ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ludi123
30. máj 2013

@cristinna joooj vela mladych ma zle spermie, horsie ako 40 - rocni ! este im skodi teplo ale podla mna je to hlavne zivotnym stylom - stresom a jedlom ... myslim, ze na 1. konzultaciu sme sli spolu 🙂

katla
30. máj 2013

@cristinna Prvykrat sme boli na konzultacii spolu, ale je to na tebe ci sama ci s nim.
Ale ak mu pri tomto odbere nemrazili spermie, tak Petrova Vam to asi odporuci, lebo ak ma taky zhorseny spermiogram, tak aby mali istotu, ze ak by sa pohorsilo, tak je aspon zamrazene. Ale vzdy skusia aj cerstve najpr.
Moj muz prestal pit. Na nejaku dobu vysadil aj pivo. Ja som mu nakupila aj vitaminy a bola som spokojna ako uziva a az pred nedavnom sa priznal, ze ich uzival len ako ho napadlo 😀 ...sak chlap.
Ale po odbere spermii mi aj tak volali, ze vysledok katastrofa a ak sa aj nieco oplodni, tak zas to nemusi prezit a nemusia sa delit,... som bola uplne zufala z takych info a zbytocne. Dve sa delili a delili a uz su chlapcek ♥ a dievcatko ♥

sakura
30. máj 2013

@cristinna
alkohol a obezita sú príčiny neplodnosti u mužov.. a samozrejme aj stres.. nájdeš to tam na chodbe v Iscare vypísane 🙂)
Hej dr. Petrová niekedy ordinuje v ordinácii dr. Fellnerovej.. chodím tam na soná 🙂
Na prvú konzultáciu som šla s mm 🙂

ada83
30. máj 2013

@ludi123 držím palce ja som pila kávu a kto ti robil vklad

ludi123
30. máj 2013

@ada83 sam pan docent sa tam objavil, ze ma chvilu cas 🙂

ada83
30. máj 2013

@ludi123 to si mala poctu tak potom to urobil dobre 😉

ludi123
30. máj 2013

@ada83 inak dobre som videla v tych papieroch, ze sa po et odporuca sex? neni to preklep? ja by som sa skor bala neviem ...

ada83
30. máj 2013

@ludi123 je to tam napísane ale ja som sa bála tak sme nedali sex mohla si si opýtať 😀

ludi123
30. máj 2013

@ada83 som na to myslela ze sa opytam ale zabudla som :( no neviem co teraz teda 🙂))

ada83
30. máj 2013

@ludi123 zajtra zavolaj sestričkám 😉 toto je na ich stranke
5) Embryotransfer – prenos embrya do dutiny maternice : nie je komplikovanejší ako bežné gynekologické vyšetrenie. Vyžaduje plný močový mechúr pacientky (uľahčí vstup do dutiny maternice). Vykonáva sa pod ultrazvukovou kontrolou. 1/2. hod. po transfere odpočíva pacientka na izbe. Po transfere doporučujeme telesné šetrenie ešte 2 dni. Nedoporučujeme nechránený styk. Celosvetový trend v asistovanej reprodukcii je transfer

ada83
30. máj 2013

@ludi123 neviem ja som sa bála tak sme nedali 😉 aspon pár dni po vklade potom môžeš

ludi123
30. máj 2013

@ada83 no mne to logicky pride, ze sex by nemal byt, preto som sa cudovala, preco je to tam napisane... sak neni problem byt bez sexu, ide o to, ci to dat aj nasilu, ked to ma pomoct :D

ada83
30. máj 2013

@ludi123 no neviem či to pomôže

gaga83
30. máj 2013

@ada83 a ty sa mas ako? Ides do prace ci ostavas na pn?

ada83
30. máj 2013

@gaga83 už je lepšie mrcha neprišla idem si zajtra ukončiť pn čo budem doma aj by som najradšej ostala ale budem sa viac trápiť do augusta alebo septembra ešte daleko

gaga83
30. máj 2013

@ada83 v praci ti to aspon rychlejsie prejde, treba si odychnut cez leto a nacerpat energiu;););););)

ada83
30. máj 2013

@gaga83 to máš pravdu ale ae v práci počúvať tých ludíííííííííííí lezú mi na nervy 😕

fantinka
31. máj 2013

@ludi123 ja som tiež pila veeeeľa kávy, ale ako sme sa rozhodli, že ideme na mimčo, tak som začala piť bezkofeínovú a zrazu mi zmizli aj migrény. A kofeín spomaľuje spermie, som čítala, teda sa vôbec neodporúča.

fantinka
31. máj 2013

@ludi123 a tiež chodím k Petrovej 🙂 zatiaľ sme však neúspešní 😒 uvidíme, ako dopadne ket.

fantinka
31. máj 2013

Baby, koľkokrát ste boli na kontrole pred ketom? Ja idem teraz v pondelok na 15DC, potom bude už vklad? Či ešte nejaký utz?

ada83
31. máj 2013

@fantinka hej ja som bola raz a tam mi povedala kedy bude ket

ada83
31. máj 2013

dnes mi prišla mrcha tak čakať ešte na 1 a potom sa ide na kontrolu 😉

katulka25
31. máj 2013

@ada83 a ja stale nic. Uz je to tyzden

ada83
31. máj 2013

@katulka25 no uvidime potom ta dalšia ako príde mne 😉
zajtra ideš skusiť test?

ada83
31. máj 2013

@katulka25 ináč teraz ma napadlo nemala aj cuci s touto 2 mrchou po ket problem že jej neprišla a musela isť na vyvolávačku

ada83
31. máj 2013

@gaga83 a kedy ideš na dalšie iui alebo idete už na ivf 🙂

katulka25
31. máj 2013

@ada83 no skusim a uvidime.ale myslim ze je to kvoli hormonom :(

gaga83
31. máj 2013

@ada83 zatial na iui ani ivf nejdeme, este to skusime prirodzene, okolo 12 pojdem do ba ked budem mat ovulaciu aby doc si to odsledoval a dal lieky ak bude treba;)

gaga83
31. máj 2013

@katulka25 mozno bude prekvapko;), ty ked mavas nizku sliznucu ake lieky uzivas a od ktoreho dna cyklu?ja som mala teraz nizku tak mi dal doc. dufaston od 16 dna

katulka25
31. máj 2013

@gaga83 zatial som mala len estrimax pred umelym.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre