ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
12. máj 2014

@evadek tak super 🙂 bude to vsetko ok.

evadek
12. máj 2014

@katulka25 ....ved ja dam vediet..ale tesim sa z kazdeho maleho uspechu..ked mi povedala dnes mudr. ze mam peknu narastenu sliznicu tesila som sa.... len teraz verit mojim folikulom 🙂

ada83
12. máj 2014

@evadek dnes ze mala len ona operacku valky mal pozeraní prst niekedy to ide lepsie neboj 😉

evadek
12. máj 2014

@ada83 🙂viem..vravela mi..🙂 ... kedy ides na dalsiu kontrolu?

ada83
12. máj 2014

@evadek v piatok na 8 dufam ze tam zase nestravim hodinu cakania a ty?

evadek
12. máj 2014

@ada83 v stredu na 15.00 ...a potom sa uvidi...ci bude piatok a o kolkej....🙂..inak by som mala ist aj piatok...
Inak dnes som k.o. ...je mozne, ze to robi merional?...vsetko ma boli..som cela ubita...

ada83
12. máj 2014

@evadek tak sa v piatok vidime ked pojdes na 8 mne nebolo zle z merionalu moje telo sa asi uz naucilo na hormony a kedy bude asi iui? Ja som zvedava co mne teraz da ci tiez merional alebo nieco ine

evadek
12. máj 2014

@ada83 v piatok by som mala mat iui...Tak dufam,ze nebudem chora.A mozno to je tymto pocasim...Ja dufam,ze cysta zmizne....a ze tiez pojdete na to...🙂..Ste boli velmi zlati a posobili ste tak optimisticky🙂...

ada83
12. máj 2014

@evadek uz sme toho preskakali tam dost tak uz to bereme trochu inach ale neboj poplacem di aj doma ked sa nepodarí♡ ako bom bola pred mesiacom na iui tak po 2 hodinovom cakani dom sa uz besmiala a dr ze kde som nechala naladu ja ze nevie kludne sz prihovor nemusis sa bat mojeho muza ja tak chodim viac menej s nim nechce sa mi tam samej busom autom to parkovania je tazke

evadek
12. máj 2014

@ada83 hej..to chapem..ja(my) sme tam od januara...a uz teraz mam toho dost..nikde sme sa zatial neposunuli..obcas mam naladu v poho..a potom ma chytia depky.....ale tak nejak bude...
To chapem..mna ked operovali v marci-laparoskopia..robila ju Reismullerova, som sa na operacke rozplakala...lebo pred tym ma strasili,ze mozno mi budu musiet zobrat vajcovody..a ja som sa hrozne bala a prosila ju nech mi nic neberu,ze to vsetko potrebujem🙂.no na koniec to dopadlo ok🙂
Len tie nervy...ach...
Uz nech je leto..teplo..ked bude krajsie pocasie...budeme aj viac pozitivne rozmyslat....urcite🙂Tak musime rozmyslat pozitivne..aj ked je to tazke..a niekedy ma tie reci unavuju,ze rozmyslaj pozitivne..nemysli na to...a podobne..Ale my to dame...🙂

ada83
13. máj 2014

@evadek no vidis nakoniec dobre dopadla laparka. Ja ked som sla na lapafku tiez som sa bala to bola maja 1 operacia a nevedela som ako to bude

katulka25
13. máj 2014

@evadek
@ada83 dievcata velmi vam drzim prsty. urcite to vyjde

ada83
13. máj 2014

@katulka25 diiik kati

evadek
13. máj 2014

@evadek ...hej...aj ked myom mi tam nechali..pozitivne bolo ,ze i ostatne veci ostali....Aj ja som to mala ako prvu operaciu...Kde si bola operovana?..Ja v Ruzinove...

evadek
13. máj 2014

@ada83 .. .hej...aj ked myom mi tam nechali..pozitivne bolo ,ze i ostatne veci ostali....Aj ja som to mala ako prvu operaciu...Kde si bola operovana?..Ja v Ruzinove...

evadek
13. máj 2014

@katulka25 dakujeeeeem🙂...skor, ci neskor vyjde ...a na dobre sa musi pockat.)

ada83
13. máj 2014

@evadek ja v iscare chcela som ist do ziaru nad hronom k sesternici ale dr grossova povedala ze u nich ze ona mi ju urobi a chce to vidiet

evadek
13. máj 2014

@ada83 ja som mala stastie, zer Reismullerova robi a operuje v Ruzinove..tqak sme sa len dohodli na datume, aby pri tom bola....

ada83
13. máj 2014

@evadek ale ty si tam potom musela lezat ja som to mala vramci jednodnovej a isla som domov o 14 a to sa mi pacilo este som nikdy nelezala v nemocnici tak ani neviem ako to tam funguje 😀. Grossova robila len v iscare tak sa ani nedalo ist inam

evadek
13. máj 2014

@ada83 veru ...5 dni som tam bola...Ale zas si neviem predstavit ako by to bolo v ramci jednodnovej chrurgii..odtekal so mna sajrajt celu noc...plus az na druhy den som chodila...a to ako kacica s bolestami...
A to boli baby na tom aj horsie..take co im vyberali myom mali vyvod 2-3 dni ...
Ja som mala len male loziska endometriozy,cystu a myom neisiel vybrat...
Ty si bola hned fit?...

ada83
13. máj 2014

@evadek bolelo ma brucho ledva som chodila ale inač fajn už som chcela isť domov o 10 ja som nemala vyvod a na druhý den po laparke som dostala kramuse skorej

evadek
13. máj 2014

@ada83 ..ja som dostala priamo na termin..o tyzden po laparke...A dopadlo to vsetko ok?..Nieco ti zistili?

ada83
13. máj 2014

@evadek dopadlo to dobre všetko v poriadku to bolo pred 2 rokmi ale teraz ako som bola u reismulerovej tak mi povedala že mam na lavo polycysticky ta sa teším asi to po tých všetkých hormonov co som pojedla

evadek
13. máj 2014

@ada83 hormony su svina--na druhej strane nam pomahaju...a na druhej nam takto skodia....Ja sa tiez toho bojim...ale zas si hovorim,ze co sa ma stat to sa stane...a nezabranim tomu...Ak chceme byt tehu musime preto vsetko spravit....a doverovat MUDR. ...hadam vedia co robia....
Aj nieco beries..nejake vitaminy....?...ci nieco?...

ada83
13. máj 2014

@evadek kupila som si inofolic a mamina sestrea predava také oleje GX assist to sa uziva 10 dni a potomPB assist to potom do konca to je že dobre pred otehotnením a grepfurtový olej a ten sa dala rano do kapsulý to je dbre na progesteron formon prosti stresu a kupila som si caj na podporu ivf že dobre na zahnezdenie embrijka a vcera mi kazala este vitamin D tak verím že sa to konecne podarí a budu vajka kvalitne 🙂 a este fytosoju to je dobre aby eliminovala spatne estrogeny

ada83
13. máj 2014

@evadek tu je o tom pisane

evadek
13. máj 2014

@ada83 ... ja sa po kazdom vitamine D vyhadzujem.-vyrazky-zihlavka.:( ..inak beriem E,C, rakytnik , B , inofolic ... musela som vysadit caje - alchemilku, gynastan - robili mi nepravidelny cyklus az do menzes som mala bolesti ako pred menzesom...
a este matersku vceliu kasicku.... aj tak je toho vela...hadam to k niecomu povedie🙂
fytosoju nemozem kvoli stitnej zlaze...sa to tak vsetko vylucuje...

ada83
13. máj 2014

@evadek aj ja mam tu kašičku ešte som si ju nedala aj ty máš toho dosť už nech sme tehotne 🙂

evadek
13. máj 2014

@ada83 .... ja dufam,ze do konca roka ....aj ked by som chcela byt hned tento cyklus...ale uz som asi realistka a davam tomu cas ... 🙂 ...
niekedy si vravim,ze ked nebudem na to mysliet ..podari sa...ale kedy nebudem na to mysliet?🙂) ....Aj psika mam uz treti rok ....aby som nemyslela...a myslim🙂

ada83
13. máj 2014

@evadek to mám aj ja aj vtáka a stále na to myslím to sa im povie lahko všetkým nemysli na to ale neda sa akeho máš psíka ja yorksira je strašne tvrdohlava 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre