ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
5. feb 2013

@vidruska tak super... no ja este potom ako bonus budem mat na uzv aj prekvapko ze kolko ich tam mam 🙂

martinazvo
5. feb 2013

@ada83 co viem tak 100 a viac 😉

ada83
5. feb 2013

@vidruska no ako som pozerala mas tolko co ja rokov neviem potom kolko by sme mali mat aby dali dve podla mna je do uz dost neskoro a nejsme az take mlade 😀 😀 a

martinazvo
5. feb 2013

@ada83
@vidruska museli by ste mat malo vajok a byt staraaaaaa ako ja = 35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ada83
5. feb 2013

@martinazvo
Mala som 3 vajka o 1 viac ako ty 😔 😀 😀 neboj dobehneme ta

martinazvo
5. feb 2013

@ada83 ale po PK Adi to bola ina situacia...

marculik
5. feb 2013

@vidruska ahoj no aj ja mam take myslienky ma napadaju ze tam ide len o biznis,ved preco nevkladaju dve je to vecsia pravdepodobnost ze sa aspon jedno uchyti ja mam za sebou dve ivf a ani raz mi nevkladali dve,preco:???? to vedia oni velmi dobre,co robia

vidruska
5. feb 2013

@marculik bohvie...ale podla mna keby si si dupla ze chces dve a proste neodides odtialto kym ti nevlozia dve, tak ta nemozu odmietnut, ak na to nemas vyslovene zdravotne dovody....
Ja som v takej situacii, ze ano super zadarilo sa teraz, dufajme ze ten stav aj vydrzi, ale mam zamrazene 2 embrya po PK a co ked sa nerozmrazi ani jedno???

katulka25
5. feb 2013

@denulka85 hej. Lebo sme uvazovali o pig

katulka25
5. feb 2013

@sakura takze bolo zastavene delenue tak ich uz nwmraxilu.alw to mu aj vcera povedali ze nevie ci sa este rozhybu :(

katulka25
5. feb 2013

@ada83 adi to so.m prekvapena ze ti nedalu dve.mbe bez problemov.aj baby co boli so mnou na izbe a mali tri vajka rak im vlizili dve. Tak nechapem.ale valky je radsej za dve lebo je vyssua sanca.ale nevadi
Nech sa aspon jedno ujme 🙂

ada83
5. feb 2013

@katulka25 my čo sme boli na izbe 3 vlozili 1 a jednej 2 ale mne ich nechcela ani embrilog. vložiť 2

katulka25
5. feb 2013

@ada83 to fakt nechapem.mne nikto nic na dve nepovedal. A tie dve ti ostali v akom stave? Mne tie mohe beprezili
Teda dalej sa nedelili :(

ada83
5. feb 2013

@katulka25 vies coasi morule ja som mala len 3 a ze 1 mrazit nebudu takasi preto sa tak rozhodli

denulka85
5. feb 2013

@ada83 ahoj super tesim sa stebou mna to dufam caka v piatok 🙂 🙂 🙂 🙂 ked si isla na 11tu kedy si skoncila?

denulka85
5. feb 2013

@katulka25 a nemali ste pig potom?

ada83
5. feb 2013

@denulka85 vieš co na vklad som isla presne o 12 boli sme 4

katulka25
5. feb 2013

@ada83 no ja som mala tiez morule. Tak neviem.je to velmi individualne

denulka85
5. feb 2013

@ada83 aha takze isla si na 11tu rad na teba prisiel o 12tej a pol jednej si bola vonku? styri? a studentov si mala? 😀 😀 😀 😀 😀

denulka85
5. feb 2013

@katulka25 a v PK sa dalej nedelili?

ada83
5. feb 2013

@denulka85 nie nemala ale sestričky asi 4

denulka85
5. feb 2013

@ada83 pekne uz ta hlavy neboli?

ada83
5. feb 2013

@denulka85 už je to lepšie ale sa mi oči zatvárajú asi s toho počasia aj som ležala a v tedy nič

martinazvo
5. feb 2013

@ada83 pospi si Adi...

b.bardyova
5. feb 2013

@denulka85 no povedala mi aby som ich prestala jest a vraj ma bude sledovat ..a kedy bude vklad vobec netusim

ada83
5. feb 2013

@martinazvo lezala som a nechcelo sa mi spat zapla tv tablet a chce sa mi

katulka25
5. feb 2013

@denulka85 tie dve co vlozili sa delili pekne. Tie dve co ostali na pozorovani sa dalej nedelili.alw uz vcera boli slabe :(

gaga83
5. feb 2013

@ada83 pekne lezkaj aby sa male uchytilo

csokasi
5. feb 2013

@marculik Ajoj, chcela by som sa spýtať aka je potrebná pauza medzi jednotlivými IVF? Ď.

csokasi
5. feb 2013

Tak a definitivne to tento raz nevyšlo, poobede sme sa rozkrvácali presne na 28 DC. Akoby som ani žiadne hormóny nedopovala ...
Babulky aky je potrebný odstup medzi jednotlivými IVF?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre