ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
7. feb 2013

@ada83 dufam ze ano, drahy ma uz vola mamina 😀 😀 😀

ada83
7. feb 2013

no idem skusiť tej embriologicke zavolať že ci to môžem zaplatiť ako pojdem na krv a či ich mrazili

ada83
7. feb 2013

@martinazvo ja som myslela že dnes už nedáš test 😀 😀

denulka85
7. feb 2013

@martinazvo ano ale ti si mala cerstve a tie su silnejsie ja mam chudence mrazene..... neviem prestat revat

martinazvo
7. feb 2013

@katulka25 tak ja mam v plane na mm dnes/zajtra skocit uz 😀 😀 😀 ale skor som sa tiez bala

martinazvo
7. feb 2013

@ada83 aj ja, ale nevydrzala som, kupila som 21 testov vies 😀 😀 😀

martinazvo
7. feb 2013

@denulka85 moooja, chapem ale musis verit 🙂

denulka85
7. feb 2013

@martinazvo ja viem len to je teraz tazke nemyslela som ze to takto dopadne ti si mala 8 bunkovych?

martinazvo
7. feb 2013

@denulka85 ano, 2 rovnake 8-bunkove, vklad 3 dni po OPU

ada83
7. feb 2013

@denulka85 neboj aj ja mám také pocity že to tam asi nebude dobré 😠 😠 😠

denulka85
7. feb 2013

@ada83 kde nebude dobre?

denulka85
7. feb 2013

@martinazvo dufam ze aspon aj ja budem mat 8 bunkove prosim boha aby mi to uz doprial

ada83
7. feb 2013

@denulka85 neboj budu oni ti ich v ako stadiu mazili? lebo mne mrazili morule

denulka85
7. feb 2013

@ada83
moja neviem to mi novembri nehovorili ze v akom stadiu ale asi hned po oplodneni neviem

martinazvo
7. feb 2013

@denulka85 dopraje urcite... no mne vravela vtedy embriologicka, ze ked mi hrozila operacia tej ruky, ze nech jej dam cim skor vediet, lebo ze ak by nevkladali, je lepsie mrazit cim skor... ale zase co som pocula tak mrazia aj bez aj s PK...

denulka85
7. feb 2013

@martinazvo moja ale mne mrazili na zaciatku bez pk v decembri mi dali bez pk boli pomalsie 4bunkove a teraz dali na pk a nevyslo to a teraz zas daju rozmrazit bez pk a uvidi sa zajtra ako sa budu delit slahne ma

ada83
7. feb 2013

@martinazvo
@denulka85 mne mrazili po pk tak neviem čo je lepšie

martinazvo
7. feb 2013

@ada83
@denulka85 no my sme sa po mrazak nedostali 😒

ada83
7. feb 2013

@martinazvo ale už ho ani nepotrebuješ 😀 😀 😀 😀 😀

denulka85
7. feb 2013

@ada83
@martinazvo baby ja vobec neviem ako to cele vydrzim do zajtra cakat ze co bude.... vekmi prestavam verit ze ja niekedy budem mama. som strasne zufala, mestastna a neviem co este.... 😔

ada83
7. feb 2013

@denulka85 neboj zajtra bude dobre snehuliaci sa pekné rozmrazia 😉 😉 😉 este ich máš kolko v mrazaku?

katulka25
7. feb 2013

@martinazvo no ale ty uz to mas iste. Ja asi radsej este pockam

denulka85
7. feb 2013

@ada83 ke d nepocitam tychto troch co dali dnes rozmrazit tak este styri ale bojim sa tohp ze aj titi sa budu pomaly delit ako v decembri... velmi sa bojim zajtrajska este som sa nikdy takto nebala

martinazvo
7. feb 2013

@ada83 no ak budu 2 tak veru nie, ale ak bude jedno, tak nas IVF este urcite caka 🙂

martinazvo
7. feb 2013

@denulka85 nechaj to na osud, uvidis budu to bojovnici 😉

katulka25
7. feb 2013

@denulka85 moja hlavu hore. Vsetko bude ok. Uvidis.
Inac ja sa tiez bojim ze to nie je fajn. A zajtra by mala prist mrcha. Tak som zvedava 🙂

martinazvo
7. feb 2013

@katulka25 treba tu urcite robit tak ako to citis, ja som chudaka manzela uz 2x zrusila...

denulka85
7. feb 2013

@martinazvo baby strasne sa bojim....
zbytocne som teraz vyplatila 150 eur za pk a prd s toho ... to som si mohla rdcej nieco pekne kupit nervy mam na vsetko

denulka85
7. feb 2013

@katulka25 mne dnes volali ze mi neprezili Pk v teraz rozmrazuju dalsich 3 bojijm sa neboj mrcha urcite nepride 🙂

katulka25
7. feb 2013

@denulka85 moja velmi mi to je luto. Ale skus sa ukludnit.ide o to ze ked bude vklad musis byt fit. Urcite to vyjde. A aky nate problem ked sa vam nedari? Neni to genetika?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre