ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katkaajurko
30. sep 2010

baby kolko teraz trva schvalenie ziadosti?

bobi3
30. sep 2010

@sakura ďakujem, aj ty sa drž, nech to má ten najlepší ukričaný koniec 😉

bibi24
30. sep 2010

@katkaajurko Kati, u mna to bolo cca 2 tyzdne, necele 3 aj s dorucenim do centra.

katkaajurko
1. okt 2010

@bibi24 ozaj? tak kratko? no fiha a aku mas poistovnu ?

bibi24
1. okt 2010

@katkaajurko Kati, mam Vszp 🙂

katkaajurko
1. okt 2010

@bibi24 tak som zvedava,taku rychlovku som necakala 🙂 😉

derylka
1. okt 2010

ahojte... takže dneska sme si boli pre 2 výsledok - negatívny 😖 ... ...
na tento rok si teda dávame pohov.... 😒
.... všetkým snažilkám držím palce - aby boli výsledky lepšie ako tie naše...a tehuľkám krásne guľaté brušká.. 😉

mamartinka
5. okt 2010

@bielalady uz mate tie vysledky z genetiky?Ako ste dopadli?

nemko
5. okt 2010

@bobi3 je mi luto, ze vam to nevyslo, ale stale je sanca 😉 baby ja keby som mala ist znova na IVF tak bez genetiky uz nejdem ani za nic, len skoda, ze ja uz mam dva pokusy za sebou a treti si setrim 😀 na genetiku idem 22.oktobra tak sa "tesim", ale nech uz je vysledok akykolvek budeme to mat za sebou 😉

dorotka66
5. okt 2010

ahojte neviete mi náhodou poradiť, zajtra ideme do car košice ku dr. hredzakovi a nevieme čo mám čakať. pôjde len o základné a prvotné stretnutie, alebo to už bude aj s vyšetrením? a je to paltené poisťovňou alebo nami? ďaaaaaakujem

soni1
6. okt 2010

Baby, čo všetko na tej genetike zisťujú?

bigif
6. okt 2010

ahojte ja mama za sebou jeden pokus no neuspesne caka ma druhy pokus no mam trosku obavy je väcsia sanca ci ani nie

bobi3
6. okt 2010

@nemko ďakujem, ja som už celkom v pohode, začiatkom roka skúsime druhý pokus, tak som zvedavá, my už genetiku máme, teraz si ešte spravím imunológiu a možno hematológiu, aby sme už išli naisto 😵 všetky snažilky pozdravujem 😉

nemko
6. okt 2010

@bobi3 tak drzim palce ja mam uz hematologiu za sebou 🙂 vsetky snazilky zdravim s odkazom : aj my sa raz dockame 😀

bobi3
6. okt 2010

@nemko a kde ti ju robili? ty si z Ba?

nemko
6. okt 2010

vojenska a antolska

katkaajurko
6. okt 2010

dievcata - robi sa IVF aj v decembri ? 😕

kaciatko81
6. okt 2010

@katkaajurko nie som si ista... oni vlastne mavaju volno od nejakeho 23.12. az do cca 7.1. takze asi tak aby sa to postihalo...

kaciatko81
6. okt 2010

@nemko preco ti robili hematologiu dva krat?

katkaajurko
6. okt 2010

@kaciatko81 tak dlho nerobia ? :( tak to mi uz tento rok potom nevide doslaka

nemko
6. okt 2010

@kaciatko81 nerobili mi ju 2 krat, len mi robili odlisne hemat.vysetrenia nie vzdy totiz robia vsetko, teraz idem na genetiku a Durechova spisala zoznam co vsetko pozaduje okrem ineho aby mi vysetrili - tych faktorov je totiz viac 🙂

lutasa
6. okt 2010

Nemko, Durechova ordinuje v tom novom centre, centrum je uz oficialne otvorene a funguje? Alebo ordinuje v nejakej ambulancii na Antolskej? Rada by som k nej isla na konzulataciu, tiez som k nej chodila v Iscare..Dakujem.

kaciatko81
7. okt 2010

@nemko to si ma prekvapila... ja som bola na hematologii vo vojenskej a povedali mi, ze mi dali urobit kompletne hematologicke vysetrenie...

derylka
7. okt 2010

ahojte babule.. chcem sa spýtať.. k čomu sú dobré vyšetrenia z imunologie a hematologie ??.. máme za sebou dva neúspešné pokusy.. myslíte že by som sa na tieto vyšetrenia mala pýtať??... vopred ďakujem

nemko
7. okt 2010

@kaciatko81 to je "nase"zdravotnictvo 🙂

marrad
7. okt 2010

ahojte dievcata

moncicka
12. okt 2010

ahojte dievcata, viete mi niektora poradit ako to chodi v Iscare? Chcem sa tam objednat na vysetrenia a neviem ako to tam chodit? uhradza poistovna ukony ci si ich musim platit? ako dlho sa caka na objednatie? Lebo uz rok sa snazime o babätko a stale nic tak sme sa rozhodli ze navstivime sanatorium

erickaa
12. okt 2010

@moncicka najlepšie bude, ak zavoláš na recepciu a tam sa popýtaš 🙂 A môžeš sa rovno objednať, myslím, že čakať nebudeš. Na stránke majú aj cenník.. Neni sa čoho báť, tak šup šup do toho...rok je predsa len dosť, tak nemá zmysel odkladať.. 🙂

moncicka
12. okt 2010

@erickaa dakujem za info 🙂

demeeri
12. okt 2010

Ahojte.Som rozhodnutá prestúpiť do Iscare z Gyn Fiv cenra.Moj gynekolog ma tam poslal,hoci ja som plánovala ísť do Iscare.
Mám z nich plné zuby.Nikdy sa tam nechcem vrátiť.Idú iba na peniaze,robia z nás pokusné králiky.Ako na páse sa tak chodí celé.
No,nevzdávam sa.Dozvedela som sa,že možem preniesť naše embijká do iného centra.Tak som sa rozhodla,že ich prenisiem.Nenechám ich tak predsa tam!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre