ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
4. feb 2013

Tak a bublinky su uz brusku 🙂 treraz cakat ako sa im tam bude pacit 🙂

ada83
4. feb 2013

@katulka25 gratulujem kolko si si dala 2

martinazvo
4. feb 2013

@katulka25 dakujem, este sa tesim ten tak potichuuucky lebo cakam na krv

lea231
4. feb 2013

@martinazvo Mati, vyzera to dobreee ...drzim palce a hned pis 🙂 ma normalne lakate nech si skor urobim testik aj ja,hoci som chcela vydrzat 🙂 ach jaaaaaj

martinazvo
4. feb 2013

@lea231 dakujem moja, no ved aj ja som chcela vydrzat a vidis, nepodarilo sa mi to 😀 ako sa citis?

lea231
4. feb 2013

@martinazvo citim sa fajn, nic neboli a fungujem doma ako predtym, varim, idem zehlit ale som oddychnuta lebo dost aj spim... len bradavky mam citlivejsie 🙂

ada83
4. feb 2013

@lea231 ahoj tak to je potom asi na dobrej ceste 😀 o 😀

lea231
4. feb 2013

@ada83
@martinazvo baby vcera som bola dlho na navsteve mojej naj kamosky co ma trojmesacne dvojcence -dievcatka a nevedela som sa ich nabazit 🙂 jaaaaaaaaj co by som dala za take.

martinazvo
4. feb 2013

@lea231 tak super, to aj ja mam... a vcera v noci strasna migrena a dnes sa mi toci hlava... inak ziadne priznaky 😀

ada83
4. feb 2013

@lea231 neboj budu vet ti rastu v brusku 😀 😀

martinazvo
4. feb 2013

@lea231
@ada83 nebojte, dockame sa vsetky 🙂 ako mi vravela sestricka u internistky, ked mi brala krv na predoperacne: joooj, to tak preleti ze sa ani nenazdate a budu vam aj na nervy liezt 😀 😀 😀

ada83
4. feb 2013

@martinazvo asi mas pravdu a hlavne ked budu dvaja chlapci a nebudu poslucht 😀 😀

lea231
4. feb 2013

@martinazvo
@ada83 no nad mojimi bude bdiet mama - cely zivot pracuje s malymi detickami v skolke ako ucitelka, dlhe roky aj bola riaditelka. ja mam skolku a pedagogicky dozor isty 🙂 😲

martinazvo
4. feb 2013

@ada83 ja by som brala akykolvek vysledok, chlapci, dievcata, mix, 1 alebo 2 len nech je/su zdravucke 🙂

ada83
4. feb 2013

@lea231
@martinazvo poslem ti potom moje deticky na pedagogicky dozor ak nebudu poslzchat 😀 😀

lea231
4. feb 2013

@martinazvo presne tak, nic nie je podstatnejsie ako zdravie a po operacii chrbtice to nepisem ako klise

ada83
4. feb 2013

@martinazvo hej hlavne nech su zdrave a nech su nejake 😀 😀

csokasi
4. feb 2013

Tak a je tu spinenie, uz asi ani test nemusim robit :( ...

martinazvo
4. feb 2013

@csokasi spinenie moze byt uhniezdovanie... kolky den si?

ada83
4. feb 2013

@csokasi neboj este to môže dobre dopadnúť

katulka25
4. feb 2013

@martinazvo ale toto vyzera dobre 🙂

martinazvo
4. feb 2013

@csokasi KED SI POZRIES TEMU 1. IVF tak tam baby bezne pisu o spineni aj takto neskoro

martinazvo
4. feb 2013

@katulka25 aj ja verim, dakujem, uvidime ako v piatok dopadne krvicka 🙂

katulka25
4. feb 2013

@csokasi spinenue znamena aj uhniezdovanie. Hlavu hore. Skus rano sprsvit test

katulka25
4. feb 2013

@ada83 ano dala som 2, preistotu.ty ides zajtra?

katulka25
4. feb 2013

@martinazvo jasne ze to bude pozitivne 🙂

martinazvo
4. feb 2013

@katulka25 a Ty ako vklad, vsetko ok? Nech sa teda babatkam u Teba paci 🙂

ada83
4. feb 2013

@katulka25 hej zajtra na 11 ale nič ni nepovedali tak ani neviem kolko ich ostalo

csokasi
4. feb 2013

@martinazvo
@ada83 Neviem co to znamena, som detsilne tieto veci nestudivala.Som 11 DPET ... A praveze aj mrchosa by mala prist dnes zajtra ... ale teda rano testnem ak sa to nespusti a necham sa milo prekvapit ...

martinazvo
4. feb 2013

@csokasi drzim palceky, zahniezdovanie moze prave teraz prebiehat a ked to nie je jasna krv, len tmavy vytok, tak je to ono... pockaj do rana a sprav testik...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre