ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

alexia17
9. sep 2014

@dorotka2013
@ada83 ale oregnyl bo ovitrel 36 hod. Den pred IUI to asi nema vyznam.
Mne sa Grossova nezda razna, ale je pravda ze je ina ako Reismullerova, ta viac o vsetkom sama od seba porozprava. Grossovej sa musis pytat. Inak to meranie sliznice a pozretie folikulu by aj podla mna mohli robit pred IUU. Ci to ma vyznam. Aj moj muz,ze a to ani neoozrelu ako vedia ze uz je cas

alexia17
9. sep 2014

@ada83 no mne vysla cela stimulacia u Valkyho bo dr mala dovcu a ten ma teda uplne ine metody ;) som si to ani nemyslela ale uz som bola u kazdeho ;)

ada83
9. sep 2014

@alexia17 oni su kazda to hej jednej sa musisi pytat a druha povie vsetko ina neviem cinto ma vyznam alebo nie 🙂 ale mne ho vzdy dala ci grossovaq alebo reismulerova tak neviem akomto jeoni vedie co a ako

ada83
9. sep 2014

@alexia17 mne stimulka cela u reismulerovej opu a vklad u valkyho ja som bola. Ale ked som chodila ku grossovej tak robila kazdy den tak vestko u nej aj laparku a od oktrobra som u lenky tak vsetko s nou len opu a vklad nevysiel na nu co uz

alexia17
9. sep 2014

@ada83 no cul mala dovolenku. Bol len Valky. Neviem ci uz robi kazdy den cul od septembra.. V pondelok a piatok ma posielala k Lenke. Vsetci su fajn aj Valky ;)

dorotka2013
9. sep 2014

@alexia17 Grossová strašne nahlas rozpráva...aj my me počuli co hovorila iným párom keď boli u nej...ja keď som vyšla mi manžel hovoril ze tiež počul co mi rozprávala 🙂, ale inak v pohode. Hovorila mi všetko co robí...aj keď toho nebolo veľa...celé to trvalo 2 minuty 🙂.

alexia17
9. sep 2014

@dorotka2013 to sa mi nezda, ale ma velmi specificku farbu hlasu. Asi maju vela pacientov a musia rychlo vybavovat;) mne robila IUI dost dlho bo sa jej nedarilo a ticho rozpravala ;)

ada83
10. sep 2014

@dorotka2013 ona je pocut aj lenku von hej miska ma taky hrubsi hlas
@alexia17

alexia17
10. sep 2014

@ada83
@dorotka2013 maju v car tenke steny a dvere 🙂 hlavne ze sa snazia o diskretnost a vsetko pocut

dorotka2013
10. sep 2014

@alexia17
@ada83 baby mali ste po iui nejake spinenie? lebo ja dnes rano ano...take divne...take male kusky volacoho tmaveho...az hnedocierne, v takom hlienovitom cirom vytoku... (sorry ze to takto opisujem...)

alexia17
10. sep 2014

@dorotka2013 v ten den po zakroku mozno nieco, ale inak nie tusim. mas utrogestan?

dorotka2013
10. sep 2014

@alexia17 mam...dala som vcera vecer 2 a aj dnes rano 2...co by to mohlo byt? mam jej skusit zavolat? alebo je to uz jedno a uvidime...???

alexia17
10. sep 2014

@dorotka2013 vobec neviem co to je. ak mas cislo na Dr. zavolaj jej, ak nie tak sestrickam.

ada83
10. sep 2014

@dorotka2013 to budu spermie a utros aj ja som to mala potom to prestane

ada83
10. sep 2014

@dorotka2013 nemusis sa plasit

dorotka2013
10. sep 2014

@alexia17
@ada83 volala som jej...vraj moze byt...krv zo vcera...preto taka tmava...dakujem za rady...je dobre ked sa mam koho opytat... 🙂

alexia17
10. sep 2014

@dorotka2013 mas cislo na dr?

dorotka2013
10. sep 2014

@alexia17 mam...dala mi vizitku...ze keby nahodou... nerada som ju otravovala...ale som pokojnejsia...

alexia17
10. sep 2014

@dorotka2013 tak urcite radsej dr. nevolat a nemat problemy 🙂 ale tak ked dala, preco nie, ona je fajn

dorotka2013
10. sep 2014

@alexia17 bola naozaj velmi mila...snazila sa mi to vysvetlit...no dufam ze to bolo take jednorazove krvacanie...a teraz uz bude vsetko ok...uz aby bolo o 14dni, a mrska nepride...nech su na testiku // 🙂 a ty? co nove?

alexia17
10. sep 2014

@dorotka2013 to je super pristup dr. 🙂 drzim palce🙂 chystas sa aj robit test doma? ja som vzdy cakala na krv.
ja , zacinam byt nervozna, MS furt nikde, po nej sa mam objednat dr. Uz ma to prestava bavit, neviem na com som

dorotka2013
10. sep 2014

@alexia17 ti verim...to je na nervy stale cakat...skoda ze vzdy treba pockat na dalsi mesiac...kwby sa to tak dalo zrychlit...oplodnenie,na druhy den test...som tehotna?super...nie som?tak skusme na dalsi den ine lieky a znova... 🙂 hihi to by bolo, co? ja este uvidim ako test...podla toho ako sa budem citit...fyzicky aj psychicky...mozno skusim test skor, ak budu priznaky nejake 🙂 a potom o 2tyzdne krv...

pavlinakol
10. sep 2014

kočky robili vám niektorej v Iscare odstránenie polypu z maternice? bola som tam min. týždeň u dr. Grossovej a tá mi ho našla,v januári mi robili sono a nič tam nebolo..tak navrhla,že ak náhodou tento mesiace neotehotniem,tak by mi ho odstránila..robili to niekomu? ako to prebieha?

alexia17
10. sep 2014

@dorotka2013 pockaj na krv ;) neviem ci by sa dalo hned, ale musime podat dalsiu ziadost co trva daky cas. Ci nebude treba dake vysetrenie este, preco sa stalo co sa stalo. To je to ze nevim

dorotka2013
10. sep 2014

@alexia17 nabuduce sa podari...drzim palce...daj vediet ako pokracujete... 🙂

apendix
10. sep 2014

ahojte, ja som tam bola dnes. Mam diagnozu polycystickych vajecnikov a lekar sa vyjadril, ze je to velmi vazne. Mala niektora z vas tuto diagnozu, prip. podarilo sa otehotniet? dnes by som potrebovala povzbudit, tak snad sa najde snazilka s miminkom 🙂

lucka2405
10. sep 2014

@apendix Ahoj, no nie som snazilka s miminkom, ale som asi taky isty pripad ako ty, tiez tazke PCO, ale zatial sa liecim tak neviem poradit, ale vraj sa da aj tak otehotniet prirodzene len to chce asi trocha cas, mne asi nic ine neostava lebo moj manzel odmieta IUI aj IVF (zatial) mozno ho raz presvedcim aj ked tiez neviem ci sa nato dat. ja beriem teraz INOFOLIC a metformin - SIOFOR a uz mi meska tak dufam ze to nebude cysta lebo ma asi trafi slak, tiez mi je z toho obcas nanic, ale treba bojovat ako sa da🙂) drzim palce🙂)
P.S. ja som sa az v ISCARE dozvedela, ze mam PCO dovtedy moj dr. sa tvaril ze on nevie preco mi MS chodi raz za cas niekedy aj pol roka nic.

dorotka2013
10. sep 2014

@alexia17
@ada83 no baby...tak ked mozem verit svojmu telu,pocitom a skusenostiam tak mi prave zacala ovulka... myslite ze spermijky doziju? sexik dnes vecer to asi isti...co? 🙂

apendix
10. sep 2014

@lucka2405 tiez az v ISCARE som sa dozvedela o PCO. Mam stastie v tom, ze ja uz jedno dietatko mam, ale velmi by sme chceli prenho surodenca. Tiez beriem Siofor a nedosli mi, dali mi injekciu a dalsiu liecbu. Drzim palce, aby ti to tehu vyslo 🙂

ada83
10. sep 2014

@dorotka2013 hej musis to poistit vecer 🙂 citala som ze ziju cca 12 hod niekedy aj 36

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre