ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ladybaby
21. mar 2011

@lowee tak je dobre - akurat, ked ti povedali, ze ti ho zavedu,neboj. Drzim palce na zajtra!

nemko
21. mar 2011

caute baby, teraz som prisla, tahali mi vodu a vyzera to tak, ze nieco sa ujalo.Vo stvrtok rano mam krv na hcg, som uplne znicena, ale zaroven sa tesim, ze mi tak pomohli lebo ja som uz bola pred kolapsom.A vraciam ako blazon.

mamartinka
21. mar 2011

@nemko drzim palce nech mate pekne vianoce tento rok 😉 A z coho ti tahali vodu?

ladybaby
21. mar 2011

@nemko a ako vies, ze ujalo? 🙂 to tam videli???? no to si pojdem aj ja dat vodu tahat: 😀
Drz sa, davaj si na seba pozor...

kaciatko81
21. mar 2011

ahojte
@ladybaby vacsinou, ked sa urcity den po et zhorsi ohss, tak vlastne stupa hcg
@nemko zvladnes 😉
@lowee drzim palce

silvinnka
21. mar 2011

@lowee ahoooooj,mna este len pripravuju-maternicu na vklad.....verim ,ze toto jedno s tych vsetkych bude bojovat a vsetko bude o.k....drzim paste pri vklade,mne docent spolu s embryologickou vysvetlil,ze najvacsi uspech pri KET maju ,ked mimi vkladaju na 3 den....ja mam 31.3 kontrolu a tam sa rozhodne,kedy vytiahnu mrazacika 😉

nemko
21. mar 2011

@ladybaby zhorsil sa mi ohss a stava sa im to vraj vtedy ked sa to ujem a tym , ze som mala PK mam priznaky skor

nemko
21. mar 2011

@mamartinka z brucha, uz som na tom lepsie, moc dakujem

nemko
21. mar 2011

@kaciatko81 dakujem, ty ako sa mas?

andysok
21. mar 2011

@lowee ahoj zajtra som tam aj ale az o jednej veeeeeeeeeeelmi ti drzim palceky 😉

ladybaby
21. mar 2011

@nemko aha, no tak to je potom aj dobre🙂, len pekne lez....

holly74
21. mar 2011

Ahojte!
@kaciatko81 nejaké novinky?
@nemko To je fajn, že ti je lepšie...ale voda sa zvykne naliať naspäť, tak s tým rátaj...to vracanie a tlak je teda tiež príznak ohss? Držkaj sa!
@silvinnka Silvi, tretí deň od kedy? Oplodnenia? Rozmrazenia?

lowee
21. mar 2011

@ladybaby dakujem ti velmi pekne 🙂)

lowee
21. mar 2011

@kaciatko81
@kaciatko81 dakujem 😀

lowee
21. mar 2011

@silvinnka aha dakujem , no rtak super teda uz sa to blizi nebojsa vsetko bude dobre 🙂

lowee
21. mar 2011

@andysok dakuejm 🙂)) no sak mozno zesa strtneme no na 10 tam mam byt a kym mi povedia , vysetria zavedu aaaaaa tak ta mozno ze aj 1 bude 🙂 a nevies kolko musim ostat lezat_? po zavedeni? 😉

nemko
21. mar 2011

@holly74 na vodu idem vo stvrtok teda ked bude treba 😀 a dakujem

nemko
21. mar 2011

@ladybaby uz som plne funkcna a beham ako keby sa nic nestalo 🙂

silvinnka
21. mar 2011

@holly74 vysvetlil mi to to tak,ze den ked sa rozmrazi,nerataju a po rozmrazeni na 3 den je vklad,cize mne to vychadza aj s rozmrazenim-co by som nemala ratat vklad na 4ty den 🙂

lowee
21. mar 2011

@silvinnka halo si tu ?

holly74
21. mar 2011

@silvinnka No, ma picne..mne Dr. hovoril, že sa rozmrazujú vždy deň pred vkladom... teda podľa toho sú v jednom centre dva rôzne postupy ? Grrrrr....

andysok
21. mar 2011

@lowee nooo oni ti pobedia ze staci 10 minut a mozes ist 🙂

silvinnka
21. mar 2011

@holly74 fuuuuuuuha,tak to neviem,od coho to zalezi....mne to takto povedal spolu s embryologickou,ze umna to spravia takto....ja som chcela PIGD,ale to mi neodporuca,tym,ze mam len jedno mimi a ked som sa ho spytala,ze podla coho uvidia,ci sa deli a je o.k,tak mi navrhol toto,ze do 3och dni uvidia kolko bunkove bude a ako rychlo sa deli ...

holly74
21. mar 2011

@silvinnka V každom prípade si tu hromadím otázky na stretnutie s embryologičkou.... 😉

silvinnka
21. mar 2011

@holly74 treba ,aj ja ako zdravotak som si pisala vela veci na papier a vsatko konzultovala ,treba sa pytat,oni su odtoho aby ti vsetko pekne vysvetlili a ty si bola kludna 😵

nemko
22. mar 2011

pekny druhy jarny slnecny den vam prajem kocule, konecne som sa vyspala lepsie aj ked len na boku, ale co uz musim byt skromna 😀 citim sa uz lepsie aj ked brucho mam ako pred exploziou, ale nemam ho naliate tak vysoko a aj normalne dycham.Rano som konecne mohla aj ranajkovat.Nalievam sa dzusom a uz sa tesim na stvrtok.Ked nebude hcg pozitivne tak ja sa teraz tak tesim na mrchu ako asi nikdy v zivote, ak bude hcg pozitivne tak sa opytam ako casto mi mozu tu vodu tahat lebo o par tyzdnov sa ani nepohnem.
Rano som si robila test lebo nejako sa mi nezda Lattakovej veta, ze asi som tehotna, no je tam slaba ciarocka, ale vyznam jej neprikladam aj ked potesila 🙂 ale najistejsia je krvicka a uz nech je stvrtok 🙂

ladybaby
22. mar 2011

@nemko Ahoj, no same pozitiva citam, vyspala dobre, najedla, ciarka na teste🙂. jupiiiiii...... Nech to tak uspesne a radostne pokracuje!

holly74
22. mar 2011

@nemko No super, Nemko..a koľký deň po ET vlastne si?

andysok
22. mar 2011

@nemko ja som si test robila uz 5 det po ET slaba ciarka nie je nikdy len tak,.............bud je aj duch, alebo je cista .....takze vydrrrrz a gratulujem, len sa zbavit OHSS zacinas novu etapu

nemko
22. mar 2011

@ladybaby ja Tebe prajem aby to uspesne skoncilo, ja to beriem s rezervou - problemy uz od zaciatku takze keby to aj vyslo tesit sa budem az by sa to male narodilo.
inak baby ozaj @sakura to mas uz asi za sebou, vsak?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre