ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

derylka
15. okt 2009

ahojte.. robili vám - teda vašej polovičke hned pri prvom stretnutí spermiogram?.. ak áno nemali ste problém ho tam "dotlačiť"?... ako to tam vlastne funguje... zavrú ho niekde .. a ked bude nech príde... alebo ako 😒

jaja1118
15. okt 2009

ahojte kocky...
bubina gratulujem a drzim nadalej palce-davaj na Vas pozor!
insolka myslim aj na Teba.....
derylka-ked aj mm chce babatko tak by s dotlacenim nemal byt problem-a ano robili asi kazdemu spermiogram
szilvinka-pekne sa drzite....sem tam ta citam v maminach co rodili v ruzinove-tiez tam asi budem....
pozdravujem-scarlet,flock,mib...aj ostatne kocky

scarlette
15. okt 2009

ahojte babule,
majka drobci sa maju dobre posluchaju len nas vecer zvykne potrapit kolika 😔 vcera to chytilo oboch naraz az sa mi uz chcelo plakat s nimi 😔 ale nastastie im uz vieme s muzom trochu ulavit aj ked si to chudatka musia viac menej odtrpiet, v pondelok ideme k pediatrovi tak sa ho popytam na nejaky pripravok, zjavne ten co mame doma uz moc nezabera...

flock
16. okt 2009

ahojte babulky,

bubina - gratulujem 🙂 🙂 🙂
insolka - myslim aj na teba 🙂
scarlette - som rada, ze sa obcas ozves 🙂
szilvia - uz sa to krati, ale ty sa pekne drz
jaja, mib - aj na vas myslim 🙂 🙂 🙂
majka - ako sa mas?

odvcera ma boli hrdlo a mam kasel, dufam, ze to rychlo prejde 😢 😢 😢

insolka
16. okt 2009

Ahojte kočky tak vysledky budem mat dnes som sa pytala sestričky a hovorila mi že som mala vysledky na hranici 😅 😅 😅 ...zatial mi držte palce nech sa k vám pridám

bubina1
16. okt 2009

baby dakujem velmi pekne....snažim sa vela oddychovat.... dnes sa však chystam "našejavce" zobrat na nakup....bodla by do knižnice asi nejaká kniha mama a ja 😀 alebo niečo v podobnom duchu..aj ked si myslim, že moc ju čitat nebudem..... 😝 (potom by som zo všetkého moc stresovala) 😝
insolka...tak ked to bolo na hranici tak to podla mna mohlo len stupnut.......myslim myslim myslim na teba...

scarlette
16. okt 2009

insolka myslim na teba a verim v uspech 🙂
ak sa bude dat tak na obrd kuknm 🙂

majka212
16. okt 2009

scarlette som rada, ze sa maju drobci relativne fajn... 🙂 drzime palce, nech to dobre zvladate! 😉 my sa mozno tiez budeme trapit s kolikami, nakolko cakame chlapceka.. podla vsetkeho 🙂 a som pocula, ze u chlapcov su koliky castejsie nez u dievcat...

insolka drzim palce... budes mat vysledky uz dnes?

flock mame sa celkom dobre 🙂 drobcek uz kopka ako divy, vcera som mu videla asi chrbatik alebo zadocek, bo ma kopkal na oboch stranach bruska a v strede sa mi nieco vydulo.. normalne som mala spicate brucho 😀
dr. mi konecne zmenila vychadzky na neobmedzene-uz sa mozme vetrat kedy chceme.. som prave na Liptove a je tu koopec snehu...
a vy s drobcekom ako? pekne si naordinuj cajicky... drzim palce, nech ta choroba opusti co najskor!

bubina na vandrovke davaj na drobceka pozor! 😉

szilvia, mib, jaja,.... 🙂

insolka
16. okt 2009

.majka ano dnes mam vysledky už obhryzam omietku ........ 😀 😀 😀 /trochu vapniku nezaskodi/

majka212
16. okt 2009

tak na teba siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilno myslim a hned informuj 😉 a vapnik je na kosti zdravy 😵

majka21
16. okt 2009

insolka, držím ti palce!!!
Bubina gratulujem a držte sa!!!

scarlette
16. okt 2009

insolka tak ako?

insolka
16. okt 2009

Kočky stale neviem nevolali idem tam brknuť......... 😅 😅

insolka
16. okt 2009

kočky nemaju ešte vysledky 😅 😅 😅 😅

zojec
16. okt 2009

ahojte kocky.. citam si vas, a insolka velmi drzim palce.. ja mam podobny problem.. :( v pondelok som mala este velmi nizke hcg, a mam znovu cakat na odber do pondelka.. to su nervy ti poviem.. :( okrem toho mam OHSS, ktory je uz na ustupe, ale ked prepukol tak mi hovorili ze to bude so stupajucim tehotenstvom horsie.. tak sama neviem na com som.. ale treba mysliet pozitivne, to je najdolezitejsie.. zeny sme rozne a aj vysku hormonov mame inu.. a stale si hovorim ze ked to nevyjde teraz, vyjde to nabuduce.. raz to vyjst musi.. 😉

insolka
16. okt 2009

..zojec držím palce aspon zatial pokial sa nezblaznim lebo to to čakanie ubíjja ..........Povedali mi že vysledky maju len čakaju na schvalenie ....do kelu a ja cakam na vysledok 😅 😅 😅 😅

majka212
16. okt 2009

insolka, teda ale ta natahuju....

zojec drzim ti palce, nech to dobre dopadne! a nech OHSS rzchlo ustupi. hlavne veeeeeeeeela pi!!!

scarlette
16. okt 2009

insolka a povedali kedy mozes zavolat?

zojec
16. okt 2009

dakujem kocky.. ved pijem.. toaleta je moj prechodny domov.. 🙂 ale 10 cm z brucha uz je dole.. chvalabohu!

insolka
16. okt 2009

.kočky mam vysledok Hcg začalo klesat .vraj som potratila ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .....

scarlette
16. okt 2009

insolka to mi je luto ale aspon vies ze otehotniet mozes, mate nejakych mrazacikov?

majka212
16. okt 2009

insolka, to mi je veeeeeeeeeeelmi luto 😔 ☹ ☹ ☹ ☹

insolka
16. okt 2009

mam mrazačikov ...no uvidime ako to dopadne neviem kedy to bude možne akurat sa bavime s manželikom že by sme ich chceli čim skor použiť 😉 😉

kaciatko81
16. okt 2009

insolka, je mi to moc luto 😔

majka212
16. okt 2009

insolka tak to je fajn, ze mate mrazacikov.... aspon nemusis znova absolvovat stimulku... do tretice sa to musi podarit!!!

bubina1
16. okt 2009

insolka, tak to je mi fakt luto...som bola presvedcena, že vam to vyjde.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
dufam, že nas priebežne budes informovat o dalsom postupe.....

majka21
16. okt 2009

insolka, je mi to lúto. ☹ ☹ ☹ Ale hlavu hore. S mrazáčikmi to určite zvládnete. Držím palce!!!

insolka
16. okt 2009

Dakujem kočky za povzbudenie ste strašne zlate .....držím Vám všetkym palčeky .Teraz sem asi chvilku chodiť nebudem som s toho moc mustna ☹ ☹ ☹ Dám vedieť ked sa do toho pustime znovu

evulka777
18. okt 2009

kočky, som objednaná v Iscare na zajtra. Urobia nám tu spermiogram tak, že výsledky budeme mať na počkanie? Lebo bývame dosť ďaleko od Bratislavy a rozhodli sme sa nakoniec pre iné CAR, so spermiogramom však nemôžme čakať. Dík

bubina1
18. okt 2009

evulka---bolo tak, že sme sa dozvedeli vysledky v ten den, bolo tak, že sme si mali zavolat...ale si myslim, že vysledky maju tak do pol hodky do hodky...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre