ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
20. aug 2013

@martinazvo jej, tak si ešte pekne uži posledné dni, teda týždne kľudu...a už budeš malinkého držať v náručí... 😀

martinazvo
20. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem pekne... ked bude "malinky" rast aj nadalej tak ako doteraz, asi skoncim s cisarskym rezom... ale nech je porod tak ci tak, uz sa neviem dockat 🙂

pavlinakol
20. aug 2013

@denulka85
@ada83 ahojte, dakujem 🙂 no my by sme chceli bud. rok skúsiť druhé,tak dúfam,že ju nebudeme potrebovať alebo že sa stihne vrátiť 🙂

monca2013
20. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj moja ako sa citiš čo maš nove 🙂

zembla
20. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka Ahoj, tak sa ozyvam po dlhsom case 🙂 toho 09teho sme teda boli prvy krat v iscare, dr. Reismuellerova, je naozaj velmi mile ziena, mam z nej super pocit. No a zajtra nas caka nase prve iui (v pondelok som mala 17mm folik, hadam to bude stacit ). Dokonca som si vcera nechala pichnut ovetrill do bruska - co som si myslela, ze nedokazem, ale nemala som sa coho bat, takmer som to necitila 🙂) (samozrejme sama si to asi zatial pichat nebudem, netrufam si)
Takze uvidime ako dopadneme, ale mam pocit ze nasa cesta len zacina :(

cucoriedkacucoriedka
20. aug 2013

@monca2013 ahoj, no dnes je to podstatne lepšie, dala som včera tabletku a bolo už fajn....dnes mi dali liter infúzií, preventívne, v piatok ešte na kontrolu idem...tak tak🙂

cucoriedkacucoriedka
20. aug 2013

@zembla ahooooj, ale ved super, hlavne že ste to už začali riešiť...neboj sa, jedna baba bola so mnou, ešte v marci ked sa som bola na vklad, ona na iui a včera som ju videla tehotnú v centre🙂 takže vidíš, aj tak to ide🙂 možno aj ty hned otehotnieš takto hned🙂 držím ti prsty🙂

cucoriedkacucoriedka
20. aug 2013

@monca2013 ahoj, dnes už lepšie, dali mi infúziu, bolesti už nemám, pijem vela, tak hádam to je oka...a teším sa na sobotu🙂 z tých 16 vajíčok čo mi odobrali oplodnili 10 icsi, a prežilo osem....tri s jednou bunkou zamrazili, 5 išlo na predlženú kultíváciu, povedala mi dr. že nemuseli ist, ale čakajú ako ja...nechcela riskovat, ked som raz mala ohss, tak je opatrná teraz dost 😝

monca2013
20. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj som rada že ti je už lepšie,dokonca už aj mne sa dnes trošku ulavilo už možem aj normalne chodit,len každy den mam zvyšenu teplotu na37.1 tak neviem a včera večer som strašne zvracala neviem prečo ale dnes je to už ok 🙂

cucoriedkacucoriedka
20. aug 2013

@monca2013 a nebude to z toho že si tehotná? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kedy vlastne ideš testovať? resp. na krv,?

monca2013
20. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka no to si mi teraz dala keby si mala pravdu 🙂 vo štvrtok mam ist do centra ale pochybujem že by som už tak skoro vedela vysledok to budem len 8den tak neviem prečo mam ist

cucoriedkacucoriedka
20. aug 2013

@monca2013 aha, no možno chcú vedieť či je všetko oka....hej, to je skoro. viem že v gyn five baby chodia na desiaty den na krv a v iscare na 14 den...ale tak teplota zvykne byť po uhniezdení embrijka....tak len pekne dúfam že je to tam 😀

cucoriedkacucoriedka
20. aug 2013

@martinazvo a malinký koľko teraz váži? to sa dá nejako zistiť? či len miery?

monca2013
20. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka to si ma teraz potešila stou teplotou,to čakanie je hrozne 😒

cucoriedkacucoriedka
20. aug 2013

@monca2013 viem, to čakanie je fakt hrozné....zažila som ho už dvakrát, tak viem to pochopiť:( prvýkrát som aj testovala a druhý krát som vydržala netestovat...

monca2013
20. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka tak v tom maš pravdu, zajtra by som si chcela kupit test čo povieš ukaže mi niečo 😕

cucoriedkacucoriedka
20. aug 2013

@monca2013 no, je to individuálne..niekomu už na šiesty den ukáže ducha, niekomu na desiaty až...len pozor, ak si mala pichnutý pregnyl, tak ten sa drží v krvi tak desat dní a može ukázať čiarku🙂 ale skús. ved uvidíš 😀 😀 😀

martinazvo
20. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka no oni pomeraju hlavicku, brusko a nozicku a pocitacovy program (uzv) im vypluje odhad hmotnosti, ten byva ale */- 300g........ ale Danko uz ma isto teraz cez 2 kg...

monca2013
20. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka no neviem porozmyšlam maš pravdu mala som pregnyl zbytočne sa potom vopred budem stresovat ved ešte uvidim ked my sme ženy take nerozhodne a naladove že... 🙂 🙂

sasapod
20. aug 2013

Dievcata prosim vas, zajtra idem na krv po KET. Treba ist nalacno alebo nie?

ada83
20. aug 2013

@sasapod nie nemusis ist na lacno

ada83
20. aug 2013

@pavlinakol niekde somm pocula ze asi od januara pride tak uvidite mozno uz nebudete potrebovat

cucoriedkacucoriedka
21. aug 2013

@sasapod nie, nemusíš

cucoriedkacucoriedka
21. aug 2013

@martinazvo no ale fešáčik, ako nabral...ale ved pekne pekne🙂))) tak to okolo 4 kíl bude mať..🙂))

martinazvo
21. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka nooo, valibuk po tatovi (208cm) aj mamine (184cm) 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
21. aug 2013

@martinazvo čožeeeeee? vy ste takí vysokí? to je užasné....tak potom samozrejme že aj dieťatko bude vysoké🙂))

martinazvo
21. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka nooo, tak nejak sme sa nasli 🙂

A Ty moja ako, brusko uz az tak neboli? OHSS nehrozi dufam!!!

cucoriedkacucoriedka
21. aug 2013

@martinazvo ja mám kamarátku, ktorá má 187 a našla si priatela v klube vysokých, v košiciach, on má 204....takže tí sa hladali dlho🙂)) ale krásny párik sú🙂))

no, bruško ako na ohss nebolí, ale bolí ma od včera yaludok, od mlieka, acidka, vývarov, minerálok...neviem sa ani poriadne nadýchnut...ale brucho nerastie, cikám vela, vaječníky neboli...tak uvidíme v piatok mi hádam povie dobrú správičku....včea mi dali aj infúziu preventívne a asi aj po vklade budem mat...aspon tak povedala petrová, tak uvidíme🙂

martinazvo
21. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka super, hlavne ze Ta sleduju, radsej viac infuziek ako ohss... ja si pamatam ze som sa tiez po tych tekutinach citila ako zblnkajuca zabka 😉

cucoriedkacucoriedka
21. aug 2013

@martinazvo nooo, presne ten pocit mám🙂))) aj ked cikám, tak žblkám🙂))

no, ved už len sa modlím a nechávam to to pána boha....samozrejme slušne s ním spolupracujem, tak už len nech je tak ako má byť🙂))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre