ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
10. mar 2013

@katulka25 neboj urcite sa ozvem hned ako prideme domov juj drzte palceeeeeeeeeeee

yashmin
10. mar 2013

babule chcem vas vsetky povzbudit ja som prezila co vy zadarilo sa a v auguste 2011 sa mi narodil syn po IVF a presne o rok august 2012 prisiel sok bola som tehu a PRIRODZENE (a to 6tt a to som ani nevedela) takze drzim vam vsetkym palce aby ste zarodili jak jablone ako sa to stalo mne DRZIM PALCE!!! 😀

kraskanz1
10. mar 2013

@yashmin jeeej toto je uzastne toto som uz vela krat pocula ze prve nie a nie a ked uz pride prve tak potom uz zeny rodia jak na pase...:D mne raz moj doky povedal ze teraz chodite ze chcete dieta ale raz pride to ze zacnete chodit ze nechcete... 😀 tak dufam ze mna to obide ale je to taka ironia...:D

danielkabn
10. mar 2013

@denulka85,zajtra držím palčeky a teším sa na krásnu správičku o srdiečku 🙂

denulka85
10. mar 2013

@danielkabn dakujem ale asi este srdiecko nebude ale dam vediet DAKUJEM 🙂

ada83
11. mar 2013

@denulka85 drž sa a budem čakať dobre správy

lucia2505
11. mar 2013

@denulka85 Deni už horím nedočkavosťou 🙂 ozvi sa čo najskôr...

katulka25
11. mar 2013

@denulka85 ako moja? Uz sa nam pochval aby sme sa s tebou tesili 🙂)

denulka85
11. mar 2013

@lucia2505
@danielkabn
@ada83 @martinazvo ahojte baby takze sme v 5tt piatok sme mali vacok velky 3,8 a dnes 8,2 ale este nebol vidiet plod... 18ho idem mojmu gyndosovi na utz a mam volat do ba ze ako sa to deli. vraj sme pozadu o dva tyzdne ked som sa jej pytala ci to je pravda ze ked je ket tak je to pomalsie tak mi povedala ze nebudeme filozofovat a nechame to ako sa to bude vyvijat....

lucia2505
11. mar 2013

@denulka85 tak to rastie moja, to je super 🙂 hej presne tak, netreba filozofovať, treba počkať a veriťm, že všetko bude v poriadku 🙂

denulka85
11. mar 2013

@lucia2505 uvidim lucka dufam ze sa ukaze uz v 6tt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pondelok zas utz

lucia2505
11. mar 2013

@denulka85 ukáže neboj sa 🙂

denulka85
11. mar 2013

@lucia2505 aj moj gyndos povedal ze nie vzdy ukaze presny datum a ked uz bude plod tak sa vsetko zmeni nemam sa bat uz som kludnejsia ako mi to povedal moj lekar lebo lattakova ma trocha vystrasila

denulka85
11. mar 2013

@martinazvo ahoj ako?

katulka25
11. mar 2013

@denulka85 hlavne je ze to rastie. Je to super. Tesiiim sa 🙂 hlavne mysli pozitivne a vsetko bude fajn ;) drzim silno prsty

ada83
11. mar 2013

@denulka85 neboj dobehnete to

martinazvo
11. mar 2013

@ada83
@katulka25
@denulka85
@lucia2505 Ahojte kočky. Tak máme po kontrole. Termín mi upravili na 8tt+4, takže TP 17.10.2013. Žiaľ máme syndróm miznúceho dvojčaťa, takže sa nám slabšie bábätko vstrebalo a už nám v brušku bije iba 1 srdiečko - tento bojovníček má 19mm a už sa tam krásne trepotal 🙂

martinazvo
11. mar 2013

@denulka85 gratulujem moja a silno silno drzim palce nech sa to vyvija len a len dobre !!! 🙂

sandra077
11. mar 2013

cafte baby chcem sa opytat po vybere vajicok ste lezali doma este den alebo ste sli na druhy den do prace? kolkaty den ste sli na vyber? 14sty? ja som zacala brat teraz menopur600 len sa mi zda ze je tam malo tej tekutiny ze jedno balenie je tak na dva krat..nemate s tym dake skusenosti? davam si 150jednotiek...a este kolko ste lezali po vklade? nesli ste vobec von? a este sa chcem opytat dakde som citala ze po ivf sa nemoze sexovat 2dni...je to pravda? napr po vybere vajicok mozem sexovat ci ne? sorry za spam ale chcela by som poradit ak daktora vie dakujem 🙂

katulka25
11. mar 2013

@martinazvo je mi to luto. Ale aspon ze je tam jeden trepotajuci sa bojovnik

gigi77
11. mar 2013

@martinazvo ahoj matka, tak citam a je mi luto ze je tam uz len jedno babenko, ale o to silnejsie 😀 mozno si teraz aj smutna, ale podstatne je ze tvoj bojovnik je silny a rastie tak ako ma 🙂 ja zatial cakam, netestujem, a zatial ani mrcha neprisla, i ked jej termin uz je...tak uvidime....

@denulka85 deni, tebe na kolky den cyklu vkladali? tiez tomu vyvoju nerozumiem, ale podla je to aj kvoli tomu ze sa embrijka vkladaju ovela neskor ako pri et....to sa urcite dobehne a vsetko je ok 🙂

martinazvo
11. mar 2013

@katulka25
@gigi77 ahojte, dakujem krasne, musime bojovat 🙂 ... ze je to velmi caste, az 25% tehotenstiev s 2 embrijkami takto zevraj konci, dokonca ze sa o tom castokrat ani nevie ked sa ide na 1.uzv okolo 10tt..... to len preto ze som isla cez CAR som bola na sone vlastne relativne skoro...

gigi77
11. mar 2013

@martinazvo tak to som nevedela, je pravda ze mi "centracky" sme ovela viac sledovane 🙂 podla mna je lepsie mozno radwsej na zaciatku ako by sa mal potom clovek na konci bat ze sa nieco skomplikuje 🙂 a pozeral ta dnes Valky? aj ta nejako povzbudil?

gigi77
11. mar 2013

@martinazvo ja som sa bala aj pri jednom, ked som cakala....kazdy utz, ci testy, vzdy som mala trochu stresy a vzdy som si vydychla ked bolo vsetko ok 🙂 je to podla mna normalne, hlavne ked sa clovek konecne docka

martinazvo
11. mar 2013

@gigi77 hej, rano tam sice prisiel aj Hruzik, aj sme sa rozpravali, ale bol tam len na OPU, takze ma pozeral Valky...... vies co ale ano, pekne nam to vsetko aj s manzelom poukazoval, vysvetlil a povedal ze si nemysli ze by mali byt nejake problemy aj napriek tomuto, ze ten plodik co zostal je velmi silny a zivotaschopny...

Buduci tyzden vo stvrtok idem na kontrolu uz k mojej lekarke, tak babo zase uvidim 🙂 ... do CAR pojdem este raz, ze v 13tt mam prist na testy, ci je babo ok... ale neviem co to obnasa, musim sa este informovat, to uz pojdem ale k Hruzikovi...

vidruska
11. mar 2013

@martinazvo hm, tiez ti dali testy az na 13tt? ja som prevazne citala aj od znamym mam info, ze tieto krvne testy (na rozne vyvojove vady) sa mozu robit od 11tt, ale vraj hodnoty z 13tt uz mozu byt zavadzajuce....Mne to lattakova tiez hodila na 13tt ale len kvoli tomu, ze som 12tt odcestovana, tak ju este chcem ukecat, nech mi testy urobi v 11tt

martinazvo
11. mar 2013

@vidruska hej, ze mam prist v 13tt, objednam sa hned na zac. 13tt..... este sa chcem na to spytat aj mojej lekarky....... Tebe co k tomu vraveli ci nic ako mne?

vidruska
11. mar 2013

@martinazvo no ja som jej povedala ze som odcestovana, ci to je velky problem. povzdychla si, spomenula ze to musi byt v 12tt, ale tak ze co ma so mnou robit, ked som prec....ale zistovala som si to a neni problem ist na testy v 11tt.
18,3 idem na uzv, tak ja ju proste presvedcim, nech mi rovno aj zoberu krv potom ten tyzden.
Pytala som sa otazku na Oktobrovky 2013 a jedna baba mi odpovedala, ze jej nejako zle vypocitali , ze vlastne v kolkatom tt je a s testami presvihli mozny termin testovania o asi 5 dni a mala katastrofalne vysledky hlavne na dawnom syndom ale chlapec je ok...

martinazvo
11. mar 2013

@vidruska boze, no zavolam ja radsej hned po kontrole bud. tyzden aj Hruzikovi....

gaga83
11. mar 2013

@martinazvo to mi je ľúto ale aspoň jeden drobec to nevzdáva

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre