ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mib
5. dec 2009

majka, gratulujem. to je fajn, ze sa to pohlo. neboj, sviatky rychlo ubehnu. a potom, budes mat aj ty viac kludu, ked vsetky tie kontrolne vysetrenia absolvujes v pohode a nie predvianocnom strese. caka vas teda IVF s darcovskymi spermijkami?

soni, myslim na teba ... uz len dva dni. 😉

soni1
5. dec 2009

Ahojte, idem sa pustiť do upratovania, ale vôbec sa mi nechce, strašne som unavená, najradšej by som si pospala...
Ano, už len dva dni...

soni1
5. dec 2009

No čo baby, tu dnes nikto nie je?

majka21
5. dec 2009

Ďakujem mib. Zatial ideme do toho s manželovými zamrazenými a v prípade, že by po rozmrazení neboli použitelné, tak sa použijú darcovské. Ale ja dúfam, že nejaká použitelná, aspoň jedna jediná sa tam nájde.

majka21
6. dec 2009

Soni, držím ti palčeky velmiiii. 🙂

soni1
6. dec 2009

Ďakujem majka, uvidíme...
Včera som mala strašne silné bolesti v podbrušku ako na menzes, už som si myslela, že je všetkému koniec, ale teraz to už ustúpilo, sem-tam pichne, ale inak príznaky vôbec žiadne nemám.

majka21
6. dec 2009

Neboj, bude všetko o.k. Len nestresuj. Ja viem, mne sa to lahko hovorí. Ja idem len v januári na to, a už teraz stresujem. 😒 Ja už teraz mám také pocity, že čo keď mi to nevýde?!
V podstate ja sa ničoho nebojím, len bolesti. Tú neznášam, lebo ja mávam pred menzesom neopísatelné bolesti.

jaja1118
6. dec 2009

Ahoj kocky....

v mene flock oznamujem:

ze sa dnes o 7:55 narodil Alexko. ma 53 cm a vazi 3,6 kg.- a je kraaaasny

maminku potrapil-tak nech jej uz robi len radost.....

pekny den......

majka21
6. dec 2009

jaja flock gratulujem a pozdrav ju a tebe samozrejme držkám palce a všetko dobré. 🙂 🙂 🙂

jaja1118
6. dec 2009

majka- odovzdam a dakujem - tiez by som uz chcela mat babulku pri sebe 🙂

majka21
6. dec 2009

Jaji, však už to máš za pár. Strašne ti držím palce, aby si ho už mala pri sebe a robilo ti velmi velkú radosť. Zvedavo budem čakať správy a miery maličkej. Už sa teším spolu s tebou.
Zvedavo čakám aj na foto od flock. Nech je čím skôr doma a čím skôr tu už vidíme jej krásneho chlapčeka. 🙂

jaja1118
6. dec 2009

majka 🙂

soni1
6. dec 2009

Pripájam sa ku gratulácii, flock

majka21
6. dec 2009

... som v práci, tak som musela rýchlo ukončiť, miery malého Alexka sú na výbornú. Je chlap ako sa patrí. 😉

insolka
6. dec 2009

Ahoj flok gratulujem a držím vám pelce 😉

kaciatko81
6. dec 2009

majka, soni, moc drzim palce 🙂
flock, gratulujem 🙂
ja sa rano hlasim na laparku, tak drzte palce 😅

soni1
6. dec 2009

kaciatko, ďakujem. Ty ideš na laparku do Iscare?

kaciatko81
6. dec 2009

soni, ano, do iscare. preco?

soni1
6. dec 2009

Len tak sa pýtam, lebo sa možno uvidíme. Ja idem síce na Svoradovu na krv, ale potom idem na Šulekova, potrebujem si tam niečo vybaviť.

mib
6. dec 2009

ahojte kocky, jaja ma predbehla .... spravicka od flock prisla prave ked som odchadzala z domu. nezostava mi ine iba potvrdit, ze drobcek je fakt nadherny. 🙂 🙂 🙂 maminke zelam aby aj s Alexom isli coskoro domov a zacali si uzivat novu ... tu krajsiu ... etapu zivota. 😵 😵 😵

jajuska, myslim uz aj na teba. kedyze mas termin ty?

soni1
6. dec 2009

Ahoj mib, ty sa ako cítiš?

kaciatko81
6. dec 2009

soni, tak mozno ano... mam tam byt okolo 7-7.30, takze ak tam uvidis nieco zelene od strachu, budem to asi ja 😅

majka21
6. dec 2009

kaciatko, budem na teba myslieť a držím ti veeelmi palce.

jaja1118
6. dec 2009

kaciatku aj soni drzim na zajtra palce

mib-tiez na teba myslim.....

termin 16.12.-len na 3D ultrazvuku ma strasil,ze uz 6.12.-tak cakam ako sa princezne bude chciet......
-zatial ma len par krat bolelo brucho ako pred mrchou.....mm-musi vela pracovat,tak asi to aj mala citi,ze teraz ma este zostat v brusku 🙂 -dufam len,ze nebude az moc leniva a na vianoce uz budeme doma....

pozdravujem vsetky kocky a prajem pekny vecer

bubina1
6. dec 2009

flock...gratulujem... davajte na seba pozor.... 🙂

majka212
7. dec 2009

flock GRATULUJEM 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a prajem vam obom veeeela zdravicka!!

kaciatko drzim palce na laparke...

soni drzim palce, aby si sa po krvi dozvedela len dobre spravy!

jaja myslim na teba, aby porod prebehol OK 😉

bubina, mib, majka, isolka pozdravujem 😎

andysok
7. dec 2009

Soni, tak ahoj takze mozeme dnes pekne 24 hod cakat na krv..... 🙂 ja mam podozrenie ze nic, ale som na to psychicky pripravena ( aspon si to hrdinsky hovorim 🙂 ) ved co sa ma stat stane sa .......tak ti drzim placeky, ja mam hnedy vytok , hnedu krv , nemam ani pozitivny test, aj prdsia su uz normalne, takze ocakaam aj negat krvicku ....... drziiim plce 😉

soni1
7. dec 2009

Musí nám to výjsť. Ja ešte malú nádej mám.

andysok
7. dec 2009

vysla som z vane a davala som si utros.....no a potom som citila mokro a bola to krv.... ☹ ..... akoze na minimum este zajtra verim, ale je to skor jasne ze som skoncila ..... pre tento krat.....

szilvia31
7. dec 2009

mib drzim ti palceky aby ti to vydrzalo 🙂
flock GRATULUJEM k malemu pokladu a zelam vela mliecka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre