ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

misik1
8. jan 2009

dobru noc... 🙂

misik1
8. jan 2009

nieco bolo tu na koniku v teme lieky na ivf a nieco forum.rodinka.sk,
ale v poslednom case tam merional nejak nevidim....
uz na pol oka spim.... 😀

andy26
8. jan 2009

dík, zlatááá

Dobrú nooooooooooc

scarlette
8. jan 2009

no tak tomu zhananiu sa tesim, dufam ze zozeniem, myslela som ze to vyjde lacnejsie ako normalne ale asi nie ☹
andy na co myslis? na tie tabletky? inak mi to trochu nedava zmysel... mam pravidelny cyklus 28dnovy a kedze sa beru az od 15teho dna cyklu tak neviem ako zabrania ovulke ktora je 14DC, vsak lieky neucinkuju hned...

scarlette
8. jan 2009

misik dobru...
andy a dal ti nejaky recept na lieky alebo nieco? co ti k tomu dalej povedal?

scarlette
8. jan 2009

andy kukni temicku, je tam aj menopur
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

andy26
8. jan 2009

no ja som ich mala užívať od 13 dna a mávam tak ovulku na 15 až 18 den...lebo cyklus mám tak 30 - 31 dnový.

scarlette
8. jan 2009

nechapem tomu celkom...
no na to zhananie liekov sa teda tesim, kolko ti ich napisal?

andy26
8. jan 2009

ešte neviem, koľko ich budem potrebovať... uvidím čo povie v utorok a či budem potrebovať Merional alebo je to jedno a môžem si pozhánať Menopur. A možno to zhananie liekov nebude taký veľký problem. Tiež sa na to celkom teším.. 😀 , uvidíme...
a inak, rada som Ta dnes videla..

scarlette
8. jan 2009

aj ja teba, ani ma nenapadlo ze sa stretneme, som sa nahodou otocila a ty sa tam na mna usmievas od ucha k uchu 😉
pozri co som nasla
"Úspešnosť natívnych cyklov IVF môže výrazne zvýšiť ľahká hormonálna podpora s použitím antagonistuGnRH, pri ktorej sa zníži riziko predčasnej ovulácie (predčasného vrcholu koncentrácie luteinizačného hormónu): zlepší sa kvalita oocytu (zrelosť) i kvalita endometria."
pre toto nam dal tie lieky

andy26
8. jan 2009

😨 hm, dobréééééééééé, ty si šikulka.. no tak nakoniec že by predsa len nebol taký zlý? 😀 😀 😀 😀 🤐 .

ale no tak ja neviem... uvidíme čo teda bude.. 😵 😵

andy26
8. jan 2009

Takže ak tomu dobre rozumiem, je to hormonálna prepríprava na IVF SOFT, aby to podporilo kvalitné vajka... no tak to by si teda týmto trochu u mna vylepšil dôveru 😅

Manžel ma už ženia do postele... tak Vám kočky želám dobrú noc... a zajtra sem zase kuknem..

scarlette
8. jan 2009

andy asi vazne vedel preco to dava 😅
dobru nocku a zajtra sa citame

andy26
8. jan 2009

jo

dobrúúúú

anielik
8. jan 2009

ahojte,

scarette, andy26 veeeeeeelmi vam drzim palceky. Ten Misik mi bol celkom sympaticky, ale poriadne by ma to namichlo keby spravil to co si pisala. Mne sa to nikdy nestalo pri Valkym...nie je sice dako komunikativny ale ked sa vypitujes tak povie vsetko mozne 🙂

Andy..uz som predala tie lieciky...prepac ☹

My sme boli v pondelok na kontrole a mame 1cm 🙂 a srdiecko mame ako zvon 🙂Valky sa tesil, takeho vysmiateho som ho tusim este nevidela 😉

Babulky drzte sa, myslim na Vas. Cmuk, nech vam tento pokus vyjde,

scarlette
8. jan 2009

anielik dakujeme a drz sa, inak nezmenis uz pas? 🙂

sylvia21
9. jan 2009

Caute kocky - tak vy uz tu vsetky krasne ficite a zhanate a kalkulujete 🙂
Ja som bola dnes na odbere krvi na genetike. Vysledky budem mat tak asi za 3 tyzdne. Nemate niektora skusenosti s trombofiliou? Doki - genetiti - gyn. povedal, ze ak by sa i nieco naslo pozitivne, ze to vie negat. ovplyvnit tehotenstvo az v neskorsom stadiu.

takitak
9. jan 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

sylvia je tu téma trombofília ...

sylvia21
9. jan 2009

Dik takitak - mrknem sa na to 😉 Ako sa mas?

karkulka522
9. jan 2009

ahojte,tak ja som tieto 3 dni v praci tak zamrzla,stale mi je zima,neviem sa zohriat 😒 .Baby ale ste sa pekne rozbehli 🙂 ,nech vam to uz vyjde a my ostatne priskocime na tuto vlnu,len ju musi niekto zacat 😉 Sylvi ahoj-tak zu mas slubenu otazku z autoskoly::::::::::::: Činna plocha plašťa pneumatiky na osobnom automobile musí mať po celom obvode a celej širke vrchneho behúňa dezén s hĺbkou dezénovych dražok alebo zárezov A-najmenej 1mm B-najmenej 1,6mm C-najviac 2mm 😀 😀 😀 😀 Taaaaak ,to je z tych stredne ťažkych.Skus či si nezabudla 😅

sylvia21
10. jan 2009

Mila Karkulka, to prave nie je taka tazka otazka, lebo minule sme sa s nasim automechanikom o tom rozpravali 😉 Spravna odpoved je b - najmenej 1.6mm, ale na zimu sa odporuca dezen v hlbke 4mm. Ak je v zime menej ako 4mm , tak potom vlastnosti zimnych pneumatik sa vyrazne zhorsia 😉
Skus dat este nieco, celkom ma to bavi a aspon si na nieco pospominame 🙂

karkulka522
10. jan 2009

No ty si šikulka 😉 ,dobre tak tu je ďalšia:::::::::Privesy za osobne automobily AA: smu sa použivať na prepravu osob,rychlosť jazdy však nesmie prekročit 60km/h BB: sa nesmu použivať na prepravu osob CC: sa nesmu použivať na prepravu osob,to neplati pre obytne privesy za osobne automobily,ktore sa možu použivať na prepravu osob................. 🙂 O tej hlbke dezenovych dražok na zimnych pneumatikach sme sa este neucili,lebo az teraz v decembri schvalili zakon, ze su povinne zimne pneumatiky.Doteraz to nebolo dane zakonom.Tak budem na najbližšej hodine machrovať 😉

karkulka522
10. jan 2009

tak my sme sa prave vratili z motokar.Boli sme si zajazdit-to sme dostali ako vianocny darček 🙂 .No bolo vynikajuco 😀 ,to by som chcela zažit aj na ceste jazdit bez spojky 😀 .

sylvia21
11. jan 2009

Karkulka, tak tie privesy sa nesmu pouzivat na prepravu osob 🙂
Ako som si tu odpoved kontrolovala na nete, nasla som celkom pekne testy.
Ak chces mrkni sa na : http://www.asav.sk/html/test.html

Vsetkym krasnu nedelu 🙂

karkulka522
11. jan 2009

ahojte,včera som oddychovala tak dnes som mala na robote varenie a upratovanie 🙂 ,drahy sa bol lyžovat tak som na to mala cele doobedie.Sylvi zase spravna odpoved 😉 . Diki za stranku,je super ale teraz sa už učim len z tych co budu presne na skuškach.Mam ich vytlačene,z počitača ma dost bolia oči tak si radšej robim z vytlačenych 😵 .Idem si dat kavičku tak vam prajem ešte krasnu nedelu 😉

jajka12
12. jan 2009

ahojte bojovníčky 😉 , mrkám a čítam, myslím na vás a stále držím palčeky, vidím že máte pokroky, tak sa ich držte a nepustite, nech tehuvlna pekne zachytí každú jednu 😵 .

andy26
12. jan 2009

ahojte kočky

koho čaká čoskoro stimulka alebo tehu testík? Viem o Scarletke, Sylvi.. dúfam, že všetko pojde ako po masle a ty sa prídaš k nám tiež už...

scarlette
12. jan 2009

andy ty ides zajtra k lekarovi? dobre sa pamatam?
budem cakat co ti povie, ja od stvrtka beriem tie tabletky na N...

insolka
12. jan 2009

Ahojte tak mam po prvom IVF a žial neuspešne dokina povedala že mam doisť a že to skusime ešte raz vraj mam taky silny zapal že mi nechcu dozrievať vajka brala som menopur od 2 amp. a skončila som pri 5 amp. a ledva mi jedno dozrelo a tak vraj teraz budem mať silnejšie dávky .Poradte kedy možem opakovať znova IVF? Nemám apsolutne potuchy
😉

misik1
12. jan 2009

insolka neboj raz budes uspesna...na dalsie ivf odporucaju tak o 3 mesiace,ale mozno ked si takto reagovala, tak je lepsie po pol roku....a nech sa vylieci ten zapal....a doki ti nepovedala,kedy mas prist? Ku komu chodis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre