ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

sakura
29. máj 2010

no ja ho už užívam aj pol roka 🙂 Tiež som si nevšimla že by som nejako pribrala - to si skôr myslím že to 1 - 2 kilečko je z Ethyroxu - na štitnu žlazu 😠 Ináč už som už niekde tuším čítala že nejaká baba tiež užívala ten Anopyrin pred IVF... Sa mi naužívame tých liekov a injekcií... Ale čo už, pre ten malý uzlíček sa oplatí všetko 🙂
No som zvedavá čo v pondelok zistíš.. Daj hneď vedieť 🙂

nemko
29. máj 2010

no ja dufam, ze do pondelka sem niekto prida komentar ci je to pravda a co sa vlastne stalo....
sakura ja som od prveho IVF (september 09) pribrala 7 kil a nie je to z Femibionu, to tie injekcie zadrziavaju vodu a provokuju pocit hladu takto mi to vysvetlila Durechova lebo som bola z toho nestastna, ale teraz ma to uz tak netrapi, ved raz sa vratim na povodnu vahu a ak mam byt tehotna tak mi nevadi aj keby som mala mat 50 kil naviac 🙂

sakura
29. máj 2010

no predpokladám že ja z nich priberem statočne 🙄 .... Už rozmýšlam že sa zahrabem vo firme robotou a snáď to nejako ten hlad oklamem 😒 Ja nemôžem vela pribrať ešte pred tehotenstvom - mám problémy s chrbticou 😒

bubina1
29. máj 2010

no dufam, že v pondelok budeme mudrejsie ohladne durechovej a maršíka... ako podla mna baby čo už stimuluju nemusia mat stres... preberu ich asi iní, len mna by to sralo, pretože aj ja som maximalne doverovala dokyne...a možno aj to pomohlo k uspešnemu IVF.....

nemko
29. máj 2010

baby ja tomu akosi neverim, cely den nad tym premyslam a nejde mi to do hlavy neverim proste 😒

barchee
30. máj 2010

baby, ja som si to nestihla prečítať, napíšte mi prosím do ip, o čo v tom príspevku išlo... 😕 ja síce nechodím k ani jednému z nich, ale ma to zaujíma...

sniesko0
30. máj 2010

ahojte baby, môžete mi poslať do IP, o čo sa jedná, ten odkaz čo dala nemko, už nefunguje.Ja chodím k Maršíkovi.Ďakujem

kaciatko81
30. máj 2010

ahojte kocky, co sa tu deje? ako pise barchee, ten odkaz uz nefunguje... chodim k marsikovi a kedze teraz musim mat pauzu, boli sme dohodnuti, ze koncom leta to skusime znova...

nemko
30. máj 2010

kcoky v tom odkaze bolo napisane, ze od 28.maja ma Durechova a Marsik zakaz vstupu do Iscare.
ja tomu neverim, som pisala autorke a nic blizsie mi nenapisala - asi sa niekto nudil 😠

nemko
30. máj 2010

jezis ja teda pisem, ze kroky 😀 😀 tak este raz kocky.... 😀

sakura
30. máj 2010

no vidíš nemko, nakoniec to bude blud.....a keď sa už niekto takto nudí tak no coment 😠 Aj tam budeš teda zajtra volať?

bibi24
30. máj 2010

Baby, ked budete vediet nieco o tom viac, napiste sem, alebo mi prosim poslite IP, aj mna to zaujima, lebo odkaz som si uz nestihla precitat. Dufam, ze je to len nejaka blbost.

nemko
30. máj 2010

sakura neviem 😀 je mi to take trapneee 😀 😀 no ja sa len modlim aby to bola blbost, ale ked mi pride SMS, ze mam schvalenu ziadost tak hned im zavolam ci tam Durechova je 🙂

kaciatko81
30. máj 2010

dufam, ze je to nejaka hlupost, ale ak budete nieco vediet, budem rada, za info 🙂
nemko, o ziadosti ti budu asi volat, tak sa potom rovno spytaj 😉

nemko
30. máj 2010

Durechova povedala, ze poslu SMS tak neviem podstatne je aby volali do 19 juna 🙂 ak sa dozviem viac hned vam pisem 😉

kaciatko81
30. máj 2010

aha, tak hlavne aby to stihli, drzim palce 🙂

sakura
30. máj 2010

no ved možno dovtedy sa tu niečo dozvieme 😉 Ináč ja som mala žiadosť schválenú - akurát za 3 dni by to bol mesiac.. Ale domov mi ešte nič neprišlo..... Musí to prísť aj mne domov alebo ako?

bibi24
30. máj 2010

Baby, ja som si isla ziadost odniest osobne (mam Vszp) a do Iscare prisla za necele 3 tyzdne (2 tyzdne a 5 dni). A aj som volala do poistovne, tak viem, ze u nich to bolo tyzden u reviznej lekarky a tyzden kym to podpisal nejaky sef. Cize rychlovka.

nemko
30. máj 2010

no dufam, ze sa to stihne, pisala som do poistovne, ze to potrebujem, minule som to mala behom tyzdna tak som im napisala, ze poznam priebeh schvalovania a dufam, ze nie su natolko zaneprazdeni a nebude to trvat viac ako 4 tyzdne 😀 😀 som bola taka uprimna 😀 😀 😀 😀 no ved tento rok zvazujem zmenu poistovne tak podla toho sa rozhodnem 😀 😀 😀

marrad
30. máj 2010

nemko
ak Ti to tak suri tak tam zavolaj
ja som cakala a ked dlho nevolali tak som zavolala, z recepcie ma prepojila do kancelarie a tam mi povedala ze ma schvalene, tak hned som sa objednala...
potom mi sestricka volala asi za 3 dni a jej som uz povedala, ze som uz objednana.....

nemko
30. máj 2010

ja tam zavolam az buduci pondelok dovtedy nie aby som nebola taka straaaasne nedockava 🙂 v stredu som to len vypisala s Dr takze mozno to v poistovni este ani nemaju 🙂

marrad
31. máj 2010

Ahojte dievcata,

tak zda ze to s marsikom nebola kacica, dnes mi povedal ze konci v ISCARE..

katkaajurko
31. máj 2010

ahojte dievcata-mne dnes volali z Iscare ze Durechova tam konci a preobjednali ma k inemu...co sa to tam deje ? 😲

kaciatko81
31. máj 2010

ja som z toho tiez dost v soku... uprimne, neviem ku komu inemu okrem marsika alebo durechovej tam ist 😔
btw. neviete ako je to so ziadostami? da sa prelozit do ineho car?

katkaajurko
31. máj 2010

co sa toto deje..nemam z toho dobry pocit ☹ ach jaj... oni prejdu do ineho centra podla mna ...len kym to bude... 😔

katkaajurko
31. máj 2010

a ako to budu stihat - ked im budu chybat lekari az dvaja ?

sakura
31. máj 2010

No tak to som aj ja zvedavá ako to tam budú stíhať 😠 . Už teraz mi to tam pripadá ako na bežiacom páse 😠 Tožvi čo sa tam deje. Či odišli dobrovolne alebo čo sa tam stalo... 🙄

monika0001
31. máj 2010

tak bohužiaľ aj ja vám viem potvrdiť, že je to pravda... ☹

katkaajurko
31. máj 2010

nechapem to..keby jeden lekar ale dvaja naraz..to je divne 😖

kaciatko81
31. máj 2010

je to divne... neviem ako vy, ale ja som mala vzdy pocit, ze marsik a durechova mali najviac pacientiek...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre