ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
20. feb 2013

@ada83 co babo sa uchytava uhniezduje sa v tebe preto spinis citala som vo fore ze baby to mavaju. dnes mi lekar povedal ze je dobre ze druhy den mi zatial neprisli a da mi aj papier na sobas takze nemusim ist ani do roboty dnes dobre spravy a dufam ze aj v utorok budu este lepsie 😀 a ti testy tiez obchdzas? zajtra sa nezabudni spytat na hcg...kolko si mala a kolko mas 🙂

denulka85
20. feb 2013

@martinazvo zajtra vela stastia 🙂

ada83
20. feb 2013

@denulka85 chcela som ho dnes urobiť ale radsej nie neboj opýtam sa ak zabudnem martinka mi pripomenie 😀 😀 😀 ide na kontrolu ja som to tíež niekde citala ze je to vtedy ale neviem či by sa tak dlho hniezdilo

ada83
20. feb 2013

@denulka85 tkk to je dobre ze ti da papier na sobas nemusis sa nervovať

martinazvo
20. feb 2013

@denulka85 dakujem velmi pekne... inak dnes placem nad nasim zdravotnictvom, vybavujem uz mm veci ohladne tej operacie na neurochirurgii a to by ste plakali ako to je u nas zleeee... ideme do sukromneho kaslem na to ☹

denulka85
20. feb 2013

@ada83 vraj taketo uz mal lebo by som sa tam moc uz nechcela vratit tak uvidim len nech nezabudnem predtym ist na socku aby nahodou nevyslali kontrolu urcite sa spytaj moc ma to zaujima ze kolko to namerali a poslali na dalsiu krv.... zahniezduje neboj

denulka85
20. feb 2013

@martinazvo tak to ti verim ze places nad zdravotnictvom a naco ho budu operovat? ale teraz sa nesmies rozculovat... 😉

ada83
20. feb 2013

@denulka85 nestaci to tam poslatto by sa po dlhej dobe hniezdilo ale mozne to je

martinazvo
20. feb 2013

@denulka85 no my sme mali malo spermii kvoli vysokemu prolaktinu a to ma pricinu v nadore na hypofyze... no a teraz sa rozhoduju ci to vybrat, navrh endokrinologicky je ze ano a tak to vybavujem teraz s neurochirurgom aby sa na to pozrel... na toto cele sme prisli vtedy ked sme zacali riesit to, preco sa nam nedari babo (09-10/2012)

denulka85
20. feb 2013

@ada83 ale neboj urcite dobre bude a pomalinky nie kazdej to ide rychlo.....

denulka85
20. feb 2013

@martinazvo malo spermii a toto zistili? no super clovek riesi nieco a uplne ine zisti.... tak ako u mna mna poslali na laparku a zistili zleene vajcovody ktore sa nedaju oddelit 😒 a to sa nam nedari tri roky... toto zistili v iscare?

martinazvo
20. feb 2013

@denulka85 no vidis, ale vsetko zle je na nieco dobre, aspon to riesime relativne skoro, kedze este nema take stavy ako nevidi, dvojite videnie, migreny a pod... no malo spermii zistil urolog, nasledne ho poslali za endokrinologickou a tam sa to rozbehlo...magneticka rezonancia, zistenie nadoru, lieky a teraz ta neurochirurgia... CAR Iscare bola len druha vetva veci co sme riesili lebo nam ine ako ICSI uz nezostavalo ☹

denulka85
20. feb 2013

@martinazvo neboj ale vsetko dobre dopadne.... len klud a davajte na seba pozor,, a kedy asi ide na operaciu?

martinazvo
20. feb 2013

@denulka85 no teraz este len vybavujem termin v sukromnej klinike u prednostu neurochirurgie z Kramarov, aby sa na to pozrel a rozhodol ci operovat alebo nie... lebo v nemocnici je to zabite ☹ tu si to samozrejme zaplatime ale je to jedina sanca ako sa k nemu dostat 😠

denulka85
20. feb 2013

@martinazvo clovek co vsetko musi podstupit aby bol stastny.... vsetko je len o peniazoch vsetko je drahe nemas peniaze tak sa clovek moze rovna zahrabat. ale neboj vsetko bude dobre.... bude to drahsie ako ivf?

martinazvo
20. feb 2013

@denulka85 to este vobec netusim ☹ ale na peniaze kaslat....... inak nas cele nase IVF+ICSI a vsetko co s tym suviselo vyslo na 713 EUR (spermiogramy, poplatky u urologa v centre, mrazenie spermii, lieky)......CELKOM DOBRE NIE? POCITALA SOM POVODNE AJ 1000 EUR ... ten utroš teraz co si platim uz nepocitam 😀

denulka85
20. feb 2013

@martinazvo ja som za inekcie platila 430 za mrazenie 150 teraz za vklad 150 PK 150 ale vraj to nam vratia a tieto lieky v tom mozem mat okolo 50e a cestu neratam a mrazenie 6e na mesiac tam mame uz okolo 70 e je to vsetko dost 😉

martinazvo
20. feb 2013

@denulka85 no to ano, to sa nazbiera... tak my sme nemali do mrazaku nic a tym ze boli len 3 vajka tak aj za icsi sme nemali az taku sumu... no len ked bude teraz len 1 mimi a budeme chciet surodenca, tak musime ist rovno na 2.IVF

denulka85
20. feb 2013

@martinazvo neboj vsetko zajtra zistis mozno ani nebudes musiet ist na 2ivf 😀 😀 😀 😀 😀

martinazvo
20. feb 2013

@denulka85 Ty si stale myslis ze budu dve, vsaaak? 😀

denulka85
20. feb 2013

@martinazvo ja to citim v kostiach? co som si teraz pisala s jednou bola v pondelok na krvi a mala okolo23O hcg a ti az 540 co je dost na ten cas a na jedno 😀 😀 😀 😀

martinazvo
20. feb 2013

@denulka85 no, kazdopadne zajtra budu male Vianoce 😉

denulka85
20. feb 2013

@martinazvo tak to ti verim.... budem cakat spravy ze kolko vas bude 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinazvo
20. feb 2013

@denulka85 dam urcite vediet 🙂

gaga83
20. feb 2013

@ada83 ahoj, pokiaľ len špiníš je to v poriadku, to sa ti uhniezduje babo, ja som to mala pri dvoch tehotenstvách

ada83
20. feb 2013

@gaga83 diik zatial len špinim uvidíme zajtra ako dopadne opravná krv 😀 😀

vidruska
20. feb 2013

@ada83 ochotni, neochotni...to je jedno, ty mas pravo sa spytat na akukolvek mozno pre nich blbost...ved su plateni zo zdravotnych poistovni, do ktorych prispievas mesacnu ciastku a k tomu si este aj priplacas rozne "nadstandardne" ukony...lekari su tu predsa od toho, aby ti zodpovedali tvoje otazky...kto ini?

gaga83
20. feb 2013

@martinazvo ja to tiež vidím na dvojčatá 🙂 🙂 🙂

martinazvo
20. feb 2013

@gaga83 baby vy mi doprajete 😀 😀 😀

ada83
20. feb 2013

@vidruska to mas pravdu ale neviem ani ktora sestricka to bola minule ako som volala a nieco chcela takbola milsia 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre