem brat tolko tabletiek pred ketom

denulka85
12. mar 2013

@ada83 asi hej to ti neviem povedat ze kolko daju tebe

ada83
12. mar 2013

@denulka85 no zase sa budem dopovat hormonmy to budu zase kg na viac ale co uz nusime pre babo vsetko

elle81
12. mar 2013

@lucka_220809 ahoj lucka, ja chodím, k doc. Valkymu od augusta, on je taky svojsky, najprv som s neho nemala dobry pocit, ale potom som si zvykla, podla mna je velky odbornik vo svojom obore (ved napokon, nech ti napisu dievcata, ktore uz vdaka nemu nosia pod srdcom svoj zazrak),ale kazda sme ina a kazdej sa snazi pomoct pokial sa da 🙂 on toho vela nenahovori, ale ked sa ho opytas, ochotne ti odpovie na vsetko 🙂

denulka85
12. mar 2013

@ada83 presne tak moja pre babo vsetko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 kaslat na kg

cucoriedkacucoriedka
12. mar 2013

@ada83 ach, veru, budeš, budeš...sttrašné to je, čo?

denulka85
12. mar 2013

Baby neviete nejaku stranku kde sa daju objednat topanky k sv.satam? chcela by som cyklamenove na platforme..... dakujem som zufala nikde neviem najst 😒

ada83
12. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka co sa ti nepaci 😀 😅 😝

elle81
12. mar 2013

ahojte baby, tak ja som bola dnes na kontrole v iscare a moje vajicka sa velmi nerozrastaju, neako sa im nechce, zase ich mam velmi malo 2-3. Pan doc.my zmenil liecbu od dnes do piatka, tak uvidime ci sa vajka umudria 😒

lucka_220809
12. mar 2013

@elle81 dakujem ti. No uvidime, zvedava som. A tebe sa este nepodarilo babo u neho? Mala si uz ivf alebo riesite to nejako inak...? Ja sama neviem,co celkom cakam... ci ivf-ko ci co..uz sa nam nedari velmi dlho, problem urcite mame, chcela by som,aby konecne niekto odsledoval viac veci sucasne, neriesit len ciastkovo...

cucoriedkacucoriedka
12. mar 2013

@ada83 mne? 😀 😀 😀 😀 všetko sa mi páči🙂 akurát dnes som sa pýtala kolegyne, ktorá otehotnela prirodzene a tak, že sa rozhodla že chce a o tri mesiace bola tehotná, že či jej nie je ľúto že toto všetko nepodstupuje, ako my, s druhou kolegynou, ktorá je v príprave na OPU🙂))) takže nesťažujem sa🙂)))šeeecko dobre🙂

elle81
12. mar 2013

@lucka_220809 tu v iscare, vam podla mna zistia kde je problem a specializuju sa na to, aby vam pomohli,ak budete chciet...ja sa chystam teraz na 2.ivf, prve bohuziat nevyslo, tak uvidime, ci sa to teraz podari

cucoriedkacucoriedka
12. mar 2013

@lucka_220809 ja mám pocit, že care riešia všetci lekári veci rýchlo...a komplexne...ja mam petrovu a nemôžem sa vôbec sťažovať.....takže neboj sa, hlavu hore, uvidíš že po prvej konzultácii tento problém uvidíš v iných farbách🙂

lucka_220809
12. mar 2013

@elle81 tak ti drzim palce. u mna zatial vsetko vyzeralo byt ok... uz dva roky priebezne chodim na folikulometriu, vzdy vsetko prebehlo ako malo, hormonalny profil, ktory som si nakoniec doziadala od lekara, ukazal len trosicku nizsiu hladinu jedneho hormonu, stale v norme.. dr. mi nasadil clostylbegyt len tak na prebratie vajecnikov, 2 razy som ho brala, zakazdym som mala aj 5 folikov, ktore vzdy popukali.. napriek tomu sa nepodarilo otehotniet. Manzel ma ale zhorseny spermio, tak zrejme to bude preto, ale dufali sme, ze sa to podari napriek tomu.. nuz co, asi tomu bude terba pomoct predsalen...

lucka_220809
12. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem, velmi dufam. Zamerne idem teraz,ked mam zrovna obdobie, ze nemam paniku z toho,ze nie som tehotna,aby som to cele brala tak volnejsie a nenervovala seba aj manzela 🙂) ...mam take male ocakavania alebo co, a dufam,ze to bude len na dobro veci 🙂

elle81
12. mar 2013

@lucka_220809 aj u nas je zly speriogram, ale nastasie aj s toho mála dobrich spermii (2%)sa da vybrať, pri prvom so mala 3vajicka z toho sa oplodnilo iba jedno a to male chudiatko sa neudrzalo 😒

lucka_220809
12. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
@elle81
dievcata dakujem za reakcie inac...naozaj. ste zlate 🙂

cucoriedkacucoriedka
12. mar 2013

@lucka_220809 o tom nepochybuj...no nespoliehaj sa veľmi na kľudné obdobie, nechcem ťa strašiť, je to stresujúce tak či tak....ale hlavne je to o pozitívnom myslení...hlavne nemysli na to, že nie si tehotná...a že stretávaš tehotné a pýtaš sa prečo ty nie...ono to príde, niekto otehotnie hneď a niektoré s s tým trápime, vytrápime, otehotnieme s pomocou, donosíme a tešíme sa🙂 fakt hlavu hore...a hlavne bez stresu....bude tak ako má byt🙂 to je moja oblúbená veta🙂

elle81
12. mar 2013

@lucka_220809 neni zaco 🙂 musime drzat spolu, mame spolocny ciel 🙂 🙂

lucka_220809
12. mar 2013

@elle81 moj manzel nema az taky zly ten spermio, ma vela spermii, vela zivych, len ma vacsie percento pomalych. Tak verim,ze bdue z coho vyberat, ale skor sa bojim,ze je problem este v niecom inom, ked sa nam napriek vsetkemu nedari... nejaka imunitna vada, protilatky alebo co ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre