ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

zuza696
11. dec 2014

@santamonica aj ja som prestupila z Iscare do Brna,,,a velká spokojnosť tak ti prajem to isté 🙂

alexia17
12. dec 2014

@smejlicka ahoj, no ako na kontrole?

smejlicka
12. dec 2014

@alexia17 ahoj bola som v pondelok mame 6mm ale sme malinky...podla PM by som mala byt v 10tt a som cca 6-7tt..tak idem znovu v stredu na kontrolu ale zatial je vsetko oki aj srdiecko bije...🙂

alexia17
12. dec 2014

@smejlicka tak to je hlavne 🙂 a ako si sa rozhodla, budes chodit k Lenke ci k svojmu novemu gyn.? 🙂

smejlicka
12. dec 2014

@alexia17 budem k lenke..novy ma vyradil z evidencie ked som mu povedala ze by ma chcela ona sledovat...tak sa urazil a vyradil...

alexia17
12. dec 2014

@smejlicka to nemyslis vazne?! to je co za pristup! S Lenskou si sa uz dohodla? aj si platila tych 150eur

smejlicka
12. dec 2014

@alexia17 hej hej myslim..a uz ma nezoberie naspat doktor...doktorka mi vypisala vymenny listok aby poslal dokumetaciu..hej hej dohodla a tych 150e az po 12tt mam uhradit ale este sa netesime moc...a bude ma strasit :D do konca trimestra lebo sme malinky este..🙂 ale zatial sa to dobre vyvija...

alexia17
12. dec 2014

@smejlicka Lenka je fajn, ze to takto poriesila. Ty mu to musis zaniest , aby jej poslal dokumentaciu?
Ale tak pri tom tvojom dlhom cykle co si mala, je to mozno preto take posunute. Si na PN ci chodis do prace?

smejlicka
12. dec 2014

@alexia17 poslala som mu to postou..no tak ten cyklus som mala mat anovulacny podla sona 😀 co mi robila na 12. a 16.DC a o tyzden ma boleli vajcniky tak vtedy bola asi aj ovulka lebo som mala aj hlien taky ovulacny...🙂 chodim do prace...

alexia17
12. dec 2014

@smejlicka no hrozne s tym doktorom. A zaratala Lekna do uvahy aj toto, ze simala neskoro OVU? tak budem drzat palce, aby bolo vsetko OK 🙂

smejlicka
12. dec 2014

@alexia17 tak asi ano lebo som jej to hovorila ked som si nasla pozitivny test ze po tom 16DC jak mi robila sono ma o tyzden bolelo podbrusko...ale oni sa skor riadia PM...ved sa uvidi v stredu malo by byt uz nad 10mm

alexia17
12. dec 2014

@smejlicka to je asi pravda, ze sa riadia PM. Ale podstatne je ze bije srdiecko 🙂 tyzdne sa tusim daju upravit podla velkosti plodu 🙂 taak sa drzte a v stredu daj vediet vysledok 🙂

smejlicka
12. dec 2014

@alexia17 hej hej dam 🙂 a ty ako?

alexia17
12. dec 2014

@smejlicka dnes som volala do poistovne a ze ziadost na 2 IVF schvalena, sa cudujem, ze este z CAR nevolali, teraz by som mala mat OVU, tak dufam 🙂 ze 24.12. nepride MS 🙂

smejlicka
12. dec 2014

@alexia17 naaa super..a teraz sa snazite normalne vsak a kedy by si chcela podstupit IVF?

alexia17
12. dec 2014

@smejlicka super, ale preco este nevolali z CAR?! tam v pondelok zavolam, ze co nove 🙂 hej snazime sa normalne 🙂 ak nic cul, tak mam mat cca 18.1. MS tak uz vtedy, xem sa objednat tak ci tak uz teraz na 7 bo 8.1. ci uz na utz alebo po protokol k stimulacii

cucoriedkacucoriedka
13. dec 2014

@smejlicka nic nebojkaj.srdiecko bije.to je hlavne

cucoriedkacucoriedka
13. dec 2014

@alexia17 oni volaju tak s opozdenim dvoch troch dni.aj ja som volala do poistovne povedali ze ziadost schvalena a z car mi volali uz ked som isla stimulovat

alexia17
13. dec 2014

@cucoriedkacucoriedka tak 2ho to z poistovne poslali. Ale dnes mi zvoni mobil a ze Iscare a sestricka ze nestihala cez tyzden, ze je ziadost schvalena. Tak som sa hned objednala na 7.1. O 9tej

alexia17
14. dec 2014

@ada83 ahoj, co tvoja viroza? uz si fit?

ada83
14. dec 2014

@alexia17 ahoj vcera som zobrala poslednu atb uz menej kaslem uz je to asi lepsie dnes prisla aj mrcha. Takze v januari nestiham ivf musim ist okolo 15.1 na krv ja aj rasto ci to uz nemame. Tak pojdes sama asi v januari aleeste som lenke nevolala.

alexia17
14. dec 2014

@ada83 skus zavolat Lenke. No myslim ze sama nepojdem. Ale bez Vas. Takze skorej ako v januari nemozete ist na kontrolnu krv? Tak skusite cez sviatky doma

ada83
15. dec 2014

@alexia17 ze v krvi sa atb drzia 4 tyzdne az 6 a ze to boli silne atb ze to nemame skusat ked namame toto potvrdene s krvi ze uz to nemame lebo sa to lieci zase silnymi atb no uvidim mozno skusim zavolat

alexia17
15. dec 2014

@ada83 obidvaja ste boli chory. Tak to hej , radsej pockat, nech je vsetko OK, aj spm, aby sa z atb spametali. Ale ked ti ona nevolala, tak asi z gyn hladiska je vsetko OK co ti robila testy.

ada83
15. dec 2014

@alexia17 rasto ma nakazil tak radsej pockam asi na krv

alexia17
15. dec 2014

@ada83 je teraz take cudne pocasie, cisto jarne, ked je vela bacilov. cakam, kedy to ma to zas dostane, drzim palce, nech Vam to prejde a su dobre vysledky v januari z krvi. co maly pes? 🙂 stretavas ho?

ada83
16. dec 2014

@alexia17 vidis foto na fb pojdeme ho medzi sviatkami kuknut dobry je s neho tucko 🙂

alexia17
16. dec 2014

@ada83 nie som na fb. Sak dakde pri Vas byva havco ;)

ada83
17. dec 2014

@alexia17 byva v petrzalke asi 15 km od nas a ta pani mi obcas posle foto tak vidim ako rastie a medzi sviatkami ho uvidime pojde sindy kuknut 🙂

alexia17
17. dec 2014

@ada83 tak 15 km, nie je za rohom 🙂 pekne od nich, ze Vas pridu pozriet 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre