ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katka17044
2. okt 2016

@dorotka2013 a kolko sa prosim plati za hodinu? Dakujem

dorotka2013
2. okt 2016

@katka17044 zial, to si uz nepamatam...nejako 2-3€ asi...

katka17044
2. okt 2016

@dorotka2013 dakujem pekne 🙂

marrilyn
3. okt 2016

@katka17044 ahoj, poplatok je tam 1 evro za hodinu. Dnes som tam parkovala ;)

lucik284
3. okt 2016

@katka17044 ahoj my sme zatial vzdy parkovali vzadu na bezplatnom parkovisku. ale to sme skor mali stastie

marrilyn
3. okt 2016

@lucik284 mne sa tam podarilo zatial zaparkovat len ak idem rano na krv na siedmu, inak to tam je uplne plne, ale vzdy tam poskulujem, ci predsa nebude volne 🙂

katka17044
3. okt 2016

@marrilyn dakujem 🙂

katka17044
3. okt 2016

@lucik284 tak asi najlepšie do tej garáže

lucik284
3. okt 2016

@katka17044 za to ze to tam mrknete nic nedate a mozno sa stastie usmeje... a ked nie tak vojdete zo zadu do garaze 🙂

lilienkalilina
4. okt 2016

ahoj kočky,viete mi poradiť,chodila som do iscare 4 roky.teraz sme dali pauzu na leto.tak mi svoj gyn.predpísal clostil,teraz som tehu cca 4,5 tt mam dilemu,či mám sa objednať k Lenke predsa moje telo lepšie pozná,alebo k svojmu

dorotka2013
4. okt 2016

@lilienkalilina ked si z BA tak to asi stoji za zvazenie, aj ked Lenka ma toho dost vela, a nerobi ani kazdy den, takze moze sa ti stat ze ked budes potrebovat nejake surnejsie vysetrenie tak tam nebude a budes musiet ist k inemu dr... A dalsia vec je ze sa za to plati, aj ked neviem kolko aby si k nej mohla chodit... Pre mna to napriklad neprichadza ani do uvahy, cestovat kvoli kazdej poradni...

lilienkalilina
4. okt 2016

@dorotka2013 ja som myslela iba teraz aspon to prve vyšetrenie,alebo nemusím im dať vedieť?

dorotka2013
4. okt 2016

@lilienkalilina jaaaaaj...tak sme sa zle pochopili... No je to asi na tebe, pokial si otehotnela prirodzene pocas pauzy tak tam uz vobec nemusis ist... Ale ked jej chces dat vediet tak urcite mozes...

katka17044
4. okt 2016

@lucik284 to je pravda budem tak skusat dakujem 🙂

inka_f
4. okt 2016

Ahojte dievcata, chcem sa spýtať, či aj vy v iscare vždy tak dlho čakáte kým vás lekárka vezme. Pokazde čakám min 45 min. nechápem načo sa človek objedná. Na psychiku to človeku vôbec nepomáha...

babusik85
4. okt 2016

@inka_f zatial som len raz tam bola, tiez som cakala viac...
ku komu chodis?

alexa933
4. okt 2016

Ahojte kocky ked chodite do iscaru po vysetreniach daju vam daky papier do prace ci si berete stale dovolenku ked nieste z ba ?

inka_f
4. okt 2016

@babusik85 teraz ku Tazberikovej, predtým ku Belusakovej, ale ta odišla na materskú.

babusik85
4. okt 2016

@inka_f ja tiez chodim ku nej. ty si uz mala nejake vysetrenia? mne zatial brali len krv, cakame na schvalenie ziadosti.

dorotka2013
4. okt 2016

@inka_f hej, odkedy su prestahovani tak nejako zlyhava organizacia 😢... Aj viac ako hodinu som uz cakala... A videla som aj pary pre ktore nakoniec prisiel iny dr ako ten ku ktoremu boli objednani...

boredka
4. okt 2016

@dorotka2013 nam sa to tiez stalo, ked som volala objednali nas k lekarke a nakoniec sme skoncili u lekara..

babusik85
4. okt 2016

@boredka ozaj? to by som nechcela. len raz sa Vam stalo, ci viackrat?

boredka
4. okt 2016

@babusik85 to bolo v podstate prvy krat volala som si pre termin k nasej lekarke "Belusiakovej" a to mi povedali ze ona je na materskej a ze ma teda objednaju k nejakej lekarke (nepamatam si meno) a ked si nas zavolali dovnutra tralala lekar 🙂 aspon nepojde na matersku lebo toto uz bola druha lekarka za necely rok co odisla na matersku a rada by som mala lekara ktory ma pozna a nie zakazdym studuje moju kartu odzaciatku

nikadomi
4. okt 2016

@dorotka2013 ono je to asi aj o "náhode", lebo ja mám presne opačnú skúsenosť- na Šulekovej som mala pocit, že všetky stoličky už majú dieru vysedenú od mojho sedenia ;) a teraz naopak, čakám max 10minút.. preto mi to príde také skor náhodné, že ako človek natrafí..

nikadomi
4. okt 2016

@dorotka2013 a presne najma Lenka tuším posúva pacientky aj inam, keď nestíha.. mne sa to síce zatiaľ nestalo, ale raz dala sestričke kartu že posúva pacientku k inému lekárovi- len tá bola tehu na poradni už..

dorotka2013
4. okt 2016

@nikadomi tak ja mam asi smolu 😯...aj na Sulekovej sa mi raz stalo ze som dlhsie cakala...ale tu sa mi zase asi raz stalo ze ma vzali hned 😂😂😂... Inak som vzdy cakala, a vacsinou vyse pol hodiny...

nikadomi
4. okt 2016

@dorotka2013 sranda, ja presne naopak, niekedy by som aj posedela a oddýchla a oni hneď šup šup dnu 🙈😂

dorotka2013
4. okt 2016

@nikadomi mozno zavisi aj od toho ku komu chodis... Lenka stale odbieha na salu, potom nestiha... Aj ked podla mna by aj zakroky mali mat naplanovane a na ten cas by jej nemali pacientky objednavat, ale asi to nejak nefunguje...

marrilyn
4. okt 2016

Ja som si tam tiez raz pockala aj vyse hodiny a to sme isli na prvu konzultaciu s manzelom. No pocity sme z toho mali take vselijake :( ale zas musim povedat, ze od vtedy sa nam to nestali. Minule som napr. prisla o pol hodku skor a za 5 minut ma uz aj volali k doktorke. Je to asi skor o nahode.

marrilyn
4. okt 2016

@alexa933 ahoj, ak chces papier do prace, mozes si vypytat od sestriciek. Ja som to ale vyuzila len raz, ked som bola na HSK, tak som si dala lekara 1 den. Inak to velmi vyuzivat nechcem, aby im to v praci nezacalo tahat oci, ze kam to chodim ku doktorom. Ja si zvacsa terminy vyberam tak, aby som sa aspon na 1/2 dna vedela vratit do prace, tak cerpam len 1/2 dovolenku, resp. mam super sefku v tom, ze ak by som aj prisla o 2-3 hodky do roboty neskor, tak si to mozem nadrobit a dovca mi ostava 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre