ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

scarlette
19. feb 2009

flock dufam s tebou ze to budes mat bez migren a hlavne dobru urodicku vajicok 😉

sylvia21
19. feb 2009

Scarlettka, myslis, ze to pochopi ? Ja sa trosku toho obavam 😉 Ak by nastala taka situaca.... no nevime, som zvedava, ako as situacia zvrtne. Ale myslim, ze by sa na take daco nemohla urazit, co myslis? Scarlettka , s tymi otazkami na doki mas uplnu pravdu, keby som ich nemala dopredu poznacene, tak tam sedim s vygumovanou pamatou 😀 😀 😀 😀 Este stastie,ze vymysleli diar 🙂 😀 😀 😀

Andy vdak, si dokladna 😉 Ten HP, co Ti idu teraz robit, neovplyvnia hormony, kt. mas sa este nevylucili po poslednej stimulke ? Ci hladina hormonov by uz mali byt vyplavene?

Flock - ja som mala s Ondrejcakom to iste. Nemala som od neho ziadne neprijate hovory, ani nijake ine, stale som mala telefon u seba a tvrdil mi, ze mi volal. A dnes mi tvrdil, ze moje vysledky odovzdal v Iscare, aby ich zalozili do karty, ale ani minuly tyzden vo stvrtok ani dnes, takze troska chaos. POvedal, ze ich tam v pondelok osobne zanesie. Tak snad ano.

Ja som dnes hlavne rada, ze sa ta moja ziadost napisala spravne. Dufam ,ze zajtra v poistovni s tym nebude mat revizna lekarka ziaden problem.

Flock, i ja som mepur velmi dobre znasala, len som na neho slabo reagovala, ale to nemusi byt tvoj pripad, kazdy reaguje uplne inak. Tak velmi drzim palce, nech sa podari, co najviac folikov 🙂

scarlette
19. feb 2009

sylvi vsak sa jej spytaj ze ak budu vajka zase zle pristupne ako sa to bude riesit nakolko odber sa minule nepodaril a skus jej potom spomenut marsika ze vies ze mal pacientku s podobnym pb...na toto by sa nemala urazit

sylvia21
19. feb 2009

Dnes mi kocky podla Jonasa, vyslo, ze by sme 15.3.mohl isplodit dievcatko. To by bolo fakt super 😉

scarlette
19. feb 2009

sylvi a tak ti vychadza cca aj OPU?

sylvia21
20. feb 2009

Scarlettka - Priblizne ano, kedze som este nedostala MS a neviem ako dlho budem stimulovat, tak to presne neviem, ale priblizne ano. To by bolo uzasne , keby to vyslo, ze?

saxo
20. feb 2009

boze, andy. co si tu vsetko pisala, no objednala som sa bud. tyzden do is. a od vcera mam na to cele nervy a som taka akasi nervozna. normalne ma to vsetko co si tu pisala rozladilo. ale este teda uvidim co dr. navrhne a keby to nevyslo, tak asi ta budem nasledovat.

szilvia31
20. feb 2009

Ahojte baby,dnes mi volal ondrejcak,genetiku mama v poriadku HURááááááááá 🙂

sylvia21
20. feb 2009

szilvia - to je suprisko sprava 🙂 tesim sa s tebou. V nasich komplikovanych pripadoch nie e nic potesujucejsie ako negativne vysledky , ktore dalej netreba rieit 🙂

Ahojte babulky - Saxo, Andy, Scarlettka, Flock, Karkulka,... a vsetky co sem dnes mrknete.

Ja som si dnes bola vybavit v socialne poistovni dobrovolne pripoistenie, aby som mala vyssiu matersku... 🙂 Uz to tak ratam, ze sa to musi podarit. Ale ak nastanu problemy, da sa to i odhlasit.

Bola som tiez dnes na predoperacnych, uplne som bola unesena, zobrali mi krv hned na prvy pokus 🙂

Potom som bola vo vseobecnej poistovni, podarilo sa mi vybavit s reviznou lekarkou tu novu opravenu ziadost, comu sa tesim. V pondelok by to malo byt OK. Dnes mi dokonca volali z Care, ze oni mi pre to pojdu. Tak sa tesim ich starostlivosti. Dokonca volal niekto z vedenia. Tak neviem, co som za pripad, ked som si zasluzila pozornost riaditelstva Iscare. Asi ich az moc otravujem 🙂

szilvia31
20. feb 2009

ahojky.dnes ja fakt dobry den, 🙂 tesi ma,ze sa ti podarilo vsetko vybavit.
asi maju v iscare dobru naladu ked su taky starostlivy,no nacase vad to aj ocakavame 😀
prajam vsetky pekny den

sylvia21
20. feb 2009

Ahojcek, no mame tu super vikend 🙂 CO planujete?
U nas sa krasne rozsnezilo, zajtra mozno podnikneme nejaku peknu prechadzku.

misik1
20. feb 2009

ahojte dievcata.tak sa hlasim opat zo slovenska...oddychnuta, spokojna,jaj dobre sme sa mali a ten tyzden tak tychlo ubehol 😒 🙂
citala som asi pol hodinu, co vsetko ste popisali....
sylvi, tak ty si tuto dovolenku plietala po vsetkych lekaroch a s telefonom na uchu..sikovnica....sice aj s neprijemnostami,ale teraz ta uz snad caka len klusna stimulka a to o tom termine podla jonasa by bolo super...takze bude dievcatko 🙂
szilvia31 tak konecne si sa aj ty pohla a mas konecne genetiku,takz eides dalej a o chvilu je tu stimulka
flock ja som mala tiez bolesti hlavy z merionalu, s inym hormonom v tomto nemas skusenost....
andy tak tz si toho tiez pobehala...hlavne,ze si isla spokojna a nabrala si spravny smer..ja som bola \v brne len na imuno,ale s tou lekarkou som bola tiez velmi spokojna...neviem preco ti nasi slovenski doktori tak podcenuju imuno, to ma na nich stve,ze nechcu mat pomaly nic vysetrene a len nech skusame a skusame donekonecna...
saxo, ved uvidis ako pochodis pri konzultacii, ale ja som tiez isla inam....doki bola fajn, ale to ostatne ma stvalo...
prijmeny vecer vsetkym, aj tym co som co i len kratko nespomenula, ale tolko je toho....a ja som este mimo z toho tyzdnoveho relaxu
🙂 😀

misik1
20. feb 2009

tolko preklepov...prepacte,ale dlho som nepisala 😉

sylvia21
20. feb 2009

Ahoj Misik, takze mala si sa uzasne?? 🙂 Uz sa tesim, ze si tu medzi nami, aj ked ty by sa sa urcite vratila do Chorvatska, ze?

misik1
20. feb 2009

ahoj sylvi, no uzasne to ano....aj by som sa vratila,ale takto je to lepsie, aspon sa pomaly pripravim na to,ze v pondelok opat praca.....aj ked v pondelok idem na tie interne predoperacne, tak sa vela nenarobim....
ako sa zatial pichaju injekcie?
sylvi ty si uzasna,ze vybavujes uz pripoistenie, aby si mala vyssiu matersku 🙂 kde o tom najdem viac, posli mi nejaky link na IP...

szilvia31
20. feb 2009

ahojte.bola som vonku na zdravotnej prechadzke,vonku je perfis,uz nesnezi tak ale je prijemne.
ahoj misik vitaj doma 🙂

flock
20. feb 2009

ahojte 🙂
misik - vitaj doma, takze zasa v zime a snehu?
sylvi - mas moj obdiv, co ty vsetko nestihnes? aj ked dovolenka ma byt na dovolovanie - oddychovanie, ale ked musis, tak musis
szilvia - super, tak sa mozes pohnut dalej. tebe aspon odrejcak volal 🙂 ako dlho si cakala na vysledky?

szilvia31
20. feb 2009

ahoj flock,velmi dlho cc2mesiace mozno trochu viac,uz som na to aj zabudla 🙂

misik1
20. feb 2009

szilvia a flock dik....szilvia teraz pozeram,ze si z okresu DS. Ja k vam idem na laparoskopiu...
u nas este teraz snezi, je tam krasne, ja mam rada vecerne snezenie a prechadzku v nom, aj teraz by som isla, ale mojmu sa nechce....ale aspon som bola trosku zametat sneh, to mi ostalo z detstva, vzdy som to rada robila....
flock a ty este nemas teda vysledky, prepac, ale uslo mi to...

misik1
20. feb 2009

jaj uz som si to pozrela, mas,ale este si to nevidela...

szilvia31
20. feb 2009

zo Samorina,to je kusok od BA.na laparoskopiu ides do Dunajskej Stredy?vies meno dr?

misik1
20. feb 2009

ja idem do sagaxu a tam to robi dr. igor slezak, on tam chodi z BA...

flock
20. feb 2009

misik, uz sa nemozem dockat utorka, ci sa pohneme dalej alebo nie.

nam doma od obeda netecie voda, takze je to zaujimave byt bez vodicky 😀

szilvia31
20. feb 2009

je toho poznam,ked som bola tehotna zo synom(pred 12rokmi)robil v pod.biskupiciach u neho som rodila 🙂

misik1
20. feb 2009

flock, ved tolko snehu je, staci si roztopit 😀

flock
20. feb 2009

tiez ma to napadlo, aspon do toho wc-ka 🙂 najviac si vazime to, co prave nemame

misik1
20. feb 2009

jeej szilvia, verim,ze si bola spokojna....on ide v slapajach svojho otca, aj on je gynekolog/porodnik
videla som ho len raz,ale mala som velmi dobry pocit, taky ukludnujuci doktor.....
flock a viete aj dokedy budete takto bez vody?

szilvia31
20. feb 2009

v lete by to bolo asi horsie,nam sa to raz stalo prasklo potrubie,tyzden nebola voda,z cisterny sme nosili vodu ☹

flock
20. feb 2009

ide o iba o lokalny problem, neviem ako rychlo to vyriesia, vraj to uz tlakuju. muzicek isiel do aquaparku a potom zit s chalanmi a bude spat u svokry, takze som sama doma a konecne mozem byt dlhsie a v klude na nete, inak ma vzdy vyhana do postele a nemozem si s vami pisat 😝

szilvia31
20. feb 2009

mozno ze to bol jeho otec,meno maju rovnake.bola som spokojna,kludny,mily,aprivetivy...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre