ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
6. sep 2013

@ada83 kup kup, len treba pocitat s tymi 3-mesacnymi cyklami tvorby spermii, takze treba pribalit aj trpezlivost 🙂

fantinka
6. sep 2013

@ada83 ja som mojmu nasadila selen zinok ecko...neboj urcite to vyjde...ja sa tesim na brno...a este chcem mm kupit kotvicnik zemny len neviem ci toho uz nebude moc pre telo. a presne ako pisu baby spermie zreju 72 dni. teda dlhodobo brat a potom spermiogram.

ada83
6. sep 2013

@martinazvo
@fantinka dik aj tak chcem ist asi az januari na ivf tak to stihneme

fantinka
6. sep 2013

@ada83 hej my tiez tak. treba nechat cas tomu aby sa spermie zlepsili.

ada83
6. sep 2013

@fantinka asi hej pridu kramuse a pojdem za tou novou lebo sestricka povedala ze ona je moja dr teraz a uvidime ale chcela by som podat ziadost aspon a uvidime co navrhne 😔

ada83
6. sep 2013

@fantinka ty si bola aj na tej genetike aj vam nieco povedala asi by som aj ja mozno skusila

michellevendero
6. sep 2013

Zlatíčkaaa mojeeee dnes 9 dc a v iscare Martin ultrazvuk Dr Galo a po clostilbegyte 1-0-1 a inofolic 2 sáčky denne boli dnes 9 dc 3 dominantné fólijy a to 14-16-18 mm na ľavom vaječníku a na pravom vaječníku dominantný žiaden iba malé jj takže v nedeľu 11 dc o 21 h mám pichnúť injekciu stála 23 € a problém zohnať a v utorok 13 dc o 8 hodine plavci do teglika a šup na 2 hodiny sa kúpať a potom náš prvý zákrok iui šup a budem plná ako slnečnica semena a že na 10-14 deň od iui na krv či hcg je abo neee plavci sú ukážkový drahý dostal pochvalu, že dlho tak kvalitný spermiogram nevideli ani u darcov a dávajú veľkú šancu iui keďže je všetko ok

ada83
6. sep 2013

@michellevendero tak to je super tak budem držať palce by bolo iui pozitívne to ti dal asi ovitrelle ten tak nejako stoji pregnyl je lacnejší

michellevendero
6. sep 2013

@ada83 Ďakujem 😉 určite sa ozvem 😉 a Áno je to ovi.... atď 😀 minulý cyklus som mala pregnyl 5000 v 12 dc ked bol 20 mm fólik a bol mi pichnuty o 11:15 h a sobotu nedeľu 13-14 dc povinný sexik 😀

ada83
6. sep 2013

@michellevendero no ja som stále pichala o 22 nikdy nie skorej asi zaleží od dr kedy ho daju pichnut

ada83
6. sep 2013

@michellevendero kamoška mi pred vcerom povedala že je tehu že si dala bez vedomia dr colstil a skúšali doma a podarilo sa to že nebolo to nutené že presne vtedy to majú robiť bola aj raz na iui a nič

michellevendero
6. sep 2013

@ada83 mno kázal v nedeľu 11 dc večer o 21 h tak poslúchnem Dr. Gala 😉

michellevendero
6. sep 2013

@ada83 jj Gratulujem 😉 paráda

ada83
6. sep 2013

@michellevendero to hej aspon nemusíš čakať d 22 😀

ada83
6. sep 2013

@michellevendero to hej že si aj morča kupila a šup je tehu ja mám psa a vtáčika a nepomáha to ☹

michellevendero
6. sep 2013

@ada83 Nemám nič na byte ☹ a snažíme sa už od polovice decembra 2010

ada83
6. sep 2013

@michellevendero ja chodím do car od februara 2012 a to mám za sebou 3 IUI a 1IVF s 5 blastami a vo štvrtok bola som na krv zase nič tak ideme zase podať asi žiadosť a asi až v januari ideme dalej nemám silu ☹

michellevendero
6. sep 2013

@ada83 fuha my sme začali do centra iscare Martin teraz v júli 2013 a teraz prvé iui takže držím silno päste až už konečne ivf má Šťastný koniec 😉

ada83
7. sep 2013

nevie niekto ako robí dr reismulerova viem že by mala byť pondelok a piatok rano a v stredu poobede ale neiem či robí len 2 hodky alebo od 8-14 diiik

lindush123
7. sep 2013

@ada83 pondelok, streda, piatok a od rana by mala... v pondelok je od rana, lebo som k nej objednana, nakolko ma Valky dovcu

ada83
7. sep 2013

@lindush123 ja chcem sa k nej objednat asi 27. Piatok uvidime asi v pondelok tam zavolam lebo sestricka povedala ze budem patrit k nej ked moja je na materskej

lindush123
7. sep 2013

@ada83 ja chodim k Valkymu, v pondelok posledna kontrola a v stredu OPU, ale ona ho zastupuje, ale vraj je velmi mila a ma dobre ohlasy...

ada83
7. sep 2013

@lindush123 ona zastupuje aj moju 😉 počula som že je dobrá tak uvidíme aj dosť toho už prešla len nikde som nevedala najisť ordin hodiny tak držím palce aby to dobre dopadlo toto bude 1 IVF?

lindush123
7. sep 2013

@ada83 ano, prve... akosi sa nam nedarilo a az v CAR mi zistili PCO a manzel nema ukazkovy spermiogram, takze rovno IVF, dakujem, dufam,ze bude uspesne, lebo myslim pozitivne... akosi nato nemyslim, robim vsetko co doteraz, okrem cvicenia, ktore mi chyba a z tekutin som ako pokazeny vodovod 🙂))), ale inak pohoda a ty?

ada83
7. sep 2013

@lindush123 my tiež nemáme ukazkovy spermiogram ja som mala 2 iui laparku potom 3 IUI a 1 IVF 1 et z 1 balastocystou a potom 2-3 ket 2 blasty a nic tak 1 ivf ukoncené vo štvrtok som bola na krv teraz cakam kramuše a idem za dr dohodnuť sa čo a ako čo bude navrhovať este som u nej nebola tak sa pojdeme zoznámiť asi podať žiadosť

lindush123
7. sep 2013

no ja sa necham prekvapit, mam kratky protokol kvoli PCO a po stvrtkovej kontrole 8DC tam bolo len 7 folikulov, Valky cakal, ze ich bude viac.. no uvidim teda, drzim Ti palce, nech to uz tentokrat vyjde 🙂

ada83
7. sep 2013

@lindush123 aj ja som mala kratky a mala som 8 a 7 sa oplodnilo a 5 prezilo pk potom daj vediet ako si dopadla

lindush123
7. sep 2013

@ada83 dam urcite vediet, sama som zvedava 🙂

ada83
8. sep 2013

@lindush123 a valky ma do kedy dovcu na opu tam uz bude?

katulka25
8. sep 2013

@ada83 do 15.9 je na konferencii ;)

ada83
8. sep 2013

@katulka25 aha ide sa vzdelavat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre