ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

jarka_lv
14. apr 2009

ahoj Mib a ostatne babulky...ano snazim si ho strazit co najlepsie aj z prace som ostala doma.....mame len jedno embrijko lebo presne ako si odhadla ostatne tri nepresli cez PiDG...vcera som sa dost zle citila mala som vecer ohss ale hned som vypila 4litre vody tak ustupil chvaaala 😝 dnes je to pokojne uz sa to nezopakovalo trosku mam este brusko ale od toho dna kedy mi ho vlozili ma boli brucho ako na mrchu neviem este som to takto nemala tak uvidim ako dopadneme.

jaja1118
14. apr 2009

Ahojte kocky.

zuzi-stale na teba myslim.

mib -super ze si uz zacala.....drzim palce-nech je cim skor velka uroda

scarlet-stale chodis na UTZ do caru?

jarka-vela lenos-tusim to pomaha 🙂

misik-nech ti to rychlo odklepnu

flock -ako dopadol UTZ?

sylvi-tebe snad stale svieti slniecko 🙂

pekny vecer aj ostatnym kockam

misik1
14. apr 2009

ano sylvi, mala som dovolenku este dnes, tak som si robila v zahradke a vytesovala sa so zvieratkami na slniecku...
dik kocky, dufam,ze schvalenie pojde bez problemov a rychlo, nech v maji pripadne v juni ideme na vec 🙂 🙂 🙂

sylvia21
14. apr 2009

Jarka - kocky s hyperstimulakom skoncia zvycajne tehotne. Takze tie tazkosti asi tiez k niecomu prispievaju.

Jaja ved i tebe svieti, nie 🙂

Misik, tak zajtra ideme fachcit az do velkej dovolenky. Nejako to zvladneme, nie? Cakaju nas najtazsie tyzdne skolskeho roka. Tak uz musime len vydrzat. Minuly rok o takomto case som sa zacala tesit tehotenstvu, som rada, ze to narocne obdobie je uz prec. Utieklo to velmi rychlo.

jarka_lv
15. apr 2009

ahojte kocky idem sa s vami podelit o este zatial malinku radost ktoru mame doma 🙂 dnes rano som nevydrzala a testla som na 5den od ET a aky zatrak sa objavil na teste?.....// 🙂 🙂 🙂 🙂 uvidime ako to bude pokracovat dalej ,viem len jedno ze ma hrozne boli brucho na mrchu tak uvidime zatial sa majte pekne a krasny dniiiik pa.

scarlette
15. apr 2009

Sylvi na to sa tesim aj ja 🙂
jaja ja uz od 8tt chodim k svojej gynekologicke a nie do CARu 🙂
jarka 🙂

mib
15. apr 2009

Ahojte kocky 🙂

Jarka, to je dalsia perfektna sprava. To som ani netusila, ze uz na piaty den moze byt testik pozitivny. 🙂 No len tak dalej, nic nepodcen, oddychuj a pekne si to uzivaj. Ja som vcera dokimu povedala, ze tentokrat si idem po drobca. Maju nejaku uspesnu vlnu, tak to musim aj ja vyuzit. 😉

scarlette
15. apr 2009

mib 😵

jaja1118
15. apr 2009

Ahojte dievcataaaaaa.

....a zase slniecko 🙂 ......

jarka super spravicka-bodaj by tu boli len taketo

mib si na rade 🙂

scarlet-ma to zaujima,lebo sa rozhodujem,ci nezostanem u petrovej ak pojde vsetko hladko....dakujem

tina1
15. apr 2009

baby, stretli ste sa niekedy s tým, že test bol na 12 deň negatívny a žena bola aj tak tehotná? Ja som si robila test na 12 deň a je negatívny. Nemala som PK. Ale od 9 dňa mám mrchovské pocity a bolia ma prsia už dosť dlho. Nemám už odvahu testovať, zajtra mám krvný test.

jaja1118
15. apr 2009

Ahoj tinka.
ja som pisala v cakani po transfere-stale mi ukazovali testy veeeelmi slabu druhu /. az na 13 den po ET sa mi ukazala trosku silnejsia......

honey13
15. apr 2009

ahojte, zapajam sa do tejto temy, ja som po včerajšom odbere, vybrali mi 5 oocytov, z toho dne smi povedali, že 4 sa oplodnili, a dve vkladaju, v piatok idem na transfer, tak uvidime, verime v uspech, tiež chodim k MUDr. Petrovej,

jaja1118
15. apr 2009

honey ahoj-si sem uz pisala ze?
gratulujem k vajkam-drzim palce,nech sa pekne delia....
po transefere vela odpocivaj aby si mohla preberat a podavat tehu- stafetu!!!!!

tina1
15. apr 2009

A testy s akou citlivosťou si používala? Ja s 20. Som z toho dobre na nervy.

jaja1118
15. apr 2009

12 den po ET citlivost 10_velmi slaba ledva ju bolo vidiet
13 den po ET citlivost 20 a bolo ju vidiet ale bola aj tak slaba
14 den po ET krvicka a HCG 217

honey13
15. apr 2009

ano, už som pisala, teraz som doma, tak mam viac času pisat aj doobeda. držím vam všetkym palce, potom sa ozvem, že ako to dopadlo,

tina1
15. apr 2009

takže podľa tvojich testov ešte nemusí byť všetko stratené, však? 🙂 Ale ja už netestujem.

jaja1118
15. apr 2009

tinka je tu vela dievcat,co sa im tehu potvrdilo az z krvy-mas tie testy snehovo biele? alebo je trosku nieco vidiet?
mne sa napr ukazala ta slaba druha az po 15 min.

tina1
15. apr 2009

ja neviem, ja som ich z tých nervov po 5 minútach vyhodila do koša.

jaja1118
15. apr 2009

tie prve aj ja 🙂
az potom mi kamoska povedala nech kuknem neskor
a robis z ranneho?

tina1
15. apr 2009

včera som robila z ranného cca. o 3 hodine ráno. Citlivosť 20. Ale zajtra ráno testnem s 10 a uvidím. Mám ešte 2 rozdielne testy s citlivosťou 10, tak uvidíme.
Ty si robila z ranného?

jaja1118
15. apr 2009

ano z ranneho-ale nie tak skoro 🙂 -sla som spat cca o 22 a o 6 som testovala

flock
15. apr 2009

zuzi - velmi ma to mrzi 😠 😠 😠 , babulky uz asi vsetko napisali, tak uz iba tolko, ze okrem manzela tu mas aj nas, sme tu pre teba 🙂

flock
15. apr 2009

ahojte babulky 🙂

misik - tak ziadost uz mas a za chvilku je tu stimulka
mib - dufam, ze si bola u dokiho spojkojna, ale asi ano, ked to uz zacalo!!!
scarlette - ako pekne ti pribudaju tt 🙂
jarka - jedno embryjko, ale uvidis ako bude silne, aj za dve 🙂 potichucku gratulujem k //
honey - 🙂 pekna urodicka, bude aj do zasoby, myslime na teba v piatok
sylvia - ahojcek 🙂

zdravim aj ostatne babulky 🙂 🙂 🙂

flock
15. apr 2009

na vcerajsom ultrazvuku sme videli flak, co mal 14 mm 🙂
az na dalsom ultrazvuku bude vidiet srdiecko, a zasa len to cakanie, cakanie, cakaaaaaaaaaaanie 😠

misik1
15. apr 2009

flock ahoj....ale uz ste videli malu fazulku.....pomaly uvidis aj viac a viac....super....a ako sa inak mas? 🙂

flock
15. apr 2009

ahoj misik,

mam sa celkom dobre, citim obcas prsia, ale nevolnosti nemam. od stimulky mi vsak nechuti jest, ale doki povedal, ze to je "dobry" znak toho, ze sa nieco deje.

a ty ako - pripravena do dalsej stimulky - ake budes mat lieky?

jaja1118
15. apr 2009

Ahojte kocky.
flock-gratulujem k fazulke-a kedy je ten dalsi ultrazvuk?-a pytala si sa na na to druhe?-vies co sme sa rozpravali......

flock
15. apr 2009

ahoj jaja 🙂

pytala, druhe tam uz asi nie je, nic nebolo vidiet a vraj sa to vstrebe, takze ziadne krvacanie ako som si myslela. dalsi je az za 9 dni!!!!!!!!!!!!

flock
15. apr 2009

jaja - ty mas kedy kontrolu v car?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre