ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

meaningful
12. máj 2015

@ada83 ahoj uz ti brali aj krv na tu genetiku? mne minule brali a idem o tyzden na kontrolu, to uz budu asi aj vysledky a bude robit to sono. Asi to uz bude ten skrining? Mne ten Valky nic nehovori tak ani neviem :D

ada83
12. máj 2015

@mistisa hej den su rozmrazene

ada83
12. máj 2015

@meaningful ahoj ja som bola vcera na skriningu a aj krv mi brala asi 5 ci kolko ampuliek aj knizku aj vahu vsetko moc. Lenka ze o 3 tyzdne kontrola ze bude aj krv a potom ma posle na morfologicky utz tak neviem

ada83
12. máj 2015

@martinazvo no uvidis nechaj sa prekvapit za 14 dni ides na sono?

smejlicka
13. máj 2015

@dorotka2013 ahojky mali sme trosku narocne dni..zacala nam od stredy kolabovat z dychanim, spravil sa rtg pluc aj odber krvi kde zapal nebol potvrdeny, nasadene antibiotika, transfuzie kvoli anemii, na druhy den vysledky z krvi potvrdili zapal pluc, zaintubovali ju. Dali ju na vysokofrekvencny dychaci pristroj, nastastie mliecko dobre tolerovala a aj toleruje. Vcera robili kontrolny rtg aj odber krvi, uz je to zlepsene, este jej nechali na dnes antibiotika, vcera podali kortikoidy na rychly vyvin pluc, a transfuziu. Uz je na nizsom dychacom pristroji a budu sa ju pokusat uz odpojit z umeleho dychania. Ale je to bojovnicka statocne sa drzi a vcera sme mali 938g.

fatma1
13. máj 2015

@smejlicka Velmi, velmi, velmi vam drzim palce!

kaciatko81
13. máj 2015

@smejlicka drzte sa! Nech sa to vsetko uz len lepsi

smejlicka
13. máj 2015

@fatma1
@kaciatko81 dakujeme bojujeme dalej 🙂

martinazvo
13. máj 2015

@ada83 ano Adi, 26.maja som objednana...

ada83
13. máj 2015

@martinazvo tak sa tesis na 1 sono 🙂

ada83
13. máj 2015

@smejlicka dobra je bojovnicka malinka 🙂

mistisa
13. máj 2015

@smejlicka juuj moja citam prispevky moooooc drzim palceky.je to silna bojovnicka a urcite bude vsetko oki 😉 drzkajte sa leti srdenko 😘

smejlicka
13. máj 2015

@mistisa dakujem velmi pekne 🙂
@ada83 ano je to silna bojovnicka kazdy den je ina..meni sa rychlo

gloria13
13. máj 2015

Ahojte dievčatá, potrebovala by som poradiť...dnes večer mam užiť poslednú tabletku Provery, ale zistila som, že som niekedy jednu zabudla užiť..myslíte že bude problém? Popri tom pichám tretí deň Decapeptyl...dúfam,že som niečo nepokašlala...☹( nechápem ani kedy a ani ako sa mi to mohlo stať, keďže sa snažím byť dôsledná... 😢
Ďakujem za rady.

dorotka2013
13. máj 2015

@smejlicka jaaaaj zlatinko malicke... dufam ze to boli uz posledne komplikacie a uz sa bude vsetko len zlepsovat... vela na vas myslim, drzim palceky... drzte sa 🙂

martinazvo
13. máj 2015

@ada83 no aj bojim aj tesim vies, ci je vsetko ok a kolko babeniec tam mame 🙂

ada83
13. máj 2015

@martinazvo jedno je tam urcite 🙂

smejlicka
13. máj 2015

@dorotka2013 dakujeme velmi pekne...a tebe sa ako dari?

kaciatko81
13. máj 2015

@gloria13 toto netusim...ved si skus zavolat, ak chces mat istotu

dorotka2013
13. máj 2015

@smejlicka cakam na ms a idem na KET... mala som ist uz tento mesiac ale stopli mi to, lebo sliznica nespolupracovala :(... tak dufam ze teraz mi namiesali lepsi koktail 🙂

mistisa
13. máj 2015

Babulky a co davaju na pripravu na ket? Ake lieciky? 😀

kaciatko81
13. máj 2015

@mistisa estrimax, co ja viem

martinazvo
13. máj 2015

@mistisa ja som mala v januari KET a mala som Estrimax

mistisa
14. máj 2015

@kaciatko81
@martinazvo dakujeeeeeeeem 🙂 a to je vlastne estrofem ze? a davaju utros alebo crinone gel?

kaciatko81
14. máj 2015

@mistisa myslim, ze aj to aj to, aj lutinus sa mi zda...

mistisa
14. máj 2015

@kaciatko81 aha dakujeeeeem 🙂 🙂

iiryna814
14. máj 2015

ahoj ada83, ja som bola s tebou na transfer som rada, že ti to vyšlo po 4rokoch! 🙂 ja mám posledný tretí transfer v iscare ale ak nevyjde radšej skúsim to brno :/

martinazvo
14. máj 2015

@mistisa uff netusim musela by som kuk krabicku. A ano davaju utrogestan

mistisa
14. máj 2015

@martinazvo dakujeeeeeeem 😉 😉

alexia17
15. máj 2015

@smejlicka drzim dalej palce. Pekne mala pribera. sa tesim z VAs 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre