ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

bibi24
9. feb 2011

@kaciatko81 Na 10:00 tam mam byt. Och boze, ja sa z tychto stresov zblaznim....

mili78
9. feb 2011

@kaciatko81 ....ano, Lattakova ok, mila a sikovna 🙂

simonini
9. feb 2011

@bibi24 suuuuper 🙂 drzim palceky ..... musis mu dohovorit, ze Vy dvaja s mananzelom sa uz nudite 😀 😀

simonini
9. feb 2011

@bibi24 a nestresuj! to je rozkaz ..... skodi to najviac ako sa len da..... vtedy telo funguje uplne inak 🙂

kaciatko81
9. feb 2011

@bibi24 ciste teoreticky ta stihnem, objednavala som sa na 10.30 😉 ale mala som tam casovu rezervu 😅 a nestresuj
@mili78 dakujem, tak snad to bude ok 🙂

sneznicka
9. feb 2011

@bibi24 uzasne!!!!! tesim sa🙂

sneznicka
9. feb 2011

@genderka tak na toto Ti nikto asi neodpovie, este take dva dni vydrz, vysledok krvi bude najistejsi, velmi Ti drzim palce!!! 😉

genderka
9. feb 2011

dakujem ti ,ale uz som z toho na nervy a bojim sa ze nam to nevyjde ☹

petuska123
9. feb 2011

baby aj vy ste pri uzivani utrogestanu mali na spodnom pradle husty biely vytok???

kaciatko81
9. feb 2011

@genderka nestresuj sa, je to velmi tazke, ale da sa to 😉 nedokazes uz ovplyvnit to, co sa deje v brusku. ja som ms dostala vzdy az po vysadeni utroegestanu, ale su kocky, ktorym ani utros nepomohol... a brusko ta moze pobolievat aj tak aj tak... uz len dva dni

genderka
9. feb 2011

no vsak to , musim byt v pohode, este dva dni a dozviem sa verdikt

nemko
9. feb 2011

@kaciatko81 Lattakova funguje teraz som s nou volala 😉

kaciatko81
9. feb 2011

@nemko skvele, dakujem za info 🙂 tak uz len dufat, ze utz zajtra dobre dopadne 😅

nemko
9. feb 2011

@kaciatko81 budem drzat palce 🙂

kaciatko81
9. feb 2011

@nemko dakujem

bibi24
9. feb 2011

@simonini Dakujem, nestresujem 😀 Ale najradsej by som tam bola s nim a prihovarala sa mu. 🙂
@kaciatko81 A ides ku komu teda? Zatial len kontrola pred stimulkou? Ms este caka? 😉
@genderka Aj mne prisla ms vzdy az po vysadeni utrogestanu. Ale Valky mi hovoril, ze sa moze stat, ze pride aj napriek uzivaniu. Alebo su pripady, kedy ti ju trocha oddiali, ale ak nie si tehotna, postupne sa rozbehne. Je to velmi individualne, kazda to mame inak.
@petuska123 Ano, to mozes mat. Ja cely cas nosim intimku, kym mam utrogestan.

kaciatko81
9. feb 2011

@bibi24 objednavala som sa k Lattakovej, takze idem k nej a mrcha sa zatial drzi, takze ak bude vsetko ok 😅 😵

lowee
9. feb 2011

vidim ze mna to nidko nevnimate neviem preco tak isto mama otazky ja ako aj vy co neviem by som rada vedela. MOZNO preto ,lebo si vy spolu dlho pisete ,alebo sa poznate alebo zato ze som mlada a namama taky vek ako vy? no to je uz jedno uz sem pisat nebudem a radcej sa opytam doktorov v iscare .Len vam poviem jednu vec moja sestranic a nemohla mat babo. manzel ok aj ona ziadna chyba ani malicka chodia do centra a stale nervozna pisalal si podarisa? ,nepodari sa? 1.2 pokus nic prestala nato mysliet pisat si stresovat vcera vola: som v tom uplne radost po 7 rokoch a po 3ivf. preto vam chcem povedat nesudte ma podla toho ci davam ciraky nedavam ci maam male velke pismena,ale podla toho ze vam radim nepiste si o tom nemyslite nato verte ze to bude ok ,vikaslitesa na toto forum pred tim zakrokom ,piste si len ako bolo neska co nove ale nic ohladom a uvidte ze dalsi ket bude urcite uspeni verim tomu tak ako diankas bobi24 a dalsie ine.... majte 🙂 sa pekne

simonini
9. feb 2011

Baby vy co ste si pichali cetrotide, tak ked uz ste si pichli ihlu do bruska, ste aj skusali troska povytiahnut piest a tym skontrolovali ci sa tam nedostane krv?

bibi24
9. feb 2011

@kaciatko81 Velmi velmi drzim palce 😉
@simonini Ja som mala raz Dipherelin - ten sa naplnal ihlou, tak vtedy som to robila. Teraz som mala Orgalutran - to boli hotove injekcie, tak teraz som to uz nerobila.

bbtina
9. feb 2011

@simonini radšj nie, aby som znova nemusela opakovať vpich, ale tiež som sa nad tým zamýšlala 🙂 Účinok to iný mať nebude, len sa ti spraví modrinka a zbytočne vyhodíš injekciu

kaciatko81
9. feb 2011

@lowee myslim, ze ked sme ti vedeli odpovedat na otazky, tak sme odpovedali, ale ked nevieme, co povedat alebo sa nic neopytas, tak ti asi nebudeme pisat, hm? ano, prosili sme ta, aby si pisala zrozumitelnejsie nakolko sa velmi tazko po tebe cita, ale nemyslim, ze ta niekto odsudil kvoli veku alebo niecomu inemu...
@simonini ja som do bruska pichala merional a nekazali mi to, takze nie

kaciatko81
9. feb 2011

@bibi24 dakujeeeem 🙂

lowee
9. feb 2011

@kaciatko81 mozno iba ti si mi odpisala nemam uz ziadne otazky necham to na nahodu vzdy kedsa o niecom toci vzdy to nevinde.... a stale pisat ze : podari sa nepodari sa takym sa to akurat nepodari .......vidim aka namyslena je ta bobi nemam slov ale sak onasama nato doplati ... maj sa pekne .. nemam chutsa vtierat ale ako druhy aj ja mam pravo napisat si vselikde...ale nebudem neham sa prekvapit dakujem pa

bibi24
9. feb 2011

@simonini Ale ako pise @bbtina, rozdiel je len v tom, ci sa ti spravi modrinka, alebo nie. Nic hrozne 😉
@lowee Plne suhlasim s tym, co ti napisala @kaciatko81.

simonini
9. feb 2011

@bibi24
@bbtina
@kaciatko81
Dala som na Vas uz je to hotovo, teraz uz len pit tolko vody 🙂
a chcem sa s Vami poradit pijete kavu alebo uz ju obmedzujete?

bibi24
9. feb 2011

@lowee Myslis mna? 😀 😀 No, ja som namyslena, tomu ver 😀 😀 Akurat neviem na co by som mala byt 😉 A tak sa mi zda, ze hadam mi jedine sme ti s @kaciatko81 odpisali na vsetko, co si sa pytala. A za odmenu som namyslena 😀

bibi24
9. feb 2011

@simonini Preco chces pit vela vody? Toto bola prva injekcia? Sama si si pichla? 😉
Ja kavu nepijem vobec, tak neviem poradit, ale myslim, ze nie je nutne to obmedzovat.

lowee
9. feb 2011

@bibi24 dobre pokracujte v debate ako predtym fakt posledna sprava pre teba .....velmisa snazim aby nebol preklep priznavam mam stym chybu teda na tejto klavesnici....na nieco tesit sa na nieco mysliet je marne nidky sa to nezadari .PISALA SI ZE MAM NEDOZRETE VAJICKA NIE? ja mam take vsetky a take mi buddu aj odberat a mams ancu preco by si nemala ty?neviem ci som bosorka alebo nie ale velmi chapem toto: nebasni o tom a ver tomu ze najblizsie co ti bdudu robit zarkok ti povedia ze si v tom dovidenia vsetkym 😵

lowee
9. feb 2011

@bibi24 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre