ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

dorotka66
12. mar 2013

@sakura no doktor nezrozumiteľne povie sestričke v akom stave je maternica, tá to zapíše, vyšetrená som za 2 min. potom povie koľko to bude stáť a dá mi na predpise napísaný termín kontroly a počet liekov, ktoré mám brať. taký komfort, akej hrúbky je maternica a či rastie ako má, to sa v splne nedočkáš. 😒 no ja som rezignovala a to to je len opis situácie ....po tom, čo som absolvovala. na ket by som mala ísť okolo 23.3. koľkokrát pri kete chodíte na kontrolu pred zákrokom?

sakura
12. mar 2013

@dorotka66
no zbohom.. to je čoooo? Ja mam pekne papier s dátumom a kedy čo presne mám užívať....
Ja som bola 2x a teraz idem rovno v piatok na KET.. teda vo štvrtok mi budú volať ako su na tom snehuliaci 🙂 A ak ok tak v piatok ideme na to 🙂

katulka25
12. mar 2013

@lucka_220809 ahoj, ja chodim tiez k valkymu a som s nim veelmi spokojna. Je to velkyodbornik a vela zenam uz pomohol 🙂 a verim ze aj na nas to caks

dorotka66
12. mar 2013

@sakura tak to je spln 😵, ale keď tam mám 8 mr, nemám inú možnosť. a držím palce, ja si ešte týždeň počkám 🙂

sakura
12. mar 2013

@dorotka66
no tak teda ozaj..ked tam máš mrazáčikov.. ale ten postup a prístup teda otras....
A dakujeeem 🙂 Aj ja ti držím palčeky 😵
Mala si aj ET?

lucka_220809
12. mar 2013

@katulka25 jeej, dakujem za tuto odpoved 🙂 Som rada... uz sa celkom tesim tam ist, nech sa aj nam volaco pohne nejakym smerom.... 🙂

katulka25
12. mar 2013

@lucka_220809 urcite sa podari 🙂

csokasi
12. mar 2013

@lucka_220809 Ahojky, aj Já chodím k našemu starému panivo Vakymu ako ho nazval moj gynekolog. Mne ho odporučil on tak som ani neriešila nikoho ineho a som spokojna. Veľa toho nenakeca, ale mne to vyhovuje nemáš aspoň moc čo riešiť ... Je to klasik 🙂

cucoriedkacucoriedka
13. mar 2013

@sakura musíš počuť telefon🙂 daj si na najsilnejšie zvonenie a vibrovanie🙂 veď ti povedia dobrú správu, tak nepremeškaj🙂

cucoriedkacucoriedka
13. mar 2013

@dorotka66 čo je spln? idem to hned vygoogliť🙂 aha, nám to hned v iscare rozpíšu do protokolu čo a ako. a ved každý do má iné🙂

cucoriedkacucoriedka
13. mar 2013

@dorotka66 ja som to mala tak s KET že, asi deň cyklu som bola na kontrolu, dala mi injekciu decapeptyl, tú som si mala dať pichnúť den cyklu...potom som čakala menzes, začala jesť tabletky a deň kontrola....takže mne to vychádza že asi raz...vlastne ja som bola dvakrát, lebo mi bolo blbo z liekov tak mi predpísala iné...to bolo asi .den a kukla ma aj ultrazvukom.

cucoriedkacucoriedka
13. mar 2013

@ada83 adi, minimálne otehotnieš tento rok...a to je prvý úspešný krok k pôrodu, neee? 🙂))) takže????🙂

sakura
13. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
xi xi xi no budem musieť 🙂 Počuj ty si si dala rannú dávku utrošu doma alebo ti ho dala až dr pri transfere?

cucoriedkacucoriedka
13. mar 2013

@sakura rannú dávku si daj doma, a potom po transfere ti dá už dr🙂 ja som mala transfer o dvanástej.

ada83
13. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no uvime nechame to na nahodu debe dal dr utros ja som si ho vkladala az doma ked som prisla okolo 14

cucoriedkacucoriedka
13. mar 2013

@ada83 🙂 áno, ale uvidíš, šťastie aj na nás sadne🙂

no, mne rovno povedala aby som si doniesla utroš, že mi ho dá ona.ešte že som doneisla tri, lebo hned jeden v miske skončil🙂 spadol 🙂

ada83
13. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka to si mala dobre ze ti ho dali mne puchli pregnyl tak mozno preto mi nedalu

sakura
13. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
oki moja diky za radu 🙂 Ma to v noci napadlo a som normálne nemohla zaspať 🙂))

karkana
13. mar 2013

@dorotka66 to máš pravdu,rýchlo rýchlo, to je celý on,ja 12pokus, a on ma chcel rýchlo aj bez liekov, že nemám nič užívať,a chcel ma odprevadiť ku sestričkám, 😠 ani estrofem ani utrogestan, no to ma dojal a ani som sa nepohla zo stoličky, a povedala som mu, aby mi láskavo predpísal lieky, tak s liekmi som neotehotnela a bez by som?aj prednison aj anpopyrin mi potom ešte dal, no ja by som nešla ku nemu , síce mi dal zľavu, ked som platila, ale ja radšej zaplatím , len by sa to podarilo,jasné, že baby otehotnejú aj pri ňom, to asi ani sám nevie, ako,,nechcem mu krivdiť,určite je dobrý odborník, len už to bere ako rutinu, a potom som aj ja dopadala ako som,no nesmieš sa dať, ja som sa vždy pripravila, čo sa chcem popýtať 😲

karkana
13. mar 2013

raz som mala s ním aj konflikt, po odbere som povedala embriologovi, že si prosím všetko zamraziť, že nechcem vkladať čerstvé, no preto, lebo čo som tam spoznala baby, tak každá otehotnela zo zamrazených, nooooo a potom prišli všetci na izbu, a docent do mňa krik, čo si to dovolujem, predstavujem, že žiadne také, že sa musia čerstvé vkladať,booože to bolo, skoro ho porazilo, že práve z čerstvých je šanca, a bla bla, no tak som si musela a aj tak negat, 😖

gigi77
13. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj, tak ja pojdem na krv hned v pondelok rano na 7:00, vyzera to tak ze dietko este nebude uplne zdrave, takze cim skor sa rano vybavim aby mohol ist drahy do prace. ty pojdes kedy? hmm, ja zatial ziadne zmeny, priznaky nic, len mam taky divny pocit ako by mal prist menzes, ale snazim sa na pondelok pripravit triezvo, zatial to ani nejako neprezivam, tak dufam ze mi to vyzdrzi 🙂

kuratenko11
13. mar 2013

Ahojte babule🙂
chcem sa spýtať ako dlho vám trvalo schválenie poisťovne? Myslím,že je to individuálne....My už jedného loptoša máme s IVF v auguste bude mať 5 rokov , fuuu už som aj zabudla čo ma všetko čaká 🙂 Bola som u Lattákovej, mám s nej celkom fajn pocit,dúfam,že mi to vydrží 🙂 Chce mi dať tie isté lieky ako pred 5 rokmi,znášala som ich fajn tak uvidíme.Aj ked na prvý pokus nám to nevyšlo,ale druhý stál za to.Držím vám všetkým palce,aby ste zažili najkrajší pocit na svete a to je : stať sa MAMOU 🙂

ada83
13. mar 2013

@kuratenko11 ahoj zaleži to od poistovne ja som vo všeobecnej a trvalo to asi mesiac lattakovej je dobra 🙂 😉

cucoriedkacucoriedka
13. mar 2013

@gigi77 ahoooj, aj ja idem na 7.00 tak sa vidíme🙂)) mne už nič neni...ani to čo ma bolelo ma už nebolí...tak uvidíme veru🙂 ja vydržím netestovať, ale pre mna bude brutál burátlny od odberu až po oznámenie výsledku...ach, toto prežiť...už teraz som z toho nervozna🙂)

cucoriedkacucoriedka
13. mar 2013

@kuratenko11 nám to trvalo v poisťovni presne dva týždne...mám dôveru🙂

cucoriedkacucoriedka
13. mar 2013

@ada83 no, mne dala utroš a potom mi prišla pichnut sestrička agolutin...a potom ešte doma muž mi pichol tri...auuuuu, ale tie bolia:(

ada83
13. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka tak neviem uvidime na kete asi zaleží od dr to nepoznám ešte možno ich ani nedostanem 😀 😀 ale čo už musime trpeť je to náš úúúdel

cucoriedkacucoriedka
13. mar 2013

@ada83 neboj sa, budeme sa o to viac tešiť a užívať si to🙂 uvidíš, budeme na to potom len spomínať.

cucoriedkacucoriedka
13. mar 2013

@ada83 hehe, sa neteš..jasné že ich dostaneš...ak myslíš utroš🙂))))))

ada83
13. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka nie myslela som to auuuu 😀 😀 utors mám este 4 krabičky doma som zasobená na horšie časy 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre