ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

misik1
17. dec 2008

ano forum je v tomto super, lebo tu su ludia, ktori prechadzaju podobnymi postupmi, tak vedia poradit a hlavne pochopit...lebo nepochopi, kto neprezil....a to je fakt, moze byt ludia v tvojom okoli mili, empaticki,alel na 1oo% pochopia len baby, co to zazili...

cajikova
17. dec 2008

aha, beriem na (cenu liekov) ale tento krat sa nedam nicim odradit 😉 , drzim Ti palceky, ake mas dalsie plany, Ty? A ozaj ako to znasa Tvoj partner? Viem, ze musi byt velka podpora z druhej strany, inac je to zle...ja sa teraz tesim, ze podporu mam. Tak ano, hura na to!!!

cajikova
17. dec 2008

och, vypadlo mi slovicko, ze beriem na vedomie 🙂))

misik1
17. dec 2008

ja mam momentalne pauzu, pustime sa do druheho pokusu v novom roku,ale este neviem kedy presne a kde...
podpora je, chudacik moj taham ho kade tade, informujem ho o vsetkom co pozistujem, o moznych vysetreniach....mna najviac stve, ze nikde sme zatial nic nezistili....

cajikova
17. dec 2008

to ma velmi tesi, ze mas podporu, tak to ma byt...Ano je to na porazenie, ked cloveku nic nezistia. Prosim Ta robili ti testu na neviem, ci sa presne vyjadrim, ale ci si nahodou Tvoje telo nevytvara protilatky proti spermiam? Lebo mne to nerobili, ale nieco som citala, ze to tiez moze byt pricina.

cajikova
17. dec 2008

Fakt som si nemyslela, ze sa pojdem znovu do centra, ale som uz objednana, a troska ma na to priviedlo toto forum. Povedala som si, preco nie. Takze chces zmenit centrum?

cajikova
17. dec 2008

Citala som, ze 10-15% z neplodnosti je neobjasnena pricina :(.

misik1
17. dec 2008

ano, aj testy na protilatky mam negativne....hej rozmyslam aj nad zmenou car, uvidi sa...vsetko budem riesit v novom roku....vies ked bolo to 1.ivf neuspesne, tak som si povedala,ze musim absolvovat vselijake mozne vysetenia, a ze do dalsieho bez nich nejdem a tak to aj je..... 🙂

misik1
17. dec 2008

s tymi percentami mas pravdu, ale cast z nich predsa len tvoria prave tie protilatky, len oni to najradsej vysetruju az po opakovanych neuspechoch....

misik1
17. dec 2008

dnes uz koncim....ahoj..aj zajtra som tu ak chces.... 🙂

cajikova
17. dec 2008

Jasne, treba skusit vsetko, co sa da....tak Ti velmi drzim palce, nech Ti to v Novom Roku vyjde, ved mozno aj prirodzene 😵 . Zaujimalo by ma, ake napriklad este vysetrenia?

cajikova
17. dec 2008

Dobre, maj sa krasne. Zajtra mame vecierok, tak uvidime, ako budem stihat. Pa a dakujem. Mozno sa ozvem, az okolo 28 decembra, lebo cez Vianoce nemam internet :( idem totiz do hor 😉 .

sylvia21
18. dec 2008

AHojte kocky = tusim ste vsetky na Vianocnej party 😉

cajikova
18. dec 2008

Ahoj Sylivia, ako sa dnes mas, ja som naozaj na party, len som odskocila kuknut postu 😀 .

sylvia21
18. dec 2008

tak sa chod zabavat 😀 nezdrzuj sa postou 😉 Ja som predchvilkou vychystala dve kamosky na party a ja si doma lebedim, ale isla y som niekde, len vsetci isli s kolegami a my uz mame svoj Vianocny vylet za sebou. Boli sme pozriet Vianocnu Vieden.

cajikova
18. dec 2008

Fajn, idem, zelam pekny vecer, pekne si polebed. Pa.

sylvia21
18. dec 2008

aj tebe krasny vecer 😉

pointka
19. dec 2008

Ahojte.
Macous za sebou ako za sebou. V pondelok som zacala dost krvacat, teraz som v nemocke. Nastastie sme ok. Uz krvacanie prestalo, bolo to zapricene infekciou v posve, beriem antibiotika, tak pomohli. Viete ako som sa velmi bala ☹ uz som myslela,ze budem mat najhorsie vianoce, ale uz to vyzera, ze budu pekne 🙂 drzte sa baby

scarlette
19. dec 2008

pointka chvala bohu... drzim palce a nech ste rzchlo fit a doma 🙂

boncusik
19. dec 2008

ahoj scarletka

tak ako sa máš? ja mám pocit že 29.12 je blízko aj daleko, máš nejaké pocity, ty si trocha popredu odod mna lebo ja som mala ET 14.12 a ty 11.12 tak som zvedavá ? 🙂

scarlette
19. dec 2008

boncusik stale rovnako, prsia citlive a vacsinou po jedle mi je tazko od zaludka...
inak ja sommala dnes dostat mrchu, nastastie zatial nikde nic len ma obcas na minutku zaboli brusko ako keby
som ju mala ale vraj je to normalne,,, mam chut v nedelu testnut ale asi vydrzim uvidime..

a co ty?

sylvia21
20. dec 2008

ufff Pointka, to si sa musela poriadne vystrasit. Som rada, ze sa citis uz lepsie. Zobrala si si notebook do nemocnice? Da sa tam napojit na internet?

Boncusik a Scarletka - moje mile bojovnicky - tak velmi Vam drzim palceky, velmi Vam to prajem, nech uz ste si iste, ze ste tehulky.

boncusik
20. dec 2008

scarletka,
mna tiež pobolieva pdbruško dúúúúfam že to nieje menzes ale uhniezdovanie 🙂
ja sa bojim testovať predčasne aby som bola potom z negta výsedku na nervy 😒
bojim bojim bojim 😒

karkulka522
21. dec 2008

ahojte,vsetkym dobre ranko 🙂 ,vidim ze tehulkam pribudaju tt-tak to ma byt len nech je vsetko v poriadku vam prajem. Cakatelky no vy musite mat velmi pevne nervy ked netestujete 😀 ja by som to nevydrzala.Velmi vam drzim palce aby sme tu mali dalsie tehulky 😉 .....Sylvi ahoj,tak prvu pomoc som uspesne zvladla 😅 ,co sa sama sebe divim jaka som bola nervozna.Dnes o 8:30 idem na jazdu ale len po cvicisku a po vianociach to uz budu jazdy na cestach.zatial to vyzera dobre len sa nesmiem bat. Baby ja sa tak tesim na tento tyzden ze si konecne dostatocne oddychnem a vyspim.

pointka
22. dec 2008

ahojte. Tak uz som doma. Este spinim ale babo je ok, ma 7,5 cm. Uz by to mohlo uplne skoncit ☹ lekari sa tvaria, ze je to ok. Silvi ja mam 3G telefon,tam mam aj internet.

karkulka522
23. dec 2008

ahojte,Pointka tesim sa ze je vsetko v poriadku ,to je dobra sprava.Asi uz vsetky chystate zakusky a salat a ............ 😀 tak vas tu vela nebude.My uz mame zbalene a za hodinku vyrazame na vychod.Vianoce stravime s mojimi rodicmi. Tak vam vsetkym chcem popriat RADOSTNE A POKOJNE SVIATKY VSETKYM,VSETKYM V TEJTO TEME 😉

jajka12
23. dec 2008

ahojte babenky, prajem krásne vianoce, niektorým šťastný koniec roka, ďalším šťastný začiatok roka 🙂 , aby ste mohli písať samé dobré správy 🙂
pointka, som rada že si ok, tak si ma vystrašila, že mi zimomriavky nabehli keď som to čítala...som rada že je už všetko ok,... pekne prosím, mrkni na môj príspevok z 17.12. a daj mi odpoveď 😵
scarletka!!!!!!!kedy robíš krvičku, len nenapíš že až po sviatkoch?!?!?! veď keď mrcha neprišla, možno by aj testík niečo ukázal...len dobre pozeraj, ten môj bol slabulililinký, že som to tam ledva videla (po krvičke)
boncusik, 29. je o chvíločku 😵 , sviatky ubehnú ako voda a dúfam, že budeme čítať pekné písmenká 🙂

scarlette
23. dec 2008

jajka testik si spravim 25teho, to mal byt povodny termin na krvicku ale kedze su sviatky tak krvicka je az v pondelok 😉

scarlette
25. dec 2008

no kocky dnes som si spravila testik a bola tam len jedna / co uz

jajka12
25. dec 2008

scarletka, ešte počkaj na krv... hlavu hore ... po krvi napíš a ak tá jedna / je skutočne len jedna, tak všetky budeme držať palce pri ďalšom pokuse 😉. drž sa 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre