ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

insolka
10. okt 2009

Ahojte kočky ahoj bubina no už sa nam to kráti ale to už vydržíme ked sme až sem prišli 😉 😉 😉 Všetky srdečne pozdravujem.Majka ja kede siom sa objednavala rovno som sa objednavala k Dr. ktoru som ja chcela nikto sa ma na nič nepytal len ma objednali ku komu som chcela 😉 😉

majka21
10. okt 2009

O.k. Ďakujem. Aj ja by som sa chcela objednať k dr. Ďurechovej. Ako čítam, najviac z vás k nej chodí a pochvalujete si ju.

majka21
10. okt 2009

insolka, aj tebe držím velmi-velmi palčoky aby ti to vyšlo.

insolka
10. okt 2009

ja chodim k Dr.Petrovej vobec neverím lekarom a toto je jedina doktorka ktora si u mna ziskala doveru .Odporucila mi ju moja Gynekologyčka a som snou aj s jej pristupom velmi spojkojna je to fakt lekarka ktora chce pomoct a to je jej poslanim.No uvidime jedine čo mi vadi že som strasne precitlivela plačem aj pri spravach moj muž somnou ani telefonovat nem,ože lebo sa hned rozplačem 😀 😀 😀

majka21
10. okt 2009

To robí aj tá dialka. Aj ja si sem tam poplačem, pretože môj manžel chodí na 6týždňovky.

majka21
10. okt 2009

Sorka, že tak stručne odpisujem, ale som v práci a nedá sa mi písať. Ahojte a držte sa. Prajem príjemný víkend.

insolka
10. okt 2009

.jasne v poho majka21 aj ja by som makala keby som nebola PN 😉 😉 😉 A držím palčeky nech sa Vam to s manželikom podari 😉 😉

majka21
10. okt 2009

o.k. Ďakujem, potom dám určite vedieť čo nám povedali a ak ma dovtedy niečo napadne, isto sa ozvem a budem sa pýtať a pýtať a pýtať. Pa-pa. 😉

mib
10. okt 2009

monika0001, drzim vam palce 😉

insolka
12. okt 2009

Ahoj bubina testovala si sa?...ja mam dnes velke pokušenie ale nastastastie som si nekupila test tak ma nema co pokusat 😀 😀 No do zajtra to už vydržím.Aj ked ma pobolieva brucho tak si skor myslim že niesom je to take ako ked mas brušnu svalovicu take pnutie tak si skor myslim že je čas na mrchu ☹ ☹ no zajtra sa dozviem už vysledok nech je akykolvek 😅 😅

bubina1
12. okt 2009

ahoj...netestovala som sa..., ale dnes už so mnou nervozita slušne máva...ty ides už aspon zajtra

insolka
12. okt 2009

.ano zajtra zajtra sa dozviem či bude niaka zmena v mojom živote alebo zase ostaneme sami najradsej by som to už vedela

bubina1
12. okt 2009

insolka...mne by normalne mala prist ms dnes, zajtra... prsia ma sem tam bolia, ale nie vždy...niekedy su také napnute a akoby žilkate.... brucho mam jak pred ms....nie stale mam ten pocit...skor rano....a večer....ja mam test v sufliku...ale neodvažim sa a kedze sme sa dohodli s manželom, že nebudeme testovat, tak sa to snažím aj dodržat...... budem ti stráááááááááášne držat palce.....aby si bola..... 😉

insolka
12. okt 2009

.........no dakujem aj ja tebe ale je zvlaštne že ked som bola prvy raz tak som mala brucho ako melon že už každu chvilu dostanem a teraz nie len take malinke ani ho vidiet nieje /aspon nie niako nezvycajne 😀 😀 /no stale dufam aj ja tebe držim Palce ...ved nech sme obe 😉 😉 😉 😉

jaja1118
12. okt 2009

Ahojte....

insolka-bubina -myslim na Vas a drzim palce!

ostatne kocky pozdravujem

bubina1
12. okt 2009

ved práve...nech sme obe..... 🙂
ja mam nafuknuté brucho este stále.....
...ty si teraz už druhýkrát? to som nevedela...alebo mi to tu nejako uslo....
...manžela mas už doma, či ee?
...moj ma v stredu vezme na krv a zostáva na služobke až do piatku....takže výsledok budem musiet zvladnut sama...ci už negatívny ☹ 😖 alebo pozitívny 😀 ja na ten pozitívny verím...aj u teba.....

insolka
12. okt 2009

.......ahoj jaja ako sa mavas?ochvilu budeme držat aj mi tebe palčeky 😉 😉 .no už druhy raz som to absolvovala .Mangel ešte nieje doma pride až buduci vykend stale sa pyta ked idem na krv ale nepoviem lebo bude viac stresovat ako ja a stale mi vyvolavat tak som si povedala nech sa stane co sa ma stat aj ked to nieje až tak jednoduche ako sa to púovie 😅 😅 😅 😅

bubina1
12. okt 2009

no...ja som si tiež povedala, že manželovi ked bude preč nepoviem výsledok...do vtedy kým bude preč...ale neviem, či to vydržím...🙂 budem s nim udržiavat asi kontakt cez sms... 🙂))))))
ahoj jaja...dakujem...a o chvilu budeme mysliet strasne pozitívne ohladne teba.....

insolka
12. okt 2009

.no ja by som rada mu pozityvnu správu povedala 14-ho tak držim si palce 😒 😒 😒

bubina1
12. okt 2009

co ti povedali, kedy povedia vysledok hned zajtra alebo až v stredu?

insolka
12. okt 2009

..no ked som bola prvy raz tak som bola na sulekovej rano a na obed som si volala na vysledok ale neviem ako je to teraz 😒 😒

bubina1
12. okt 2009

dufam, že podobne.... to by bol dalsí cakací den...... 😒
ale teraz ides na svoradovu nie?

insolka
12. okt 2009

ano teraz idem zajtra na 8h na svoradovu

bubina1
12. okt 2009

a potom insolka co? predpokladam, že aj ty beries poslednu modru tabletku zajtra rano... a co s urogestanom....
zbehnes aj na slekovu? alebo nie?

insolka
12. okt 2009

.no ked to je negatyvne tak mi hned povedia vysadte pirulky a do niakych dvoch dni dostanete aspon tak si pamatam.a ked je to pozityvne tak neviem s tym som sa nestretla ☹ ☹ ..no zajtra si dam normal rano tabletky a potom uvidim..........

bubina1
12. okt 2009

akože do dvoch dni dostanes ms? tak?

insolka
12. okt 2009

.no presne si to nepamatam ale ano tak nejak to bolo

insolka
12. okt 2009

.no manželik ma prehovoril na testík a vysledok / 😢 😢

bubina1
12. okt 2009

insolka...nezufaj este...to nič nemusi znamenat...aj make vysiel negativne pred krv.testom....
ja viem, že to ta si velmi teraz neukludní, ale predsa je este stale nadej.... budem velice silno na teba mysliet....

majka212
12. okt 2009

ahoj insolka...

velmi ma to mrzi ☹ ale bubina ma pravdu.. ja som si robila test pred krvou a vysiel negativny a krv ukazala opak... aj ked nie vzdy to tak je... ale vysledky z krvi budu najistejsie.... silno ti drzim palce, aby sa test mylil!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre