ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mimka30
27. apr 2009

Prepáčte že sa Vám tu montujem 🙄 😝 😝 ale vidím tu Honey- ešte furt si si nedala fotku? Alebo až ráno budeš testovať? Moja neboj, budú // 🙂 Ráno hneď informuj. 🙂

honey13
27. apr 2009

až ráno mimka, ale dám vediet, alebo až v stredu, ked ja ani neviem, uvidím, určite informujem, aj ty potom, 🙂 😉 ako sa cítiš?

pointka
28. apr 2009

Ahojte snazilky, tehulky.
Prisla som vas pozdravit.
Scarlette, tebe pekne uz nabiehaju tt 🙂 Strasne to leti.
Silvi a co ty? Ako mate/pokracujete?

scarlette
28. apr 2009

honey ja som tiez pri prvom teste mala slabu a pozri co z toho je 🙂 len sa pekne setri dalej a tesime sa na vysledok krvicky 😉 a robila si aj dalsi test?
pointka ty to uz mas za par 🙂

honey13
28. apr 2009

ahoj scarlette, zajtra rano chcem zopakovat, hadam zosilnie. dnes som 11 den od et. kedy si si robila prvy test od et? a dakujem 🙂

mib
28. apr 2009

ahojte kocky, tak dnes som opat zurivo relaxovala 😀 planujem byt doma do pondelka, potom ist pozvolna do prace. ale neviem ako to zvladnem ... toto nic nerobenie straaaasne unavuje.

honey, ty si teraz doma alebo chodis do prace? ked testnes zajtra rano, daj vediet aky bol vysledok. ja sa toho testovania bojim ako cert kriza.

scarlette, a ja som si myslela, ze to tak uz vo stvrtom mesiaci vedia pozriet pohlavie. 🙂

honey13
28. apr 2009

mib, aj ja sa bojim, ale skusim, inak som na pn, v pondelok idem na krv, potom sa uvidí. učím sa na štátnice, ktoré mám 6.5., tak nestíham ani premýšlat, ale testnem zajtra a dám vediet. Mib, kolky den si po et? kedy ideš na krv? ako sa cítiš?

mib
28. apr 2009

honey, teraz som druhy den, ja si este pockam 😀 na krvicku idem v pondelok 11.4. neviem ako to vydrzim .... 😨 nie si velmi vystresovana pred statnicami? ja som bola uzlicek nervov, ked som sa ucila na statnice. kedy ta to caka?

honey13
28. apr 2009

ešte mam dve, jedna 6.5. a druhá 27.5., tak či ti poviem, snažím sa, verím, že všetko doredopadne. určite vydržíš, musíme, poprípade testneš, ale krv je na 100%. držím palce

mib
28. apr 2009

ja som si tento krat povedala, ze to urcite vyjde. 🙂 len tie dva tyzdne su akosi dlhsie ako zvycajne. 😔 ale nejako to uz prezijeme. hlavne aby ten vysledok bol pozitivny. 😉 z coho mas skusky?

honey13
28. apr 2009

trošku neskor som došla, pozerala som hookej na striedačku s ordináciou, ja študujem lekársku fakultu UK BA, odbor ošetrovatelstvo, takže teraz mam štátnicu z manažmentu a potom z ošetrovatelstva a omáčok okolo. Aj ja som si inak povedala, že teraz je moj čas. Ty si prvé IVF? ja ano.

mib
28. apr 2009

tak ti budem drzat palce aj v pondelok aj v stredu 😉 ja som druhe IVF. jedno uz mame neuspesne za sebou. tiez sme do teraz pozerali hokej, teda viac moj drahy ako ja ... ja od pondelka zaspim kazdy vecer uz o deviatej pri telke. 😀

sylvia21
28. apr 2009

Ahoj kocky, dlho som tu nebola, ako sa Vam dari?

mib
29. apr 2009

ahoj sylvi, mne ide cas hrooozne pomaly. v pondelok som mala ET, takze teraz sa iba motkam medzi obyvackou a terasou - podla toho ake je vonku pocasie. jooooj, ale ze sa ten cas vlecie. 😠 ako sa mas ty? postupili ste nejako s moznostami darcovstva alebo zvazujete ine alternativy?

honey, ako testik? dufam ze ciarocky su stale dve. 😉

honey13
29. apr 2009

ahoj mib, prečítaj si moj vylev na pokeci "čakanie po transfere", som taká zmetená, ale verííííííím

szilvia31
29. apr 2009

ahojte babulky 🙂
davno som nepisala,no mam vas precitane 😉 krasne sa to tu tehulkuje,pozitivne myslenie asi zabera 🙂 je to krasa
vsetkym vam drzim palce aby bolo tehotenstvo pre vas zazracne obdobie
ja som na rizikovom,relaxujem,verim ze bude vsetko v poriadku a niekedy sa veeeelmi nudim 😒 dufam,ze to bude uz ok a budem moc vsetko robit.Tiez mi je cely den zle a vecer sa priatelim zo zachodom 😝 ,ale od 10tt je to lepsie 🙂
homey neboj ja som mala velmi tenulinku ciarocku
prajem vam vsetkym krasny den

honey13
29. apr 2009

ahoj szilvia, a ktorý den si mala takú slabu čiaročku? ja som dnes 12 den po et. Dakujem. Ahojte všetky 😉 😉 😉

sylvia21
29. apr 2009

AHojte tehulienky a buduce tehulienky 😉 Tak som dufala, ze uz budeme vsetky teraz tehulkovat spolu, ale ja si musim este pockat.

Mib - rozhodli sme sa este raz vyskusat svoje vajicka ICSI PIDG a ak by to nevyslo, tak potom jednoznacne darcovstvo, je to rozhodnute. Este maem v pondelok stretko s doki, tak si chceme vypocut este jej nazor.

kviann
29. apr 2009

Ahojte babenky, je tu niekto komu robili Laparku v ISCARE v BA?

kviann
29. apr 2009

diagnostikovali niekomu endiometriozu?

mib
29. apr 2009

szilvi, to je super sprava. 🙂 mas v pondelok stretko so svojou doki alebo s genetickou?

mib
29. apr 2009

kviann, neviem o nikom a pravdu povediac som bola dost prekvapena, ked mi doki povedala, ze robia aj jednodnovu chirurgiu. mam pocit, ze je to novinka od tohto roka, ale ista si nie som. mozno niektora z kociek bude vediet lepsie. chces vediet nieco konkretne?

kviann
29. apr 2009

🙂 mib

no len som sa chcela popytat, ze ako to tam chodi, ale priblizne viem co ma caka, idem zajtra takze uz je to jedno, len este nikdy som nebola pod narkozou a mam kus obavy.
ano robia jednodnovu a neskor poobede sa ide domov ked nebudu ziadne komplikacie.
aj tak dakujem

mib
29. apr 2009

kviann, nebola som na laparke, ale absolvovala som hysteroskopiu a myslim si, ze to bude prebiehat podobne. zakroky robia hned rano kvoli tomu, ze je treba aby si bola nalacno. treba mat nocnu koselu a papucky. tak ides aj na sal. narkoza trva iba chvilu, v podstate iba cas nevyhnutny na zakrok - dostanes injekciu a v priebehu par sekund uz nevies o sebe. po zakroku ta preberu a prevezu na izbu. tam zostavas este asi dve hodiny kvoli pripadnym komplikaciam. samotna narkoza je absolutne v pohode, pokial nemas nejake zdravotne problemy. ked sa preberies, budes mat pocit ako po riadnej opici a zrejme sa ti bude chciet cely den spat, ale netreba sa toho bat. tak drzim palceky. hlavne nech to dobre dopadne a vyriesi sa co je treba. 😉

mib
30. apr 2009

babulky moje kde ste ??? 😨 uz som tu tusim sama. ... 😖

no tak aby ste aspon vedeli, ako sa nam vodi ... myslim nam trom 🙂 stale sa mame velmi dobre, vela citame, trochu pozerame telku a trochu tukame do pocitaca. dnes som volala do laborky v care. zmrazili nam tri embrijka, ktore mali 6-8 buniek a jednu blastocystu (ta ma vraj viac ako 100 buniek 😨 ) ... takze ked budeme chciet dalsieho surodenca k tymto dvom, budeme mat mrazacikov. 😀 😀 😀

zlatinka, vsetky vas moc pozdravujeme a dufame, ze sa vam vsetkym moooc dobre dari. 😉

cigaretka5
30. apr 2009

kocky kolko embyrjok vam vkladali? ja by som chcela aby mi vlozili tri len sa to vraj neda

lara75
30. apr 2009

prepáčte, že sa sem vtieram 🙂
cigaretka, mne vložili 3 embryjká v Iscare, ale musíš podpísať informovaný súhlas, zrejme potrebujú mať istotu, že ich nezažaluješ, keď sa narodia trojičky 😀

mib
30. apr 2009

ahojte babulky, ake vtieranie 😀 kazda dobra rada je vitana. 😉

flock
2. máj 2009

ahojte babulky,

prisla som vas pozdravit, ako sa mi mate?

mib - ako sa mas? dufam, ze oddychujes a si pozitivne naladena
jaja - este ta trapia nevolnosti?

jaja1118
2. máj 2009

Ahojte kocky.

Tiez len kratke kuk.

Mib ako zvladas cakanie? sem-tam ta citam v cakatelkach 🙂 -si na rade s // 🙂 -velmi ti drzim palce.....

Flock-ani sa nepytaj-ja uz neviem ci sa toto vola nevolnost-uz nepomahaju ani homeopatika ani zazvorovy caj.
ale dnes sa to nejak trochu zlepsilo-len dva krat som so zachodom rozpravala.....inac aj sest sedem krat denne konverzujem(-aj mineralku aj ovocie aj jogurt aj polievku aj zemiak- vsetko aj vzduch)
v utorok idem na kontrolu,tak to poviem doki.....dufam,ze mi nieco poradi.

flock a ty ako?-tiez ti je stale zle?

ostatne kocky vy ako?-pozdravujem vas

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre