ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

gaga83
31. máj 2013

@katulka25 a teraz aký bude ´další postup? pôjdeš na ket?

martinazvo
31. máj 2013

@cristinna no my sme mali toto iste a rovno sme to tam zacali riesit... Gynekologicka s tym nespravi nic...podporovali sme to sami vit. E, Selezin ACE

ada83
31. máj 2013

@katulka25 môže byť veď sme ako chodiace hormóny máme ich požehnane v sebe

katulka25
31. máj 2013

@gaga83 ideme to tetaz skusit prirodzene. Davam pauzu od liekov. A ty ako?
@ada83 no ved uvidime ako to cele dopadne

gaga83
31. máj 2013

@katulka25 tiez prirodzene, zajtra mi konci ms tak 12 idem do blavy co povie doc. a potom ideme na to;), ale nejako sa nedari ved od januara sa pokusame a nic

ada83
31. máj 2013

kolko ste ležali po vklade na izbe ?

fantinka
31. máj 2013

@ada83 30 min.

ada83
31. máj 2013

@fantinka aj ja ale písala som si z jednou bola dnes na krv je tehu a chodí do košíc a tam že lezí 15 min na sale potom ide na wc a potom 45 min na izbe tak neviem či nie je lepšie tam dlhšie lezať a že asi 30 min pred vkladom ich rozmrazili

fantinka
31. máj 2013

@ada83 dlhšie ležať a praskne ti mechúr, nie? 😀 veď si zober, že ležala len 15 min a už šla cikať, to mohlo z nej teoreticky všetko z nej vyjsť (je to asi blbosť, ale mi to teraz napadlo), načo potom bude ležať ďalších 45 min? 😀

ada83
31. máj 2013

@fantinka to neviem ale vidíš je tehu len tak ma to napadlo 😀 😝

fantinka
31. máj 2013

@ada83 tak ale nemôžeš teraz vo všetkom hľadať znak toho, že budeš tehu...viem, že je to ťažké, chceš skúsiť všetko, ale keby niektorá skákala na trampolíne a bola by tehotná, asi nebudeme všetky kupovať trampolíny, či? 😀 😀 moja šéfka, ako som tu už raz vravela, bola tiež na kete a druhý deň do posilky, behala v robote po služobkách, vláčila veci a zostala tehotná. Takže to je v prvom rade o šťastí.

ada83
31. máj 2013

@fantinka asi hej. tak nabudúce pôjdem cvičiť a behať 😀

fantinka
31. máj 2013

@ada83 a nakupovať ako sakura 😀 😀 neboj dobre bude, už si si dala frťana? to pomáha, mne jägermeister 😀

ada83
31. máj 2013

@fantinka ešte nie dnes prišla mrcha tak som na brufene 😀 ináč včera som bola na nákup kupila som si niečo na seba na potešenie

katulka25
31. máj 2013

@ada83 lepsie bude ak nebudes okolo toho vela zistovat. Urobis len sebe zle :(

gaga83
31. máj 2013

@ada83 katulka má pravdu nesmieš to tak preháňať, nechaj tomu voľný priebeh, bude ako má byť a ty to neovplyvníš 🙂

gazovicovakika
31. máj 2013

Ahojte zienky , vcera sme s muzom navstivili iscare v Ba sme u dicenta valkyho spravil mi vysetrenie à myzovi samozrejme sperm. Ten dopdol dost zle 60 000cize plodnost tak na 10% mne nic vazne nezistil s ultrazvuku tak spravim odber k. Vysledok budem vediet az ked pojdeme n'a kobtrolu respektive moj manzel n'a novy spermograf Zatial mu dal hormonalne iniekcie n'a 3tyzdne. Je tu niekdo kdo ma takyto podobny problem a liecebny orienté? Prosim ak s nuekdo taky najde Chcela by som vediet par veci...dakujem

ada83
31. máj 2013
mima1416
31. máj 2013

Ahojky.... Mne sa tiež z cetrotide urbila obrovská červená svrbiaca opuchlina. Čo s tým robiť ? ďakujem

sakura
31. máj 2013

@mima1416
To ti zmizne🙂 aj ja som to mala....

ada83
1. jún 2013

@katulka25 ahoj čo mrška prišla alebo dala si test?

gaga83
1. jún 2013

@katulka25 aj ja som zvedava;););););) ci si dala test ??

katulka25
1. jún 2013

@ada83
@gaga83 test som dala a negativny
Mrcha nikde. V utorok som sa objednala k valkymu.jed nepride asi dame vyvolavacku 🙂 a ibac uz mam ziadost schvalenu tak uvidime co dalej. Docent ju chcel na lieky

ada83
1. jún 2013

@katulka25 tak som zvedavá čo ti poviem ked tam pôjdeš

katulka25
1. jún 2013

@ada83 tak to som veru zvedava aj ja 🙂 a ty ako? Na dalsiu mrchu ides na ket?

gaga83
1. jún 2013

@katulka25 aj ja som zvedava ci ti povie docent;)

katulka25
1. jún 2013

@gaga83 no snad to je normalny stav a nic ine.

ada83
1. jún 2013

@katulka25 nie po dalsej mrche idem za dr sa dohodnúť a na ket pôjdem bud v augustovej mrche alebo v septembrovej ešte nie som rozhodnutá 😉

gaga83
2. jún 2013

@katulka25 neboj urcite to sposobuju tie hormony,ms nevie co ma robit;););););)

katulka25
2. jún 2013

@ada83 tak snad to bude vitazne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre