ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

nemko
12. jan 2011

@bibi24 a bola som spokojna lenze ked vtacika lapaju pekne mu spievaju a teraz ked je situacia taka aka je - je vsetko uuuuuuuuuuuuuuplne inak

bibi24
12. jan 2011

@nemko Tak to ma mrzi, ze je to take o nicom. Tak snad najdes toho spravneho a tebe vyhovujuceho lekara a zas sa pustis do boja 😉 Ja zas na Iscare nemozem povedat nic zle. A docent je sice svojsky, ale verim mu, ze vie co robi. 😉

nemko
12. jan 2011

@bibi24 ved keby Durechova odtial neodisla som stale v Iscare len ja som jej blbana verila preto som isla do Antolskej, ved som tu tisic krat pisala ako na nu nedam dopustit, ale uz si dam pozor kym zacnem niekmu verit ani oblbovat sa uz nenecham.vies, myslela som si, ze ked ona pozna moj stav a vie kedy naco ako reagujem tak bude dobre ked to budem tahat pri nej a vyhneme sa komlikaciam, preto som cakala kym otvoria centrum a kedze mi povedala, ze od 1.2 bude aj zmluva s Doverou tak som cakala aby som 3 IVF mala pri nej a ona mi vcera povie, ze tak si mam odstimulovat s Marsikom.Som jej povedala, ze som chcela s nou kedze vie kedy ako reagujem, nechcem mat zase 20 vajec a nic z toho.Cakala som iny pristup, ale co uz.Clovek sa uci na vlastnych chybach ☹(((

gabikasz
12. jan 2011

zdravím baby,nemáte niektorá zvyšky puregon,pregnyl menopur merional bravelle fostimon odkupim 🙂 🙂 🙂
do konca mesiaca potrebujem pozbierat pište IP

gabikasz
12. jan 2011

opravujem pregnyl NIE ale gonal

bibi24
12. jan 2011

@nemko Tak ale ak sa jej nieco stalo, tak to nemozes vynit ju. Ked nechces Marsika, pripadne na nu pockaj.
A s Valkym si nebola spokojna?

kaciatko81
12. jan 2011

@bibi24 myslim, ze ani nejde o to, ze by @nemko vynila dr za to, ze sa jej nieco stalo... ja som tiez chcela pokracovat s mojim dr a presne, najprv som cakala kym otvoria, potom zasa nieco, zasa nieco dalsie... a nakoniec, ze to nejde... ano, bolo to moje rozhodnutie, ze som cakala-chcela som to, co som si myslela, ze je pre mna najlepsie, ale clovek sa zrazu citil tak strasne bezmocny, ze mal az pocit, ze ho tahali za nos... ten pocit asi vsetky pozname 😔

bibi24
12. jan 2011

@kaciatko81 Ved jasne, ja som len pokusala najst riesenie. Ale sama viem, ake to je stale na nieco cakat.... 😒
A dobry lekar, s ktorym je clovek spokojny, to je zaklad ako uspiet a niekam sa pohnut. Aj ked, dokonaly zase nie je nikto, niekedy mam aj ja vyhrady.
A ty ako postupujes? Este stale si v Iscare?

kaciatko81
12. jan 2011

@bibi24 jasne, chapem, ja len ze som presla niecim podobnym ako nemko, tak som sa to snazila vysvetlit... no ja som tiez dufala, ze antolska, kvoli dr... ale nakoniec to neslo a tak som v iscare u hruzika. zatial dobre, ale riesili sme zatial len cystu, chcem ist na kontrolu a uvidime... mozno sa pohneme dalej...

nemko
12. jan 2011

@bibi24 zjavne si nepochopila o co tu ide, ale nevadi , ja nikoho neobvinujem

mamartinka
12. jan 2011

@matahacik Ahoj.Az teraz to pojde.Ak mas moznost si to kuk.A inak sa to da pozret aj v archive stv ak niekto nema moznost pozret teraz. 😉

mamartinka
12. jan 2011

Inak som im tam pisala aj 3 emaile.Som zvedava ci mi niekto odpise.Maju tam byt akesi 2 lekarky.Az to bude v archive sem hodim link.

kaciatko81
12. jan 2011

@mamartinka a dve lekarky na asistovanu alebo? lebo maju myslim uz aj normalne gynekologov...

mamartinka
12. jan 2011

Teraz to akurat ide.

kaciatko81
12. jan 2011

@nemko necerti sa 😉 bibi to nemyslela zle 🙂

nemko
12. jan 2011

@kaciatko81 nema vyznam sa o tom tu bavit, pekny den vam prajem....

kaciatko81
12. jan 2011

@mamartinka cakam na info, ja to nemozem pozerat 🙂

bibi24
12. jan 2011

@nemko Vsak ja som sa len pytala 😉 A chcela pomoct. Ale mozno som nepochopila, nehadam sa. Pekny den aj tebe...

Aj ja si to potom pozriem, som zvedava, ze co to je.... 😉

mamartinka
12. jan 2011

@kaciatko81 No nic moc.Akurat o Mojzisovej cviceniu hovorili.Ale nic moc.

mamartinka
12. jan 2011

A cakam ze co bude a oni to dali az 3 reportaz.A na email mi asi neodpovie nikto nakolko oni na emaile neodpovedali.Len sa rozpravali zo Sonou Mulerovou.

kaciatko81
12. jan 2011

@bibi24 ty vlastne ako teraz dalej, mas uz nejaky plan? tiez som zvedava, ale podla toho, co pise @mamartinka tak pre nas uz asi nic zaujimave... niekedy sa mi zda, ze uz mame o tom nastudovane tolko, ze aj ked pridu s nejakou novinkou, tak pre nas to vlastne nic nove nie je 😒
@mamartinka myslis, ze v iscare neodpovedaju na e-maily? a co takto skusit tam zavolat?

mamartinka
12. jan 2011

Tieto tam boli.Nic mi nehovori ani jedna. Nová pomoc v neplodnosti - Mudr. Dagmar Gavorníková a Doc. RNDr. Anna Gvozdjáková, DrSc.,

kaciatko81
12. jan 2011

@mamartinka prepac, poplietla som si dve veci 😅 uz chapem s tym mailom 😀 😅

mamartinka
12. jan 2011

To neboli z Iscare neviem ci z Gyfivu.

bibi24
12. jan 2011

Kaciatko81 - Ano, akurat sa mi schvaluje ziadost, verim, ze niekedy nabuduci tyzden uz bude v iscare. A tak by sme koncom januara mohli ist na druhe ivf. Soft mi docent neodporucal, ze vraj s tym nemaju dobre vysledky, tak som sa spolahla. No vacsinou tieto klasicke programy v TV, alebo obycajne clanky v novinach neprinasaju vela novych poznatkov, hlavne pre nas. To su viacmenej take zakladne a vseobecne infosky - aspon taka je moja skusenost.
Ty si uz mala nejake ivf, ci? A cystu ja mam stale, aj mi ju odstranili, ale hned zas narastla. Je malicka, do 2 cm, takze uz to neriesime.

Mamartinka - Gavornikovu poznam, ale tu druhu nie.

kaciatko81
12. jan 2011

@bibi24 ja mam ziadost schvalenu od minuleho roku, takze len cakam kedy konecne budem moct ist na to. je to prve ivf, mam za sebou 3 iui... ta moja mala skoro 5cm, bola to cysta zlteho telieska, po ms mala 16mm, takze snad tam teraz nebude nic... chcem ist niekedy na kontrolu len sa neviem rozhodnut kedy 😀 a snad zaciatkom februara pojdem na to... soft ti neodporucal? ja som prave mala info, ze su s tym dobre skusenosti 😕

bibi24
12. jan 2011

@kaciatko81 Pod teraz, aspon budeme stimulovat takmer spolu 😀
Ano, pytala som sa na to, lebo som chcela este pred 2. ivf skusit soft a Doc. mi povedal, ze mi to velmi neodporuca, lebo s tym nemaju az take dobre vysledky. Tak som sa spolahla. Skus sa aj ty opytat Hruzika, ze co povie 😉

kaciatko81
12. jan 2011

@bibi24 ved chcem 😉 len musim ist na kontrolu pred mrchou, ci mozem 🙂 ja som o softe hovorila este s marsikom a mam aj nejake info od kamosky, ktora o tom hovorila s nejakym embryologom... ale to nie sem 😉

bibi24
12. jan 2011

@kaciatko81 Ja som mala inak tiez pocit, ze soft je dobry pre telo a kvalitu vajicok, preto som sa divila, ze to neodporucal Valky. Ale tak, ja nie som doktor. 😒 Co ja viem, ake su dovody...
Tak dufam, ze ti to vyjde spolu so mnou 😉 Ake mas lieky schvalene?

kaciatko81
12. jan 2011

@bibi24 aj mna to prekvapilo, ked si to napisala, je to prva negativna reakcia na soft, s ktorou som sa stretla. mohlo by 😉 aspon priblizne. mam gonal a cetrotide a k tomu este bonus fraxiparin 😀 ty budes cim stimulovat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre