ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

zembla
20. nov 2013

@cucoriedkacucoriedka ahooooj,jasneee 🙂) my tam mame tusim iba par dni rozdiel 🙂 u nás je to zatial 10.maj 🙂
Konečne mi prestava bývať zle a niekedy uz aj zabudam ze som tehotná ...i ked hlavne vecer mam uz riadne bandero 🙂

cucoriedkacucoriedka
20. nov 2013

@zembla hehe, presne som to hovorila koelgyni, že ráno bruško menšie a večer veľkééééé🙂 ja mám termín 17. mája🙂 podla pm a podla utz 10🙂 tak uvidíme🙂

coffea
20. nov 2013

@cucoriedkacucoriedka Dakujem, ze radu.

zembla
23. nov 2013

@cucoriedkacucoriedka a uz aj vies kam by si išla rodit? Ja stale dumam,ale este mam cas nastastie 🙂. Zaciatkom januara idem na morfologicky uzv -hadam sa dozvieme co to bude a potom uz zacnem poooomalicky chystať aj niake vecicky 🙂. A u teba uz vsetko v poriadku? 🙂

cucoriedkacucoriedka
23. nov 2013

@zembla vieš čo, podľa všetkého ružinov🙂 rozmýšľam že si aj zazmluvním lekára....no, cítim sa fajn, 17.12 ideme na morfologický ultrazvuk. som rada že genetické testz NIFTY mám ok. čakáme chlapčeka. už aj to nám povedali. a len dva týždne trvalo, pokiaľ to v honkongu vyšetrili, takže amnio ma už nečaká. ale na poradni mi našli krv v moči a bielkovinu, tak som bola dať aj moč na kultiváciu a citlivosť, tak hádam bude všetko oka....nooooa ani mykoza ma neobišla..takže opať vkladám, vkladám guličky....a to vôbec žiadne príznaky nemám ,len ojedinele v stere mi vyšlo...asi ešte pozostatky toho, že som si vkladala dlho lutinus..veď uvidíme🙂)) ale okrem bolesti krížov večer sa mám super🙂)) rastieme pekne, palpačne všetko ok, tak som s s maličkým dohodla, že v máji sa na neho teším, nie skôr🙂))) tak hádam nebude tvrdohlavý po ocinkovi a vydržíme pekne do konca...modlím sa za to každý den🙂 a tebe samozrejme tiež veľmi držím palčeky, nech to krásne a bez problémov ubieha🙂

zembla
23. nov 2013

@cucoriedkacucoriedka ja som si prešla myšlienkami ze pojdem do topoľčian,alebo ds rodit do vody,to som uz zaavrhla a teraz tiež rozmýšľam nad ruzinovom,alebo kochom. Rozprávala som sa s dr.reismuellerovou,ona robí aj pôrody v ružinove,tak ma to strasne potešilo 🙂) takze ak ružinov tak urcite s ňou a ak koch tak asi bez zamluvnenia 🙂 uvidím este. U nás uz nastastie tiež vsetko ok zdá sa 🙂 od sept.uz nespinim,ale stale si kontrolujeme toaletak 🙂. A vo stvrtok som si dala spraviť bufet,lebo tiež mam nejaky výtok bez ostatnych príznakov,tak pre istotu 🙂 . Ja mam inak tiež pocit,ze to bude chlapček 🙂

cucoriedkacucoriedka
24. nov 2013

@zembla jej, tak super že aj ty všetko ok🙂 vieš čo, aj ja mám stále taký tik po wecku, že stále kontrolujem toaleťák🙂 ja som ani nešpinila ani nekrvácala, takk chvála bohu, ale furt kontrolujem🙂 hej? tak to by bola sranda, keby sme spolu rodili a ešte aj chlapčekovci🙂 jaaaj, ja už by som tak vo veľkom nakupovala, ale stále mam pocit brzdy, že to je ešte skoro...nech to len pekne ubieha🙂

lea231
29. nov 2013

Dievcata, dnes mam krasny den ... potvrdene krvne testy .... HCG nad 10 000 🙂 a co je zaujimave,tak prirodzenou cestou sa nam podarilo. Drzte palce nech vsetko pokracuje ako ma ....ako sa tesiiiiiim .... a bojim zaroven.

gaga83
29. nov 2013

@lea231 jeeej gratulujem krasne hcg😀😀😀 to na ktory den bolo? Tesim sa ze sa vam takto zadarilo;);)Ja som mala na 12 den od Ket 3402 a to mam dvoch dropcov v brusku😀

lea231
30. nov 2013

@gaga83 diky moc 🙂) no toto bolo prirodzene a v den,ked mi menstruacia meskala 8.den 🙂 tesim sa a velmi bojim zaroven.

ada83
1. dec 2013

@lea231 gratulujem a držím palce

denulka85
1. dec 2013

@lea231 krásna sprava potichúčky gratulujem.

martinazvo
1. dec 2013

@gaga83
@lea231 kocky gratulujem, drzim palce a sup sup, potrebujeme frajerky pre nasho Danka 😀

gaga83
1. dec 2013

@martinazvo dakujem moja, ani neviem ze uz mas maleho drobca;);), Je krasny, gratulujem a nech ste zdravucky.

martinazvo
1. dec 2013

@gaga83 nooo, uz mame 6 tyzdnov 🙂 dakujeme, aj vy sa drzte a nech vam bezia tyzdne rychlo, v pohode a v zdravi 🙂

gaga83
1. dec 2013

@martinazvo dakujem no uvidime ako to dopadne, ci dropci budu bojovat, spinim tak musim stale lezat. Dufam ze tentoraz to uz konecne dotiahneme do uspesneho konca.

ada83
1. dec 2013

@gaga83 mrcha ty sen nepatríš nechodiš do iscare 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

gaga83
1. dec 2013

@ada83 potvoraaaaa ale som chodila do iscar :-P:-P:-P:-P

ada83
1. dec 2013

@gaga83 to nevadí to sa nepočíta mrcha

katulka25
1. dec 2013

@lea231 jeeej silno gratulujem 🙂 a silno drzim prsty

lindush123
1. dec 2013

no, bambulky moje, ja som v piatok o babo prisla, museli ma cistit... ☹((( otehotneli sme prirodzene, po neuspesnom IVF, ale v pondelok idem za Valkym mu oznamit co sa stalo... nakolko som v piatok zacala spinit, zlakla som sa velmi, utekala za svojou dr. a ta nevidela plod, takze ma poslala do ruzinovskej, tam to potvrdili a vecer kyret... s mm sme sa rozhodli, ze pojdeme o tri mesiace do Brna, s Iscarom koncim... mozno sa zasa zadari prirodzene, ale uz sa bojim, aby sa nezopakovala situacia, tzv. anembryola... este cakam na vysledky histologie

efkac
1. dec 2013

baby som 13 deň po pregnyle a 11 po iui...na teste slabunky duch (ukázal sa hneď)...môže to byť ešte z pregnylu?...dúfam že nie a že sa stal zázrak...

katulka25
1. dec 2013

@efkac to uz urcite neni pregnyl 🙂 potichucky gratulujem

efkac
1. dec 2013

@katulka25 neveriacky pozerám na ten test a bojím sa veriť...ale veľmi dúfam...ani mužovi som zatiaľ radšej nič nepovedala...

katulka25
1. dec 2013

@efkac tak nam ho sem odfot 🙂

efkac
1. dec 2013

@katulka25
@ada83
@cucoriedkacucoriedka

baby čo na to hovoríte? je to slabé, ale je...

katulka25
1. dec 2013

@efkac no nieco sa tam crta 🙂 drzim prsty

ada83
1. dec 2013

@efkac nieco tam vidno

efkac
1. dec 2013

@ada83 viem ze je to slabunke, preto sa nechcem vopred tesit...bol by to zazrak..toto iui bolo iba na vyplnenie casu a dokonca bez clostilu...dnes urcite nezaspim...dufam, ze zazraky sa deju aj na objednavku..🙂 v tento predvianocny cas... ty sa mas ako?

efkac
2. dec 2013

nedalo mi to a ráno som skúsila ďaľší test...panebože prosím prosííííííííím nech je to pravda...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre