ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
5. nov 2014

@misenaf ja som mala dvakrát ket. brala som lieky. pýtaj si divinu. lepšie sa znášajú ako tie, ktoré predpisujú častejšie. zabudla som ich názov:( možno niektorá kočka doplní. ja som sa dozvedela ráno, že idem na ket. bola som teda dvakrát a dvakrát neúspešne. martinko sa nám podaril až pri čerstvom vklade. na druhé ivf. pri prvom som nemala et, pretože som schytala ohss.

ada83
5. nov 2014

@dorotka2013
@alexia17 hej idem az v januari na to som sa rozhodla

alexia17
5. nov 2014

@ada83 aj si podavala novu ziadost a caka na poistovnu?

ada83
5. nov 2014

@alexia17 tu mam schvalenu podavali sme ju asi marec april neviem presne

alexia17
5. nov 2014

@ada83 aha ozaj. Tak teraz regenerujes ;) mas doma aj lieky na stimulku?

misenaf
6. nov 2014

@cucoriedkacucoriedka nerozumiem akú divinu?

dorotka2013
6. nov 2014

@ada83 no super ze si sa rozhodla...🙂)) dovtedy sa zregenerujes aj fyzicky aj psychicky a v januári s novým elánom a radosťou ideš na to!!!

ada83
6. nov 2014

@alexia17 nie lieky mi nechcela dat ze az potom

alexia17
6. nov 2014

@dorotka2013 ty si aka optimisticky naladena 🙂 sa mi to paci 🙂

dorotka2013
7. nov 2014

@alexia17 blbne mi mobil...neda sa mi pisat do ip 🙂...tak zatial aspon takto.. 🙂

alexia17
7. nov 2014

@dorotka2013 hod ho o zem, ako to nemoze posluchat 🙂

janas33
10. nov 2014

Ahojte, je tu niekto kto má 40 rokov a túži po dieťatku ako ja?

martinazvo
10. nov 2014

@janas33 ahoj, asi vsetky tu tuzime po babatku 🙂 ja som mala 1.syna pred rokom (mala som 35 a 3/4) a este tuzime aj po surodencovi, KET ma caka v januari, to budem mat 37... chodis do Iscare?

marverka
11. nov 2014

ahojte. dievcata neostal niektorej puregon?dik IP

santamonica
11. nov 2014

@janas33 ahoj, ja mam 41 a stale nemam babo, o 4 tehotenstva som prisla a este stale malinku nadej mam, tak bojujem........si tiez bezdetna, alebo mas uz dieta? drzim ti palce, je to tazke 😒

misenaf
12. nov 2014

@ada83 ahoj boli ste niektora na KET v iscare? potrebovala by som poradiť.

ada83
12. nov 2014

@misenaf ahoj bola 2 krat

misenaf
12. nov 2014

@ada83 adulka teba som prave cakala.Zda sa ze mi to nevyslo zacinam krvacat mam 8 den zajtra spravim test aby som zbytocne nepichala fraxik ak to uZ nepotrebujem a rozmyslam ze by som sla do ketu hned po ms este pokial som nadopovana.To ako po ms vkladam utros a estrac? CI mam pockat 1 cyklus ale to je asi zbytocne.Inak vkladali mi peknu exp.blasto a ani naznak tehu...ja uz neviem co este vysetrit.Ved uvidim co docent
GENETIKU mate?

ada83
12. nov 2014

@misenaf ahoj je lepsie pockat po menzese pojdes za dr a dohodnete sa ono sa od 1 dna cyklu davaju tabletky estrimac postupne sa zvysuju davky a okolo 15 dna kontrola a potom sa pridava utros len neviem ako to vyjde lebo tesne pred vianocami maju dovcu a nastupuju az 7.1. Este nezufaj mozno sa zahniezduje embrijko ja viem ze sa mi to teraz lahko pise ale viem co citis. Nie genetiku nemame dr ze mame skusit dar spermie alebo vajickaja som mala ist teraz na ivf ale rasto ma atb a dnesmu brali krv a na mna tiez nieco lezie. A mne teraz menzes nejako blbne dostala som 5.11 ten aj v ten den skoncil a zase vcera prisiel a dnes zase nic uvidime ako to pojde ked tak sa objednam bud tyzden k dr a uvidime

cucoriedkacucoriedka
12. nov 2014

@misenaf lieky divina.nie estrimax.

cucoriedkacucoriedka
12. nov 2014

@misenaf ja som mala tjez dvakrat ket
V januari a juni.tak ako adka radi tak je lepsie jeden cyklus pockat.je lepsie ked sa precistis aj od hormonov.lebo pri ket sa stimuluje uz len rast sluznice maternice. Inak pri prvom som mala styri dni estrimax a brutal zle mi bolo.zmenila mi dr na divinu...ale myslim ze len biele tbl som brala
Su v baleni dvojfarebne.biele a modre..dufam ze ti zle nepisem.ale to ti vysvetlia
Dr vravela ze ta divina je menej zatazujuca a lepsie to pacientky znasaju.tak tolko k divine🙂 drzim palce.

smejlicka
13. nov 2014

ahojte baby ak chcem napisat cez www.iscare k doktorke príde jej to? Dnes som 43dc a menzes nikde od piatku ma pobolieva brucho obcas aj ruzovy hlien pri krcku a biely husty vytok..hruuuza..neberiem ziadne lieky

ria88
13. nov 2014

ahojte, ak by sme chceli v Iscare podstupit IUI a mm by mal spg v poriadku, budu u mna trvat na laparke alebo by to spravili aj bez nej? pred vyse rokom tam bol mm na spg, ale neboli sme na konzultacii. a viem, ze toto mi inak ako pri osobnej konzultacii vopred len tak nepovedia.

ada83
13. nov 2014

@smejlicka malo by jej to prist skus

ada83
13. nov 2014

@ria88 ja som mala 2 x iui az potom laparku

ria88
13. nov 2014

@ada83 a vysetrenia predtym ste ake mali? spg aj u teba vsetko ik?

dorotka2013
14. nov 2014

@ada83
@alexia17 vcera vecer dorazila ms :((((...som smutna...strasne...

bambulka2015
14. nov 2014

@ria88 a mas nejaky problem potvrdeny, ktory by sa tou laparkou dal odstranit? Lebo ak nie, tak je laparka zatial zbytocna. Skusila by som bez.

ria88
14. nov 2014

@bambulka2015 nie, nemam nic. len ked sme boli na konzultacii vo Ferti, tam to dali ako podmienku pre dalsie riesenie neplodnosti.
Muz bol na prvom spg u urologa - oligospermia, potom o mesiac v Iscare - oligoastheno a vo februari tohto roku sme si priamo na konzultaciu uz do Ferti a tam normospermia, protilatky proti spermiam negativne, len mam nizsie AMH. ale aj tak bola podmienka laparka.
a tak som zacala teraz znovu patrat, ci je to tak vsade. nechcem pod noz len preto, ze niekto si prstom luskne 😒

bambulka2015
14. nov 2014

@ria88 mozes konzultovat aj ine centra. Do nicoho ta nutit nemozu. ked nie je ani naznak, ze by u teba nieco bolo, tak si to ani nedavaj robit. taketo podmienky ti nemaju co davat. Mne aj moj gyndos aj v centre povedali, ze na mne nejdu zatial experimentovat, pretoze nevidia dovod. Muz ma tych velmi rychlych vojacikov pomenej, ale sanca vraj je aj tak otehotniet spontanne. Dali sme sa ale na ivf, lebo cas a vek nepusti. Nic mi nerobili, dokonca len tie najzakladnejsie testy, dali normalnu stimulku a teraz uz len cakat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre