ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
24. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka tak zajtra sa skusim objednat na 8;30 ak bude volno 😒

ada83
24. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka a ty co tam este boli nebol tam z nikto pekny 😝 😝 😲 😎

fantinka
24. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
@katulka25 ale to nie je fér, lebo keď tam budete a aj ja tam budem, tak ja nebudem vedieť, či ste to vy 😀 😀

ada83
24. mar 2013

@fantinka neboj cuceriedka pride za tebou ako za mnou prisla 😔 😀 😀

katulka25
24. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ja sa idem zajtra objednat na utorok po velkej noci na 7.00 🙂

katulka25
24. mar 2013

@fantinka vidis mne ani vase fotky nepomozu :( a to sme tam boli tri naraz a ja som si nikoho nevsimla :(

fantinka
24. mar 2013

@ada83 hehe no som zvedavá 😀 ja idem zajtra volať a objednať sa aj na genetiku aj na konzultáciu k Petrovej, že čo teda ďalej...

fantinka
24. mar 2013

@katulka25 no a ja idem v utorok kaderníkovi, takže mňa už nikto nespozná haha.

ada83
24. mar 2013

@fantinka tak zajtra sa tam nedovolam ked tam ideme vsetky volat 😀 😉 mala by som skoro rano oby bol este termin 😀

jerry23
24. mar 2013

to ja tam nakoniec zajtra idem...tak volat nebudem..xi..som zvedava kolko aut tam bude hned rano...lebo naposledy tam lietali odtahovky

mamartinka
24. mar 2013

@jerry23 odtahovky su tam kazdy den.Treba si privstat a radsej skorej prist.Na obed alebo do obeda tam uz nezaparkujes.

jerry23
24. mar 2013

@mamartinka tak okolo 8,00 by som tam mohla byt

mamartinka
24. mar 2013

@jerry23 tak to si myslim este v poho zaparkujete.

jerry23
24. mar 2013

@mamartinka aj ja tomu verim..xi

cucoriedkacucoriedka
25. mar 2013

@fantinka neboj sa, aj adi som sa hned prihovorila...ja som straaaasne v tomto in a cooooool...ja sa prihovorím bárz komu...to už aj mužovi vadí sem tam🙂))) vieš ako si ja viem pokecať z dôchodcami ked sem tam zavítam k lekárovi? by si neverila a potom mi všetci hovoria aká som miláááá a nech len mi tu moju milotu pán boh na detoch odplatí....vidíš toooo, vidíííš🙂)))))) a deti nikde:(

cucoriedkacucoriedka
25. mar 2013

@ada83 vidíš, ani som ta neprečítala a hned som to bez toho už aj fantinke napísala🙂)))

cucoriedkacucoriedka
25. mar 2013

@fantinka ale tak toto zasa nie je féééér, to mi ideš len robotu pridááávať🙂)) to chceš aby som ta tam už fakt nespoznala? 😀 😀 😀 😀

fantinka
25. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka hehe tak vidíš to, naposledy som bola u kaderníčky v decembri a naposledy strihaná tuším pred svadbou...chce to zmenu. Som si povedala, že keď nevyšlo ivf, aspoň vlasy si ostrihám od jedu 😀 😀 😀 no idem rýchlo volať, lebo dostanem termín deň pred ketom 😀 😀 😀

fantinka
25. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
@ada83 takže ja idem 5/4 o 8,30 😉 tento týždeň tam vôbec nie je.

ada83
25. mar 2013

Tak som sa objednala na 2.4, idem na 9:3o nemala moc volneho

fantinka
25. mar 2013

@ada83 hehe ten ponúkla aj mne, ale to je neskoro pre mňa 🙂

fantinka
25. mar 2013

Inak baby, ako riešiť tieto návštevy v car? Cez priepustky na lekára alebo dovolenky? Lebo ja nechcem, aby v práci každý vedel, kam chodím a na ľudských zdrojoch by videli razítko a hneď si domysleli...

elle81
25. mar 2013

@fantinka ja to zatial riešim tiez cez dovolenku, tiez nechcem aby v praci vedeli...inak vo štvrtok idem na vklad, tak drzte palce 🙂

csokasi
25. mar 2013

@fantinka Ja teorie som cez paragraf, keďže to je premňa vždy takmer na cely deň. A je tam tuším len razítko docenta, nič o centre tam nieje ... A našťastie mám teraz takého šéfa, že to nerieši, vraj každy máme v eenešom svete dake zdrvotneproblemy.

fantinka
25. mar 2013

@csokasi to áno, ale je tam razítko, že Icare centrum asistovanej reprodukcie 🙂

panki
25. mar 2013

Baby a to keď chodíte k Petrovej ráno medzi 8 a 11, kedy robí zákroky na operačke? Odbieha alebo ako? Neviete náhodou?

katulka25
25. mar 2013

@denulka85 ahoj moja, tak ako.mala si dnes kontrolu. Ako sa citis? Daj vediet. Drzim palce

kuratenko11
25. mar 2013

Ahojte
takže nám asi vychádza odber na velku noc no nie som moc nadšená,ale uvidíme Lattáková má robiť aj na Velkonočný pondelok môj drahý jej povedal,že ju príde a s malým vyšibať 🙂
Od nedeľe pichám fuuu to bolo nervov prvá injekcia,ale dnes už som to zvládla v pohode. 🙂 Vo štvrtok idem na kontrolu tak uvidím koľko budem mať, zázraky nečakám,lebo ani pri prvom som nemala veľa.

sakura
25. mar 2013

@denulka85
ahoj. tak ako??? Držím palec nech je všetko ok 🙂

fantinka
25. mar 2013

@panki ako kedy ma zakroky. Nikdy dopredu neviem. Ja chodim vzdy co najskor okrem pondelka...vtedy je poobede. Alebo sa s nou da dohodnut aj na ruzinove tam tiez robi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre