ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

scarlette
28. mar 2009

flock no v pondelok tu budem na obed sediet ako na ihlach 🙂 a mysliet na Vas ...
kocky ja si idem v utorok po vysledku na tehu.cukrovku tak som zvedava, nechcelo sa mi v piatok na ne cakat 😅
a este musim vybavit prepis auta na seba len neviem kedy lebo stale mam mat kludovy rezim az kym ten blby hematom nezmizne...

jaja1118
28. mar 2009

Ahojte kocky.
ja len kuk 🙂
Floc aj ty ale na hokej ze?-aj ja 🙂

zuzi1211
28. mar 2009

Flock tak v pondelok budem na teba od rána myslieť, daj vedieť výsledok.Neboj určite bude pozitívny. Aj ja som sa necítila tehotno. Ba aj test mi dva dni pred krvou vyšiel negatívny. Držím palce.
Práve som si odviezla drahého na stretávku zo základky, tak som dnes večer slamená vdova. Ale on mi to vynahradil už vopred včera. 🙂

Pekný sobotný večer dievčatá. pa pa

jaja1118
28. mar 2009

Ahoj zuzi.
to fakt s tym testom?si ma teraz trosku odradila-aj ja chcem tak cca 10.den po ET testnut.
aka bola vcera vecera?
tiez prajem pekny vecer

zuzi1211
28. mar 2009

Ahoj jaja.
Netestuj sa prosím. Vieš ja som neverila že sa nám to IVF podarí na 1x, keď IUI sa 3x nepodarilo a mrazáčikov sa tiež nepodarilo urobiť. Tak som si po ET na 6. deň urobila test drahému som nič nepovedala bola tam slabulilinká druhá čiarka ale aj tak som tomu neverila. Potom ma chytili príšerné bolesti brucha a trvali tri dni. Sestra mi nadávala že mám ísť k dokimu ja som zo strachu nešla a tak som si na 10. deň po ET urobila test č. 2 ktorý bol negatívny - drahému som ani o tomto teste nič nepovedala. Chcela som to mať z krvi potvrdené čo najskôr chcela som to mať za sebou tak som sa na 12 deň po ET objednala na krv. No a kde sa vzalo tam sa vzalo HCG bolo 430. Neverila som plakala som ako malé dieťa sestričke do telefónu tá ma ukludnovala že som predsa tehotná tak mám byť v klude. To bol pre mňa neskutočný zážitok.

Pouč sa z môjho priebehu, testy sú na nič. Never im.

No a večera bola fantastická. Boli sme u našich južných susedov a boli sme aj so sesterkou a jej priateľom on je gynekológ na kramároch tak mám už aj pôrodnicu vybratú.
A ty kam by si chcela ísť rodiť? Ja viem asi je skoro nad tým uvažovať ale ja sa z toho tak veľmi teším že sme už aj mená vybrali. 🙂 🙂

jaja1118
28. mar 2009

Zuzi-hlavne,ze to takto dobre dopadlo.
ja som sa zatial zle spravy dozvedela vzdy len z telefonu-aj po IUI aj po IVF aj ze nanucikov nemame....
Tak ked ti mam pravdu povedat,tak ci uz na dobru alebo zlu spravu by som chcela byt trochu pripravena.
Teraz sme sa o tom rozpravali aj s mojim m a aj jemu je to milsie -ako vtedy ked cakal ze mu o 13.zavolam a budeme sa tesit...a ja som volala usmoklena.....
Ale teraz je to trochu ine- od zaciatku mam z tejto stimulky a vobec zo vsetkeho lepsi pocit.....
teraz to klapne 🙂

jaja1118
28. mar 2009

jaj a porodnicu este netusim ale meno mame uz sest rokov-ale zatial len jedno-to sme este netusili,ze sa nam podaria aj dve 🙂

zuzi1211
28. mar 2009

a smiem vedieť aké máš vybraté ?

mib
28. mar 2009

Ahojte babulky,
vsetkym prajem prijemny sobotny vecer. Bola som na skoleni, tak som sa dlhsie neozvala, ale uz som spat a vsetko som poctivo docitala. 😉

jaja1118
28. mar 2009

mib achooooj
a ty co myslis testovat ci netestovat

jaja1118
28. mar 2009

zuzi my mame Radku.a vy?

zuzi1211
28. mar 2009

Ahoj mib, tak ako ideš stimulovať??? V iscare chodíš tiež k Hrúzikovi?

mib
28. mar 2009

Flock, som nervozna aj za teba. Hlavne treba zostat v klude. Ved kocky nam tu cestu pekne pripravili ... Zuzi, Scarlett ... si dalsia na rade. Drzim palce, aby bola sprava pozitivna. 😉 PS. Treba sa citit tehotno az do chvile, ked budes vediet vysledok. Takze treba byt stale pozitivne naladena.

Jaja, tiez som mala tendenciu testovat este pred krvickou ... nakoniec som to nechala tak, ked som zistila, ze tie testy ktore su dostupne v lekarni mi nemusia ukazat pravdivy vysledok. ☹ Viem, ze chces zmiernit sklamanie v pripade negativneho vysledku. ... v mojom pripade som si ale ista, ze ani negativny testik spraveny vopred by mi nepomohol preniest sa cez ten pocit smutku a prazdnoty. ☹ Ale ved uvaz sama ... Scarlettke pokial viem ukazal potesujuce spravicky.

Zuzi, nechodim k Hruzikovi v Iscare. ☹ Chodim k dr. Durechovej. Som s nou spokojna, ale ... Hruzik bol fakt perfektny. 😉 Nebudes rodi u nho?

zuzi1211
28. mar 2009

My ak chlapec tak Filip ak dievča tak som súhlasila s drahým že to bude Chantal. Ja už ako dieťa som mala bábiku Filipa a vždy som vravela že raz keď budem mať syna tak bude Filip.
No a čo ak budete mať chlapca?

mib
28. mar 2009

... meno mame uz aj my vybrate niekolko rokov. 😵 Ale kym sa k tomu vytuzenemu vysledku dopracujeme, asi ho uz aj zmenime. 😀

zuzi1211
28. mar 2009

Nie u neho nie, bol a teda aj je super doki zatiaľ chodím k nemu ale rodiť budem u toho môjho známeho na kramároch a možno to osud zariadi tak že tam bude práve aj Hrúzik. Myslím že on nerobí zmluvné pôrody.

mib
28. mar 2009

Filipa som mala aj ja. Nasi mi ho kupili v nemecku. Vtedy sa este nedal kupit tu. 😀 My sme vzdy chceli Jakuba. Nad dievcatkom sme zatial nepremyslali. Ale aj ten Jakub sa mozno zmeni, kym pride na svet.

zuzi1211
28. mar 2009

mib aké máš meno vybraté? My sme tak mali vybratú Sáru ale manžel che Chantal a ja mu zrazu neviem povedať že nie a čím ďalej tým viac sa to páči aj mne.

zuzi1211
28. mar 2009

aj ja som ho mala z nemecka 🙂

mib
28. mar 2009

Od kedy planujeme baby, hovorime o Kubkovi, ale neviem neviem. Uz o nom hovorime tak dlho ... Pri poslednom KET sme dali embrijku pracovny nazov cervicek. 🙂

mib
28. mar 2009

Zuzi, chodis k Hruzikovi od zaciatku? Mas pocit ze bol velmi vytazeny? Ja som v Iscare zo zaciatku cakala na vysetrenie aj pol hodinu. Drahy uplne stracal nervy. Teraz uz je to lepsie a zvycajne idem na dohodnuty termin, niekedy cakam 5 minut. Ako je to u Hruzika?

zuzi1211
28. mar 2009

Codím k nemu od začiatku, ja som sa k nemu dostala cez toho známeho ale chodím k nemu a objednávam sa ako ostatné pacientky. Ak som šla na kontrolu alebo vyšetrenie tak max. som čakala 15 min. ale pri IUI sme čakali aj dve hodiny. On je dosť vyťažený lebo pracuje v iscare, na kramároch aj v medifere takže má toho fakt dosť. Mne ale vyhovovalo že ked som chodila len na kontrolný utz tak sme sa dohodli že prídem ráno na kramáre a to bolo vždy skoro na min. presne.

zuzi1211
28. mar 2009

No ale vždy mal na mňa dosť času aby mi všetko dopodrobna vysvetlil. Nikdy som od nehol neodišla že niečo neviemčo bolo alebo čo bude.

mib
28. mar 2009

Ja som mala z toho vysetrenia u neho velmi dobry pocit. Vacsinou mam z lekarov pocit, ze su velmi zaneprazdneny a kazda dalsia otazka ich velmi vyrusi. V jeho pripade to bolo uplne inak.

mib
28. mar 2009

V pondelok idem do Iscare aj s vysledkami od Hruzika. Dufam, ze uz nic nebrani zacatiu stimulky. Nemam sice este porobene predoperacne, ale kedze mi ich robili pred nieco vyse mesiacom a vsetko bolo v poriadku, budem dufat ze mozem zacat so stimulkou a cakat na vysledky vystreni pocas toho.

mib
28. mar 2009

Zuzi a vsetky ostatne babulky ... prajem vam krasnu nedelu. Idem do postele.

flock
29. mar 2009

ahojte babulky,

dnes od druhej rana ma zacala boliet hlava a este stale neprestala, aj ked teraz uz je to lepsie. mavam caste migreny, takze "iba" bolest hlavy je zvladnutelna. Len neviem, ci ma tak stresuju zajtrajsie vysledky alebo vcerajsie sklamanie, ze moji slovanisti nepostupili do finale 😀 😀 😀
dnes ma zacali boliet prsia, tak netusim, co sa deje 🙂

zajtra vam dam vediet, ale neviem kedy. v robote nechcem konikovat, tam mi kazdy vidi na PC, tak uvidime...

pekny zvysok nedele 🙂

jaja1118
29. mar 2009

ahoj flock
urputne budem na teba mysliet
nech to dopadne pozitivne 🙂

mib
30. mar 2009

Ahojte babulky, ten casovy posun ma dnes rano uplne odrovnal. Mala som pocit, ze nevstanem do prace. 😖

Flock, moc na teba myslime. Dufam ze je vsetko v poriadku a ty budes mat pre nas potesujuce spravy. No v kazdom pripade, sme tu s tebou. 😉

Ja som prave pred chvilou prisla z caru. Stimulku mam odobrenu, takze zacinam niekedy okolo velkej noci. 🙂 Tak to vidim, ze ta mrcha si da zase na cas ... ved ked potrebujete aby prisla, tak sa nikam neponahla. 😠 Jaja, ako si na tom s tym Merionalom? Doki mi zatial recept nevypisala, kedze mi z prveho IVF este zostala nejaka zasoba. Neskor mi napise recept na tie, co mam v ziadosti.

jaja1118
30. mar 2009

ahoj mib.
mas u mna tvoje 4 a mojich 14ks merionalu a aj 3 cetrotide-tesia sa uz na teba 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre