ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

kaciatko81
8. dec 2009

ahojte, mam to uspesne za sebou, vsetko je ok, mozeme skusat dalej iui. starostlivost super, nemozem povedat nic zle... dr som videla na sale kym ma uspali, aj spravu mi priniesol on. poobede som bola doma 🙂

anni38__2
8. dec 2009

ahojte kočky!
Som tu prvý krát. Tiež chodím do iscare.
Mam už odsuhlasenu IVF z poistovne. Dnes som tam bola a doc. Valky mi povedal, že v januári začíname s IVF.
Je tu niekto kto tiež v januári začína?

mib
8. dec 2009

kaciatko, tak vidis ... uz to mas za sebou a dokonca so smajlikom. 🙂 to som rada, ze z toho nemas zly zazitok.

soni, andysok, ako vase testiky? drzali sme pasticky ... dufam ze to pomohlo.

ja som zase rano zistila, ze som zacala spinit. ☹ nieje to silne, aspon som to tak vyhodnotila. ale aj tak mam obavy. zajtra idem na kontrolu, tak dufam ze je vsetko v poriadku.

pozdravujem vsetky kocky. 😉

kaciatko81
8. dec 2009

mib, dakujem 🙂 jasne, ze su aj prijemnejsie veci, ale naozaj to bolo v pohode\
drzim zajtra palce, nech je to ok 😵

andysok
8. dec 2009

soni where are youuuuuu 🙂

soni1
8. dec 2009

Ahojte, takže moja krvička negatívna. ☹ Dnes som strašne plakala.

andysok
8. dec 2009

v januari idem na pokec s Dr. ja nemam ani mrazene, takze idem uplne od znova, hore hlavku ty mas mrazaciky 🙂 tam sa uz tesia v tekutom dusiku , ze " mami mami neplac my budeme poslusnejsie, my sa udrzime 🙂 😉 "

mib
8. dec 2009

kocky, to ma velmi mrzi. viem ako sa citite, clovek chce tak velmi, aby to bola pravda. ☹ ☹ ☹ budem vam drzat palceky do dalsieho snazilkovania. kazdej z nas to predsa musi vyjst. niekmu skor a niekomu bohuzial neskor. 😖

andysok
8. dec 2009

🙂 dakujemeeee

bubina1
8. dec 2009

baby, tak to je mi naozaj luto, že to tentokrát nevyslo..... ☹ ☹ ☹
držím palce do dalsieho pokusu .... hlavne sa nevzdavajte .... a stale verte v uspech ...

jaja1118
8. dec 2009

ahojte kocky.

tiez mi je luto,ze vam to tento krat dopadlo negativne.....-ale ako pise mib-treba verit kazdemu dalsiemu pokusu....

bola som dnes pozriet flock-maju sa fajn a maly je uuuuuzasnyyyyyy......

vsetky vas pozdravuje.....

pekny vecer

soni1
9. dec 2009

Ahojte, ďakujem za povzbudzujúce slová.
Mne menzes stále nedošiel. Baby, nemohlo sa stať, že krvička bola negatívna a predsa som mohla zostať tehu? Ja viem, znie to možno absurdne, ale...

pointka
9. dec 2009

Ahojte,

prisla som vas sem precitat, kuknut tako sa mate a hlavne vas pozdravit.
Vidim, ze niektore to mate uz za par, drzim palce k stastnemu a lahkemu porodu.
Vidim, ze tu pribudlo vela novych snaziliek, vam drzim palce 🙂

Inak aj ja sa k vam asi zaradim niekedy buduci rok koncom jari, znova budem absolvovat iscare, kedze by sme chceli este jedno babo 🙂

kaciatko81
9. dec 2009

ahojte, kocky moc ma to mrzi, ze to nevyslo ☹ verim, ze dalsi pokus uz bude ok a takto o rok budeme vsetky drzat tie svoje vonave uzlicky 😵

mib
9. dec 2009

ahojte kocky, nemam velmi povzbudive spravy z dnesnej kontroly ☹ ☹ ☹ spinenie sice prestalo, ale na ultrazvuku doki videla, ze okolie gestacneho vaku je prekrvacane, co znaci riziko potracania. 😔 drobceka zatial nebolo vidno, ale vraj to zodpoveda tyzdnu tehotenstva - 6tt+2. dostala som nariadeny klud na lozku az do najblizsej kontroly, ktora je buduci tyzden v piatok. tak si lezkam, hladkam ho a ubezpecujem, ze mu bude s nami dobre. snad to pomoze a udrzi sa.

majka212
9. dec 2009

ahojte dievcata,

mib je mi luto, co ti povedala dr... tak hlavne dodrzuj klud, kasli na vianocne upratovanie a ine cinnosti suvisiace s tymto obdobim... mooooooooc na teba myslim a drzim palce, nech je vsetko OK!!!!!!!

soni, andysek mrzi ma, ze vam to tento krat nevyslo.... teraz musite nabrat silu a spolu s novym rokom sa vrhnut do dalsieho pokusu.... treba verit, ze dalsi rok bude uspesnejsi, nez tento!

kaciatko81
9. dec 2009

mib, to ma velmi mrzi... davaj na seba pozor, budem na vas moc mysliet

mirm
9. dec 2009

Ahojte,
baby aj ked sa to lahko hovori hore hlavu 🙂 prezivam s vami vsetky zle spravy, ale treba si povedat ze vsetko nakoniec dobre dopadne. To sa mi lahko povie?!

Ja som mala teraz zaciatkom decembra zacat stimulku, len sa mi sparvila cysta, takze sa to odklada na januar.
Na jednej strane som aj rada, lebo sa dam viacej do psychickej pohody, ale na druhej strane mohli sme mat vianocny darcek. telo sa nejak tomu brani, ale radsej nech sa teraz brani ako potom.

anni38 ja zacinam 5.1 ultrazvukom a ked bude vsetko ok, tak sa ide na to 🙂

andysok
9. dec 2009

MIB velmi na vas myslim, lez lez lez lez lez lez spi spi spi lez lez lez a bude piatok 😉

andysok
9. dec 2009

ahoj Mirm, no aj ja zacnem v januari, ale po neusmesnej IVF teraz v pondelok som sa dozvedela tu hroznu spravu ze sa neuhniezdilo.....ale tak co uz.......ideme dalej 😉

mirm
9. dec 2009

a to sa da tak skoro po neuspesnom?

andysok
9. dec 2009

nie nie najprv konzultacie 🙂

mirm
9. dec 2009

ako dlho je potrebne cakat, ked je neuspesne? ak nie je nic zmrazene, tak je potrebna aj nova ziadost, ze?
tak drzim palce🙂
na kedy si objednana na konzultacie?

andysok
9. dec 2009

asi tak tri mesiace idem tam asi hned zavolat a idem sa objednat hend na 4.1. 🙂hej bude to uz 3 ziadot

mirm
9. dec 2009

tretia? juj
a nepovedali ti ze preco to nebolo uspesne?

andysok
9. dec 2009

nie nie este som to s dr.nekonzultovala, ale pislaa som si dnes mail s mojou hematologickou a ta bola prekvapena , lebo 4 som bola u nej na krvy a tam jej ukazalo ze by som mohla byt v tom, ja si myslim, ze to bola manzelova chripka, ale neviem amme slaby spermiogram, vkladali len dvoja troj bunkove embryo 😔

mirm
9. dec 2009

aj my mame zly spermiogram, mm ma zly smer :(

mib
9. dec 2009

kocky, dakujem za podporu. 😉 lezim, moc sa nepresuvam ... prakticky iba na toaletu ked treba. stale verim, ze sa to stabilizuje a vsetko bude v poriadku.

andysok
9. dec 2009

mib MUSIIIIIIIIIIIIIII poznam teraz vela dievcat co to nevyslo, takze ty budes v tej skupine sa to podariiiiiiiiii

Mirm no ved toto a ty si bola kolko krta ci prvy krat?

aida.h
9. dec 2009

Ahoj Mib, musi sa to podarit, bože ked si sa uz prebojovala az sem tak to musi výjst!!!!!!!!!!!! Nestavaj z postele a hlavne
bud kludna, lebo psychyka vela spravi treba optimisticky mysliet aj ked je to tazke. Ja ti velmi drzim palce, aby to dobre
dopadlo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre