ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka jeej, dik za radu, a nevies kde by som to kupila?

sakura
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
aj nám pôjde 5 na PK

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@viki86 áno, lebo je to invazívny zákorok....operácia...ani na sály ta nepustia operačné ako doprovod.

viki86
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka pockaj ale transfer je tiez tam na operacke nie?

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@martinazvo v lekárni...určite viem, že ich majú v lekárni v tesco na kamennom námestí...to mam najbližšie a inde som nezistovala, lebo ja som jej to bola kúpit a to mám blízko z práce🙂

martinazvo
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka aaa uz som nasla.... gravipop - v lekarnach 🙂

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@viki86 áno, je, ale nie je to klasický operačný zákrok, kde musíš dodržiavaš až také aseptické zásady...jasné že je to sterilným spôsobom ale trošku iné ako pri operácii, kde je aj otvorená rana

viki86
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka nechcem sa tu inak velmi vyjadrovat lebo je toto verejne

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@sakura no, ved to:( aj ona sa tak vyjadrila....ja som si to tak vysnívala, že akurát tie dve čo majú prežit prežijú...a ostatné.....hm kruté, že?

elle81
27. feb 2013

@gigi77 schválenie tento krát trvalo veľmi dlho 😖 neviem, prečo 😨 , malo by to trvať mesiac a trvalo to dva....ale nevadí, aspon ze to vyšlo tak ze v pondelok to prišlo schvalene a hned v utorok som zacala piv chať, tak uvidime, kolko vajok bude tento krát 🙂

ada83
27. feb 2013

@lea231 urcite chod pomoze ti to a podla mna to stihnes zober ma zo sebou ako batozinu 😉

viki86
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka jasnee diky za odpoved 😀 no inak komu chodis k lekarke ci docentovi neviem neda sa tu urobit nejaka sukromna miestnost inak?

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@elle81 nám to trvalo v poisťovni dva týždne, v piatok schválené a od nedele som stimulovala🙂

sakura
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
no jo kruté.. hlavne ked si predstavíš čo všetko podstúpiš aby si ich mala :-/
No ja chcem vložiť 1..dúfam že tam bude jeden silný bojovník 😵 😵 😵 😵 😵

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@lea231 a ty nad čím špekuluješ????? či ísť do talianska???? to si nemyslela vážne tú otázku, však? ti len tak ušla....že? 😀

bibi24
27. feb 2013

@viki86 ahoj, v iscare som sa s tym nestretla, ktovie ci by boli ustretovi ti vyhoviet, ale za opytanie nic nedas.

Ine to bolo v brne, tam sme boli pri ET (vklade) obaja. Nerobilo sa to na operacke, ale v takej prijemnej miestnosti, ktora nevyzerala ani ako ambulancia. Hrala tam nejaka relaxacna hudba, manzel sedel pri mojej hlave.
Mna poslali do prezliekacej miestnosti, ktora sa nachadza priamo v tej ambulancii, kde je aj toaleta zaroven (mimochodom v brne nemusis mat mechut plny na prasknutie, akurat sa neodporuca ist pred tym na wc), tam si vyzlecies spodnu cast oblecenia (ziadna nocna kosela), daju ti plachtu, tu si omoces okolo seba, vyjdes von.
Sestricka ta ulozi, tak aby nebolo nic vidno a tu plachtu ti potom prehodi cez nohy, takze tam nelezis hola pred manzelom a zaroven doktorom.
Potom pride doktor, embryjko vam ukazu na velkom plazmovom monitore a nasledne ho embryologicka donesie a vlozia ho. Potom ti zlozia nohy do vodorovnej polohy, prikryju ta a oddychujes cca 15 min. Stale spolu s manzelom, ktory ta hladka a drzi za ruku.
Krasne, ze? 🙂

ada83
27. feb 2013

@viki86 no neviem ale skus sa opytat neviem ci pustaju manzela na izbu asi ani to nie

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@sakura no, neboj, budú...musia bojovat, ked mi bojujeme🙂 mne ani jedno nenavrhla...no stará a dobre stavaná som🙂)) tak to povedali mojej kamarátke v ginfive pred týždnom na vklade...som sa išla popučiť od smiechu🙂

lea231
27. feb 2013

@ada83 nuz lebo aj 10.6. je jedna zaujimava ...kapverdske ostrovy a na ne som sa najviac tesila. neviem, ci sa mam ulakomit na marsa alam - Egypt a dufat, ze sa KET podari a ze ho stihneme 🙂 nuz kto ma byt mudry.

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@bibi24 no, to áno🙂

lea231
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka nieeee, toto su sluzobky 23.4. - 8 dni Marsa Alam alebo 10.6. Kapverdy ,,,,,

Toskansko je iste aj s bruchom 🙂 sli by sme individualne s muzikom

elle81
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka tak to je super 🙂 🙂 ale mne to teraz aj tak trosk u vyhovovalo, lebo som nemohla hned stimulovat, musela som mat 3mesiace pauzu,tak som to ani nenahanala

sakura
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
boože 🙂))
No keby sme nemali malú tak dám aj ja 2 vložiť 🙂 Ale ked vidím aký je malá čertisko a predstava že by mohli byť ešte ďalšie 2 také 🙂) amen 🙂)

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@lea231 ach taaaaaak🙂 no už som sa zlakla🙂ja by som asi tie Kapverdy ...ten egypt mna osobne neláka🙂 ale ty sa určite dobre rozhodneš:!

viki86
27. feb 2013

@bibi24 noo tak ano urcite to tam je ine ten reprofit ci ako sa vola tam chodis ci do iscare v brne? ja by som tiez sla mozno do ciech keby som mala peniaze na samoplatcu

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@elle81 no, tak v takomto prípade fakt len lepšie pre teba🙂 si telo oddýchlo.

lea231
27. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka no ja som egyptoholik ... zatial som bola 14x 🙂 ale v marse este nie. co ked by klaplo Ket, muz by ma asi nepustil na tie Kapverdy... ach jej no poradim sa este.

ada83
27. feb 2013

@lea231 asi tie kapverdske ostrvy by som sla ale zas ti dobre padne egypt

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@sakura neboj, druhé zvykne byt dobréé🙂 teda opak toho prvého...takže ty už len dobré bábo budeš mať..teda kludnejšie..malá je určite tiež dobručká🙂

cucoriedkacucoriedka
27. feb 2013

@lea231 jeminenku🙂 tak to je potom u teba jasné...no, porad sa veru, porad.)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre