ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

holly74
24. mar 2011

@lowee hovorí sa, že môžeš trošku krvácať, ked embryo naruší pri uhniezďovaní sliznicu maternice, ale nie je to pravidlo

lowee
24. mar 2011

@holly74 aha no diky za radu :! 🙂

mary10
24. mar 2011

@nemko srdecne ti gratulujem a prajem, aby ste boli vsetci zdravucki a aby vsetko prebiehalo bez problemov... 🙂 🙂 🙂

dorotka66
24. mar 2011

@nemko blahoželáááám aj ja som (aj keď z iného caru.-) ) napäto sledovala ako dopadneš. a je to super 😀

matahacik
24. mar 2011

ahoj holky..zdravim vsetky ktore boli so mnou 5.3. na OPU a 8.3 na transfere v Iscari , dufam ze Vam to vyslo, moc som na Vas tento tyzden ked sme si mali davat robit odbery myslela...
bohuzial mne to nevyslo ..ale budeme bojovat o 4mesiace znovu..
a vsetkym ostatnym holkam , ktore stimuluju, alebo vobec zacinaju s IUI , IVF tiez moc drzim paste a mam velku radost z nemka🙂)

nemko
25. mar 2011

baby ahojte, este raz vam dakujem.neviete si predstavit ako mi je zle ja uz normalne placem od nevolnosti, moj zaludok sa zblaznil.celu noc som hore uplne celu noc a toto iste bolo aj minulu noc len teraz to bolo este horsie.
vsetkym vam drzim palce.

bibi24
25. mar 2011

@nemko Joj moja, to ma tak mrzi...A to je z OHSS alebo z tehotenstva? A nic nezabera na zaludok? Ziadne tabletky, zazvor? Co na to v iscare?
Vydrz vydrz, mysli na to, preco sa to deje, to ti mozno pomoze 😉

nemko
25. mar 2011

@bibi24 vcera mi povedali, ze je to jedno s druhym len je to fakt hrozne.pijem caj na zaludok od tekanne, ale nic moc, som znicena nemozem spat stale ma naduva, boze uz nech to skonci.aspon, ze to dychanie je uz super.

kaciatko81
25. mar 2011

@nemko myslim, ze mozes torecan cipky

nemko
25. mar 2011

@kaciatko81 to stiahli z trhu

kaciatko81
25. mar 2011

@nemko minuly tyzden este boli normalne v lekarni... minimalne by som sa skusila spytat, ci nie je nieco proti... drzim palce

andysok
25. mar 2011

@nemko davaj bacha na tekane precitaj si ci mozes v tehu, ja som si od tekane kupila na chripku a tam nedoporucovali v tehu

bibi24
25. mar 2011

@nemko A nieco zazvorove? Sprav si caj s cerstveho zazvoru napriklad. 😉

nemko
25. mar 2011

@andysok ja toho nepijem vela lebo snazim sa to menit , ale ako vidim je to horsie a horsie a asi sa moze kupovala som ho v lekarni a povedala som, ze o co ide 😉

nemko
25. mar 2011

@bibi24 skusim len musim zavolat nasim aby mi ho kupili lebo j nevladzem ani prejst byt a uz som vo wc a ked otvorim chladnicku tak koniec a to uz som ju skoro celu vyhadzala

kaciatko81
25. mar 2011

@bibi24 so zazvorom vraj treba opatrne, male mnozstva-prekrvuje 😉

holly74
25. mar 2011

Ahojte!
@matahacik To je mi ľúto...zostali vám nejaké mrazáčiky?
@kaciatko81 A tebe sa ako vodí s tým OHSS? Už prešiel?

ladybaby
25. mar 2011

Ahojte, ja nic nove, brucho velke, na teste slaby duch po 2hodinach. Ked sa prudsie postavim z postele, tak ma strasne pichne dole v podbrusku, prip. vcera ma vajecnik tak zabolel, ako keby sa odtrhol; nemate s tym skusenosti?dik

holly74
25. mar 2011

@ladybaby ktorý deň po ET si?

ladybaby
25. mar 2011

@holly74 10ty den.....test bol uplne cisty rano, jedine po tych 2hodinach slabulinka duchova ciarka - na to sa neda spoliehat... cize negativny

holly74
25. mar 2011

@ladybaby Ale ked ti brucho doteraz nesplaslo, to je dobré znamenie 😉

andysok
25. mar 2011

neboli ste niekto v Iscari na glukozovom teste? v pondelok rano tam idem, ze kolko to asi trva.......pred tehu mi tpo robili v Ruzinove, ale uz to robia aj v ISC

ladybaby
25. mar 2011

@holly74 neviem, bolesti na mrchu mam.... dnes mam 26ty den, a ja cca dostavam 26-28den. .... jedine co mi zostava je iba cakat....

holly74
25. mar 2011

@ladybaby áno, ja viem... 😒

matahacik
25. mar 2011

@holly74 bohuzial sme mrazaciky nemali, boli len tri vajka, a len dve sa podarilo ISCI oplodnit,(z toho to jedno sa po par hodinach prestalo delit) takze bolo len jedno jedine 8bunk.embryjko

holly74
25. mar 2011

@matahacik

lowee
25. mar 2011

@matahacik ahoj prosim ta ak tu budes napises mi ip mala yb som zaujem opytat sa ta nieco dakujem

mamartinka
25. mar 2011

Baby neviem ktora mate tv Doma ale kazdu nedelu o 20.00 chodia seriali pekne o umelych oplodneniach.Teraz v nedelu o 20.00 ide na tv Doma Nedeľný večer na Doma začne filmom Súkromné pasce: Ukradnutá spermia už tradične o 20,00h.
Tridsaťročná Kristína sa snaží otehotnieť s priateľom Markom, zatiaľ však bez úspechu. Procedúry umelého oplodnenia zničia vzťah, ale Kristínina túžba po dieťati je silnejšia ako okolnosti.

ladybaby
26. mar 2011

Ahojte, 11ty den jedna ciarka, brucho je uz mensie ☹

nemko
26. mar 2011

@ladybaby to je mi luto, ale este stale to nie je 14 den tak hlavu hore

ja mam zase strach aby sa to vo mne udrzalo a ci hcg rastie, boze to je strasne, najprv sa clovek boji aby to vyslo, ked to vyjde boji sa znova a stale dokola

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre