ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

misik1
20. feb 2009

teraz ma tak 45/5o, tak mozno to bol on, mozno otec....ale nebojim sa, velmi sa mi pacil....

vy nemate vodu a muz isiel za nou do aquaparku...a ty si nechcela ist?

szilvia31
20. feb 2009

na mna tiez uz skaredo pozera moja stvrtka 😀 ,este chvilu ...

szilvia31
20. feb 2009

asi otec bol uz starsi

misik1
20. feb 2009

ze stvrtka 🙂
moj pozera do druheho laptopu zatial....

szilvia31
20. feb 2009

polka nemoze byt,nieco musim zo seba dal malemu a nieco aj pre seba 😀

flock
20. feb 2009

ten aqvapark bola taka spontanna akcia, mne sa nehcelo, som z celeho tyzdna unavena a som rada, ze som doma. okrem toho mam alergiu na chlad, tuto zimu tazko znasam, tak sa drzim v teple. bola som pozriet susedov, maju doma krasneho cca 3-mesacneho majka, tak sme pokecali a tak. 🙂

misik1
20. feb 2009

😉 a k synovi ste predtym prisli v pohode?preco teraz riesite car?

misik1
20. feb 2009

tak len pekne oddychuj flock 🙂

szilvia31
20. feb 2009

syna mam s exmamlasom 🙂
priatel ma pomale spermie

misik1
20. feb 2009

aha 😉

szilvia31
20. feb 2009

musime teraz trosku zabojovat a ten maly batostek ale o to viac si ho zelame a tesime sa na neho alebo ju 🙂
priatel je hasic a ked maju zasah tak si prehrieva miesky a preto to je teraz take komplikovane 🙂

misik1
20. feb 2009

ja idem...som unavena..dobru noc 🙂

szilvia31
20. feb 2009

dobru noc 🙂

scarlette
21. feb 2009

ahojte dievcence, zbezne som Vas precitala aaaaa
Misik vitaj doma 😉 dufam ze si
Sylvi gratulujem k schvalenej ziadosti 🙂

a vseeetky vas zdravim zo zasnezenej orawy 😉

sylvia21
21. feb 2009

Misik - injekcie zvladam v pohode, dnes ma trosku MM potrapil, ale inak sa to da zvladnut. Teda aspn zatial. Menej to boli, ked mi to picha do slaninky, a viac ked tesne pod kozu. Dnes ma to tak strasne zabolelo, ze sa mu ta malinka injekcia troska pohla, takze mi to pichol tesne pod kozu, tak som to mala ako keby ma ustipol obrovsky komar. Moja maminka - zdravotna sestricka ho pochvalila, ze tak sa to ma pichat, ale mna to bolelo viac ako inokedy, takze ja uprednostnujem viac troska hlbsie do slaninky 🙂
Dnes sme uz vybalovali i gonal, tak sa MM tesi, ze jeeeeeeeeeeej super to su strielacie 😀 😀 😀 Tak mame zabavu a tesime sa na strielacku 🙂 Inak ma uzasne humor : hovori " ze ma picha kazdy den" Tak ja sa na neho len pozeram, a netusim.... kde ten na takyto humor chodi 😉 😝 😀 😀

Szilvia - aj teba Slezak operoval? Tak ty si zo Samorina, jeeeej to je super. My tam niekedy chodievame do Operativy. Inak mam odtial dve kolegyne, teraz nove, velmi sympaticke. Szilvinka, co sa tyka toho prehrievania, snad v zime je menej pripadov a moze sa spg zlepsit 😉 Treba v celom okrese vyhlasit, ze teraz odhlasujete obdobie nehod a poziarov a treba sa sustredit na uplne ine , dolezite regeneracne akcie 😉 Je super, ze uz mate genetiku.Caka Vas este nejake vysetrenie, alebo idtete co najskor do toho?

Flock - tak ako uz splachujete? 🙂 Flock, ako sa prejavuje alergia na zimu?

Scarlettka - no este nemam recept v ruke, ale pomaly sa na tom pracuje 😉 Ako sa mas? Ako zvladas vylet u svokricky?

Misik - kuk 2xIP 🙂

flock
22. feb 2009

ahojky 🙂

som zvedava ako budem injekcie zvladat ja, zatial sa na nich tesim 😀 v piatok som si bola dat vypalit male bradavicky na tvari, aby som bola krajsia 😀 ostali mi po nich take male chrasticky.

vcera nam voda nesla az do neskoreho poobedia - "musela" som ist k svokre - okupat sa, umyt vlasy, potom sme vyrazili na nakupy, muzik natankoval vodu z cisterny a potom uz tiekla 🙂

alergia na zimu? u mna sa to prejavuje tak, ze mi je neustale zima, vzdy mam na sebe niekolko vrstiev oblecenia (co na mna niekedy divne pozeraju), ale moc to nepomaha a ked je niekde prekurene, tak sa potim ako...
ked som vonku tak po chvili citim, ako mi "ladoveju" stehna, zadok... tazko sa to vysvetluje, ale nic na to nepomaha, tak sa snazim miminalne pohybovat vonku, hlavne ked su taketo mrazy ako teraz

sylvia21
22. feb 2009

Flock , na tvari sa vsetko hoji, krasne, budes kocka 🙂 Ja som si minuly rok davala vyberat sosovicky na chrbate, ale bola som len klasika u chirurga a zostali mi jazvicky.Tie co mi vyberal plasticky chirurg, to je uplne super. Skoro to nie je vidiet. No nastastie uz mi i tie jazvy na chrbate blednu, co, je dobre.

Takze FLock - ty si nasa mala zmrzlinka 🙂 Neboj, JAR sa blizi 🙂 Aj ked to zatial tak vonku nevyzera, ale uz o mesiac je prvy jarny den 🙂

flock
22. feb 2009

ahoj sylvi, snad sa to rychlo zahoji, vypalovala mi hlavne na vieckach a okoli, tam je taka citliva koza, hlavne si to nemozem stale chytat!!!!! na znamienka sa chystam take 2-3 roky, tak ak nevyjde moje prve IVF, tak budem riesit znamienka

no jar sa velmi tesim a este viac na leto a tepluuuuuucko. vcera som videla v obchode, ze uz predavaju velkonocne vecicky, tak sa tesim 🙂

sylvia21
22. feb 2009

Flock , bolelo to, ked Ti omrtvovali okolo oci?

I ja sa velmi tesim na JAr. Tiez sme si vcera vsimli velku noc 🙂 To uz budeme vediet ako sme dopadli, a dufam, ze kazde snazenie bude odmenene 😉

misik1
22. feb 2009

ahojte...peknu nedelu 🙂
sylvi ten tvoj ja ale sikovny, aj ja mam takeho doma 🙂
flock a ty kedy prvu pichas? mozno si uz pisala, ale akosi neviem... ☹
dievcata, ked tu pisete o jazvickach...ake budu asi po laparoskopii...viete na leto ci budem v celych alebo polovickych plavkach pobehovat? 😉 😉 😉

sylvia21
22. feb 2009

Misik - jazvikcky po laparke su v poho, lahucko ich schovas pod spodny diel bikiniek 🙂 Mne ich tak krasne zasili, ze mi ich uz skoro nie je ani vidiet. Jenu budes mat v pupiku, ale ta je malinka. Pri vajecnikoch byvaju tak okolo dvoch cm. Aspn ja som tak mala. Nemusis sa bat 🙂 SI vo vybornych rukach.

misik1
22. feb 2009

tak si predsa len kupim nove bikiny 🙂 dik

sylvia21
22. feb 2009

nove bikiny su dobry napad 🙂

flock
22. feb 2009

ahoj misik 🙂

nastastie mi nic neumrtvovali, boli to take elektricke vyboje, skor som sa vzdy zlakla a potom bola citit spalenina koze, ble... ale cele to trvalo tak 6-8 minutiek. teraz mam len male chrasticky.

misik - vcera som dobrala femoden a uz sa tesim na utorok, idem k marsikovi na utz pred mrchou, silno dufam, ze genetika je v karte a mne to vychadza, ze stvrtok mrcha a v piatok prva injekcia menopuru. uvidim, co vsak povie v utorok marsik 😀

misik1
22. feb 2009

flock tak nech mrska pride nacas a v piatok pich pich vcelicku 🙂
sylvi zajtra do prace po tyzdni co? nebude to bohvi co? ja si to pravdepodobne predlzim, lebo rano musim ist po kartu a vysledky krvi k obvodnemu a naobed na interne...tak asi medzitym uz nebudme letiet do prace, aj tak mam taky rozvrh, kde mam kazdu druhu volnu hodinu.....ale ako sa dozviem, ci nebudu chripkove prazdniny? 😉 ved v utorok uvidim...

flock
22. feb 2009

idem prat a upratovat, ked uz mame tu vodu 😀
drzte sa a v utorok sa ozvem 😝

peknu nedelu

andy26
22. feb 2009

No ahojte všetky..

som tu dlhšie nebola.. tak som mala čo robiť, Vás dočítať.. ste tu toho už stihli popísať... 🙂

Mišik vitaj na Slovensku.. oddýchnutá? Dúfam, že hej.. a teraz hurá na laparoskopiu..

Scarlette, no ako sa nám citiš?

Saxo.. nechcem Vás od Is. prehovárať.. a nechcem aby si z toho mala zlý pocit.. uvidíš čo ti povie doktor.. ale je pravda, že Soft v čechách vychádza lacnejšie.. , takže ak pre vás hrajú ulohu peniažky.. tak možno by si mohla skusiť cechy. A ty si dobre reagovala na lacnejšie lieky.. ja napr. dobre reagujem na obyčajný clostilbegit.. a tak by nás mohlo výjsť celý soft v čechách na 16 tis. ceských so všetkým.

Sylvuš, no ako sa mi máš? Mrška už dorazila? to s tým pripoistením.. to je ti dobrá myšlienka... šikulka, chválim.
Si si dávala robiť rozpis aj u Jonáša? ako dlho to už máš? Keby ti to vyšlo podľa neho.. tak ja mu napíšem asi tiež.. ja tomu akosi nie a nie uveriť.

Pojdem trošku poupratovať a dopečiem chlebíček, nech môžem mať vyložené nohy.

Peknú nedelienku všetkým..

No a pozdravujem aj všetky ostatné kočky.. Adinku, Flock, aj druhu Silvi

sylvia21
22. feb 2009

Misik = ja by som chripkace uvitala tiez, ale my sme mali velmi vela zdravzch deti pred prazdninami, takze pochybujem, ale mozno... no uvidime. V kazdom pripade, ak bude viacero kolegyn, alebo vela deti chorych poprosim Obvodacku, aby ma nechala doma. Lebo dovolenky mam tak akurat, aby mi to pokrylo prazdniny.
Misik, kam si ides po kartu? Menis lekara? Ja by som zajtra po praci mala stihnut obvodaka i internistku, ale neviem , ci stiham. Rozmyslam o tom, ze by som zostala uz od buduceho tyzdna na PN, nech vajicka maju klud dozriet 🙂 uvidim, ako dostanem MS, mala by prist v druhej polovici prichadzajuceho tyzdna.

Kocky Vas kto vypisoval na PN, ak ste chceli ist este pred OPU?

Flock - tak mi budeme tak natom asi podobne.

Andy = na mrsku este cakam, ale uz sa mi i zhorsila plet i pobolievanie v podbrusku mam i poriadnu chut do roznzch chuti 🙂 Takze citim, ze je nablizku 😉
Jonasa som si urobila len podla internetu. V teme " Co na to psychika" na str.16 najdes links. Su v nemcine i v anglictine. Hovoria, ze vacsinou to vychadza kockam uplne rovnako, tak na co vyhadzovat zbytocne peniazky.

Kocky dnes som nasla 1000SK ( na chladnicke) pod receptami 😀 😀 😀

andy26
22. feb 2009

No Sylvuš.. teeeeeda... 1000 Sk idem mrknuť aj ja či nejakú zabudnutú nenájdem.. 😵 😵 😵
Ahaaa, s tou mrškou to je taaaaakto.. ja som myslela.. že už mala prísť.. a nič..
som ta nepochopila dobre..no ale už viem..
Sylvi, ja som na Vás tak veľmi zvedavá..... bud na seba opatrná.. tá PN ti asi neuškodí..

Ja od kedy sa zrušil KOCH v Bratislave nemám gynekologa,mala som tam veľmi zlatú doki, Zuzana Ďurinová, potom som chodila už len do Is., no teraz vlastne musím isť kvôli tomu HP, ale aj vlastne kvôli preventívke...
inak ked som chcela isť na PN, tak som zašla za obvoďakom.
Teraz ked bude treba asi pojdem za gynekologom.. skusim si s ním vytvoriť nejaký lepší vzťah.. hádam sa podarí, ked mu vysvetlím posledný rok a pol.

misik1
22. feb 2009

ahoj andy 🙂 chlebik pecies v domacej pekarni?
sylvi kartu mi aj minule dal obvodny, ked som isla na interne vysetenia, tak ma asi taky zvyk..ze keby si chceli nieco blizsie pozriet o mojom stave....ale ani ju neotvorili, zato ja ano, prestudovala som si vsetko...zlate dieta som bola....a aky poriadny kusok,ze 4350 g a 54cm....
nie nemenim ho....lebo aj s PN po OPU nemal vobec problem, hned vravel,ze jasne, este si tam vymyslal diagnozy, ze ved to je jedno....ten moj mi napise co len chcem....ano pn by mal davat obvodny lekar....
ideme my na prechadzku, vad ja tam tak pekne..a nas psik chce pobehat s nami...sam sa vonku nudiiii 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre