ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
21. dec 2013

@lea231 kraaasa 🙂 ja som uverila na morfologickom uzv, kde sme uz pocitali aj prsteky... A tak naozaj som uverila az ked som citila kopance v brusku... To cim sme si presli v nas podla mna vyvolava este vacsiu opatrnost a strach... Ale neboj, vsetko dobre dopadne a ten pocit ked Ti babo po porode polozia na brusko a ono hned zacne cuckat mliecko je neopisatelny a vznikne medzi vami vecne puto a nekonecna laska 🙂 Krasne Vianoce prajem 🙂

martinazvo
21. dec 2013

@ada83 Adka velmi budem aj Tebe drzat palce. Krasne Vianoce prajem !!! 🙂

martinazvo
21. dec 2013

Kocky v Iscare - krasne sviatky vam vsetkym zelam a nech sa v roku 2014 dockate vytuzenych babatiek 🙂

ada83
21. dec 2013

@martinazvo diik aj vam krasne vianoce

havranica
25. dec 2013

@kraskanz1 ahoj, ja som porodila v oktobri a este som sa nedokopala.. Je to moj zavazok na januar.. Ja poslem ten dotaznik co mi dali aj s fotkou.. Tam su miery, sposob porodu atd.. Tebe to nedali?

kraskanz1
25. dec 2013

@havranica aj ja som porodila v oktobri a este furt som neposlala a to dr. Lattakova este hovorila ze mam sa ozvat pocas tehu ani to som sa neozvala tak mam vycitky svedomia v januari im aj ja urcite posielam foto.

ep8985
27. dec 2013

Baby, tak ako? odporúčate Iscare? Idem do BA, tak zháňam info... 🙂

deni_h
27. dec 2013

Ahoje, píšem vám hlavne kvôli tomu, aby sme sa navzájom povzbudili v tejto niekedy sa zdá, že nemožnej snahe. Už pekných 5 rokov sa snažíme o dieťa, absolvovali sme už kopec cyklov. Posledný ET sme mali v dec, s výsledkom v čo sme už neverili. Výsledok krvi bol 250 hcg, čo je úžasné. Je to skutocne neuveriteľný zážitok, a obrovská úľava s tým, že možno teraz...
Viem,že to este neznamená "výhru", ale prajem vám podobný zážitok z celého srdca!

havranica
27. dec 2013

@kraskanz1 jj mne to tiez vravela, ale tak tehotenstvo som mala pohodove tak som neriesila, v januari to dame, vidis mame aspon prvy novorocny zavazok🙂

ada83
31. dec 2013

Stastny novy rok vam vsetkym prajem

jenyke
3. jan 2014

baby robia dneska v iscare?volala som tam a nikdo nedviha?neviete odkedy bude ordinovat dr.petrova?

zuzika84
3. jan 2014

@jenyke ahoj robia až od 7. januára

jenyke
3. jan 2014

@zuzika84 dakujem,to som nevedela

zabka88
9. jan 2014

ahojte, môžem sa pridať do témy? sme v iscare len od tohto decembra, u dr. petrovej, zatiaľ spokojnosť 🙂

ada83
9. jan 2014

@zabka88 určite sa môžeš pridať 🙂

zabka88
10. jan 2014

@ada83 ďakujem, ale po dnešku mám veľmi zmiešané pocity z tohto CAR-u... asi radšej ani neprispejem....

katulka25
10. jan 2014

@zabka88 ahoj a co sa stalo?

zabka88
10. jan 2014

@katulka25 môžem do IP?

katulka25
10. jan 2014

@zabka88 ano

zabka88
10. jan 2014

@katulka25 vlastne dosť toho som už popísala v téme ako otehotnieť a nezblázniť sa..
som na pochybnostiach a rozmýšľam o zmene centra.. ale nechcem nikoho odrádzať ani kaziť meno, lebo čo jednému vyhovuje to druhému nie.. chápeš 🙂 ja som ten "citlivejší" prípad 😉

katulka25
10. jan 2014

@zabka88 jasne to chapem. A ku kpmu chodis?

ada83
10. jan 2014

@zabka88 ahoj čosa stalo a kedy si bola v car ja som tam dnes bola od 7.45 do 11:30

lea231
11. jan 2014

mna vo stvrtok z Iscare uz vyradili vzhladom na prirodzene otehotnenie ale pokracujem u Dr. Hruzika dalej v Pro Care. Maximalna spokojnost a spickova technika - v 12. tyz. som videla cez 4D ako babo cvici aerobic a mam aj foto, kde vegeti s prekrizenymi nohami.

cucoriedkacucoriedka
12. jan 2014

@ep8985 ja áno....lebo nám pomohli k bábatku...dr. petrová a ostala som u nej aj v poradni v ružinove, každý týžden ma kontroluje....úžasná je.....

cucoriedkacucoriedka
12. jan 2014

@lea231 tak to je supeeeer🙂 ja som u dr. petrovej ostala v ružinove, ale morfologické utz mi robí na záporožskej v petržalke....a tiež sme tak drobca videli, s prekríženými nohami, krásny pocit...a už teraz, ked aj kope, tak je to úžasné. mám pocit, že mi nohami furt na močáku stojí🙂))) a šupká a šupká a šupká

cucoriedkacucoriedka
12. jan 2014

@lea231 inak, mne kvôli veku už aj amnio mali odporúčiť a dr že nie, v žiadnom prípade, po tom silnom ohss a mesiaci v nemocnici na začiatku, tak sme mali robené v 13 tt NIFTY testy, krv do honkongu a prišli nám do dvoch týždnov výsledky na trizomiu z mojej krvi...a dali sme si rovno vtedy aj pohlavie zistiť🙂 a nakoniec aj triple testy vyšli u mna negat....a na morfo utz je tiež všetko ok...a prepla nám do aj na 3D, tak sa mu rovno krásne zobrazila tvárička ale potom zmizol...jak duch:🙂))))

ep8985
12. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka som rada 🙂 tak som zvedava...
A ako vam dopomohli a kolko vas to stalo?

cucoriedkacucoriedka
12. jan 2014

@ep8985 presne do roka od prvej návštevy v iscare som otehotnela....prišli sme koncom augusta, oktober laparoskopia, v novembri stimulácia, december odber vajíčok - dostala som slabší ohss, takže vklad nebol....priprava na ket - marec - negatívne, ket - jún - negatívne....v auguste nová stimulácia - 24.8 vklad jedného embryjka, celý september na mále v nemocnici s brutálnym OHSS, hrudný dren, 15 kil naviac z tekutín...celé zlé....ale malý to prežil......a je všetko ok zatiaľ....nebyť toho ohss tak ani neviem že som tehotná🙂)) ani zle mi nebolo, od polovice oktobra chodím do práce, dúfam že do materskej potiahneme....v apríli, začiatkom by som mala na nastúpiť na materskú🙂

cucoriedkacucoriedka
12. jan 2014

@ep8985 a celé nás to vyšlo čo sme rátali aj s platením za hysteroskopiu, nie laparku, ako som hore uviedla, 2800 eur....aj lieky tu rátam.

lea231
12. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka tak sa tesim 🙂 ja uvazujem tiez nad amnio ...aj kvoli veku, mam 34. uvidim co povie lekar. vo stvrtok mi brali krv, mam prist v 16.tyz. a zopakuju odber a donesiem aj moc. robil merania drobca, zatial vsetko v norme. zle nebyvalo nastastie ani mne, len sa zmenili chute ale uz je to ok a zo zaciatku som bola velmi ospala ale to skor kvoli utrogestanu. tak som si ho vysadila a odvtedy neporovnatelne lepsie. neprezradis ci bude dievcatko alebo chlapec? mena su uz vybrate? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre