ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
27. jan 2014

@marculik ahoj bola som dnes na kontrole cysta je fuc tak som zacala pichat a piatok kontrola dr ze chce vidiet 10 vajicok tak uvidime kolko ich tam bude

marculik
27. jan 2014

@ada83 fiha tak nech to uz vyjde,tak uz na buduci tyzden vklad,budem ti drzat palce 🙂

ada83
27. jan 2014

@marculik dik hej mal by byť asi štvrtok ked som to ratala predbežne

marculik
27. jan 2014

@ada83 a co ake injekcie si pichas?

ada83
27. jan 2014

@marculik 175j gonalu a potom budem pichať orgalutran

marculik
27. jan 2014

@ada83 tak nech ti to uz dobre pozitine dopadne 🙂

marculik
27. jan 2014

@ada83 a teraz pocas stimulky marodis?

ada83
27. jan 2014

@marculik nie chodim do prace dnes som zacala stimulku ale nebolo mi moc dobre po nej

marculik
27. jan 2014

@ada83 ale tak skoro to na teba vplyva,ja som vobec nic nepocitovala,hm. tak keby ti bolo zle aj zajtra asi by si mala zavolat doktorke

ada83
27. jan 2014

@marculik uvidím ako my bude zajtra ale dr tam zajtra nie je a nemám ani na nu čislo točila a mi hlava tak neviem

cucoriedkacucoriedka
28. jan 2014

@ada83 adka, držím silno prsty. silno🙂

cucoriedkacucoriedka
28. jan 2014

@ada83 adi a čím stimuluješ?

ada83
28. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka 175j gonal a v piatok kontrola a asi od soboty este k nemu orgalutran podla protokolu ak ho nezmeni dr chce 10 vajicok tak uvidime 🙂

ada83
28. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka diki, ale uz ta nedobehnem 😢

cucoriedkacucoriedka
28. jan 2014

@ada83 ja som mala tiež gonal, 112 j, a potom ku koncu menopur, raz, 75 jednotiek....ja som ho lepšie znášala ako menopur prvýkrát, pri prvej stimulke....vela pi hlavne, ved uvidíš zajtra ako ti bude. len nech je dobre....uvidíš, bude desať vajíčok🙂 pekných a kvalitných🙂

cucoriedkacucoriedka
28. jan 2014

@ada83 nevadí, hlavne nech sa to podarí...ty budeš dlhšie mladšou mamou....ja ti závidím vek pri tehotenstve🙂)))))

ada83
28. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka pri prvom mi dr dala tiez menopur ale to som mala 150j ty si starsia a mas mensie davky hormonov dufam ze budu kvalitne mam aj inofolic spermosa su v mrazaku tak mosi sa to podarit

ada83
28. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka ze mladsia uz som tiez dost stara

katulka25
28. jan 2014

@ada83 adi drzim silno prsty. A teraz to uz urcite vyjde.

ada83
28. jan 2014

@katulka25 diik musim sa pridat k vam vsetky ste tehotne 🙂

cucoriedkacucoriedka
28. jan 2014

@ada83 no nič už iné neostáva....musí to vyjsť🙂 a dávali ste mraziť spermie? nepôjdete s čerstvých?

cucoriedkacucoriedka
28. jan 2014

@ada83 ale čoby, furt si na tom doooobre🙂)))

katulka25
28. jan 2014

@ada83 no jasneee ze sa to uz teraz podari

ada83
28. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka nie som na tom dobre som uz staraaaaaa az moc. Hej davali sme mrazit spermie dr chcela lebo sme nevedeli ci pojdeme tento mesiac na ivf a rasto bral merional 75j tak mame 4,5 mil zamrazen spermii uvidime ake budu pri opu podla toho sa rozhodne

cucoriedkacucoriedka
28. jan 2014

@ada83 ale čobyyy, nie si stará🙂 sú aj staršie..ja🙂
aha, takže ked budú ok teraz pri opu, tak idete z čerstvých, fajn ste to vymysleli. no, tak ozaj budem na teba myslieť.. to by si mala isť na opu okolo piatku, soboty budúci týžden, že?

ada83
28. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka ja som pocitala stvrtok lebo dnes je druha injekcia a v piatok kontrola do utorka mama protokol ale chcela by som v piatok opu ked tam bude moja dr bolo by to super

cucoriedkacucoriedka
28. jan 2014

@ada83 no presne tak, je najlepšie, ked aj opu robí tá dr. ktorá ta má na starosť....inak, mne to stále tak vyšlo, že stále všetko robila petrová. ty máš teraz reismulerovú, že?

ada83
28. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka hej mam a som s nou spokojna aj ukecana je a povie vsetko aj to co netreba 😉 strasne je ukecana oproti starej dr

cucoriedkacucoriedka
28. jan 2014

@ada83 nooo, ona bola prvá osoba, ktorú som zbadala na oddelení, ked ma prijímali do nemocnice🙂 som sa jej prihovorila a chodila ma zlatá kukať a pýtať sa ako sa mám...ale bola som tak vystresovaná a ani si nevieš predstaviť ako som sa potešila, ked som zbadala "známu" osobu🙂)) pritom ma ona videla prvýkrát

ada83
28. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka ona je super aj ako sme tam boli v piatok bolo tak kopec ludi asi bola na operacke a ked prisla zobrala ma hned aj ked asi predomnou boli ludia ale ja som tam bola len chvilu a ona ze ideme pozriet tu cystu a ze vonku je tolko ludi ze sa aj boji chodit po chodbe 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre