ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

nemko
5. júl 2010

soni ja som bola na KETe bez hormonov a robili mi to cca 16 DC

jajus18
5. júl 2010

@janka134 ahojky. teraz som prisla s prace ☹ jani a kde chodis ty a ku komu?zajtra drzim palce, 😉

jajus18
5. júl 2010

@mamartinka mas ip.

sakura
5. júl 2010

ahojte babule 🙂
Tak ja mám už v brušku jedného bojovníčka 😉 . Z 3 sa pekne všetky delili a mali 8 buniek - takže sa mi ani nedalo vybrať že to "najkrajšie a najlepšie" lebo boli všetky 3 rovnaké 🙂 . Tak jeden mi putoval do bruška a ďalšie dve do mrazáka za súrodencami 🙂

jajus18
5. júl 2010

@sakuraahojky.tak to je super 🙂teraz len pekne oddychuj,aby sa ti tvoj drobec ujal 🙂

nemko
5. júl 2010

@sakura drzim Ti strasne silno palce 🙂 mna to caka zajtra akurat som si balila veci 😉 kolko to cele trvalo?

sakura
5. júl 2010

@jajus18
ďakujem 😉

@nemko
ahojky. Noo ten zákrok trval ani nie 10 minút. Pokial si ma dr naštelovala a taaak 🙂 Ale ani neviem kedy mi tam vložila drobca - vôbec som to necítila 😅
Len som mala prísť na pol deviatu a zobrali ma prosím pekne niečo po 10 hod. Ma tam nadrapovalo s tým plným mechúrom 😠 . Tak som chodila odcikávať a potom som to dopíjala 😉

sakura
5. júl 2010

@nemko
a ďakujem 🙂 Aj ja ti silno držím palce a nech sa drobci pekne delia 😉
Ináč moji pustili nejaké turbo alebo čo.... Dnes mali mať 6 buniek a mali až 8. Snáď je to dobré znamenie 🙂

nemko
5. júl 2010

@sakura ja mam prist na 11 hod , ale pojdem skorej a tam zacnem plnit mechur lebo by som to nevydrzala, dnes som volala do labaku a mame dve embrya 6bunkove a jedno bolo trojbunkove (co asi uz teraz "nezije") No a mam obavy, ze ani tie dve nie su na tom moc dobre takze som pripravena na vsetko 😉 aj nato, ze tam zajtra pridem a nebudu mi mat co vlozit 😒

sakura
5. júl 2010

@nemko
ja som pila vodu až keď sme boli pred BA. Ako fakt si neviem predstaviť fungovať podla ich návodu - že 1 liter vody 2 hod pred vkladom - by ma švihlo 😝
No a prišla som na čas ale musela som čakať lebo najskôr sa robili odbery..... Boli tam tuším 4 baby na odber a dr ešte pomedzi to aj ordinovala 😝
Prečo si myslíš že nie sú na tom moc dobre? Veď majú dobrý počet buniek 😉

nemko
5. júl 2010

ja mam take obavy aby sa neprestali delit ☹ ale to je asi prirodzene, ze sa bojim, neviem, dufam, ze to vyjde a zajtra ich mam obe v sebe 😉

sakura
5. júl 2010

@nemko
nemysli na to.. Ja som včera totálne vypla a povedala som si že čo má byť tak bude...... 😉 A veď máme ešte mrazáčiky - ja som za to taká kludná...že kdyby neco..... 🙂

nemko
5. júl 2010

KETku neverim to ma neskutocne malu uspesnost takze ked nam to nevyjde idem na IVF od zaciatku

sakura
5. júl 2010

@nemko
no nám povedala embryologička že ET má 45% úspešnosť a KET 35% ....

nemko
5. júl 2010

akurat dnes som citala o KET na stranke Heliosu, tam su otazky od pacientiek a lekar tam odpovedal, ze to ma veeeeeeeeelmi malu uspesnost, ja radsej cerstve 😀

jajus18
5. júl 2010

baby,este sa vas spytam,to ste tam stale volali ,alebo vam oni dali vediet?myslim to ze ci sa delia a tak 🙂

nemko
5. júl 2010

mne den po odbere volali a dnes som volala ja, ale z vlastnej iniciativy a zvedavosti

sakura
5. júl 2010

@nemko
tak jasneeee, čerstvé je čerstvé 😀 😀 😀

@jajus18
tak ja som si musela zavolať 🙂

jajus18
5. júl 2010

@sakura to ste najskor volali na recepciu a ona vas prepojila?

sakura
5. júl 2010

@jajus18
to dostaneš taký papierik kde je telefónne číslo tam do labáku. Alebo myslím že aj na stránke majú telefónne čísla 🙂 Ale určite ťa prepojí aj z recepcie 🙂

jajus18
5. júl 2010

@sakura tak diky za vysvetlenie 🙂 lebo na posledy ked som tam volala tak ma prepajala myslim 5krat na doktora,to bolo na nervy 😀

sakura
5. júl 2010

@jajus18
neni zač 🙂 . Ono je pravda že niekedy to tam trvaaaaaaaa a trvaaaaaaaaaa 😠

janka134
5. júl 2010

@jajus18 ja chodim do martina a tam je len1 docent TOMASje to uzastny clovek 🙂 😉

jajus18
5. júl 2010

@janka134 myslela som ze chodis do BA.ja som zacala chodit k doc.valkymu,zatial som spokojna aj ked je pravda ze toho vela nenahovori 🙂

marrad
5. júl 2010

ahojte dievcata, tak co je nove v Iscare, zajtra sa tam chystam zavolat ....

kitu
5. júl 2010

Ahojte baby,

čítam vás poctivo len nejako nestíham reagovať... no aj ja by som mala zajtra zavolať lebo moja dokynka sa asi pomýlila, kázala mi prísť 15-ho na krv a vraj sa mám aj jej ukázať a ele však to je štvrtok a to tam ona nie je, tak jej asi budem musieť zavolať že ako to myslela...

a ako ste mi odporučili tak potom sa nahlásim na recepcii že prídem na krvičku 😀

nemko
6. júl 2010

Caute baby, prajem vam prijemny start do noveho uz pracovneho tyzdna.Ja o dve hodiny odchadzam na ET a dufam, ze ma necaka "prekvapenie" a vsetko bude tak ako ma byt a ja sa o 14 dni budem moct radovat z //.Pekny den vam prajem.

marrad
6. júl 2010

@nemko
nemko takze si ostala v ISCARE?
velmi drzim palce......

kitu
6. júl 2010

@nemko myslíme na teba...

sakura
6. júl 2010

@nemko
držím palčeky a daj vedieť 🙂 . Určite ťa budú čakať 2 krásne embryjka - ak nie 3 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre