ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

simonini
16. feb 2011

@diankas to mi je luto ☹, ale neboj raz to predsa vyjst musi 🙂))). Akurat sa tu baby stresujem, ci mam OHSS alebo nie. Cikam, len som tak nafuknuta a sa mi plytko dycha. Brusko pobolieva, tak normalne.

simonini
17. feb 2011

Tak nam sa definitivne odklada ET kvoli OhSS, uvidim co mi povie DR. zajtra rano

lowee
17. feb 2011

konecne som sa sem dostala od rana sa mi sem nedalo prihlasit.... 😠 😠 😠 😠

bibi24
17. feb 2011

@simonini Tak to ma mrzi ☹ Ja som mala pri prvom ivf to iste. A mas aj nejake problemy? A ako embryjka, ako sa im dari?

lowee
17. feb 2011

@bibi24 ahoj akosa mas?? akosa citis? uzsa ti to blizi od enska za tyzden bude vediet ,ze? 😀 ja verim ,ze radostna sprava🙂))

lowee
17. feb 2011

kde ste vsetci????????????

petuska123
17. feb 2011

@lowee su asi zanepradneny

lowee
17. feb 2011

@petuska123 ahoj......no ved celi den odbehujem mam to zapate a nic nidko..

eva76
17. feb 2011

@nemko
neboj myslime na teba ani nam to hned nevislo ale az na 4 pokus, takze hlavu hore a nevzavat to!!!!!!

nemko
17. feb 2011

@eva76 no dufam, ze to vyjde a darca bude plodny 🙂 vcera mi v car povedal, ze uspesnost s darcom maju 99% tak dufam, ze moje 3 IVF a prve s darcom bude zaroven aj pre mna posledne.Moooooc dakujem.....

bibi24
17. feb 2011

@lowee Dakujem za opytanie. Ja sa mam fajn, stale rovnako vlastne 🙂
Nikto tu nebol asi preto, ze dlho kon nesiel....

lowee
17. feb 2011

@bibi24 no neni zaco ....... 🙂 sak pozeramnidko nic ? heee no ja som asik vaic zvedava ako ty ako ty to dopadne jaj

nemko
17. feb 2011

@bibi24 ty si mala PK?

bibi24
17. feb 2011

@nemko Nie nie, nemala. Men vkladali velmi malicke, dvojbunkove 🙂

nemko
17. feb 2011

@bibi24 aha, ja rozmyslam, ze si to dam

bibi24
17. feb 2011

@nemko Ja kebyze mam vela embryjok, tak si to dam tiez.... ale nikdy som nemala. 😒

nemko
17. feb 2011

@bibi24 no ja som teraz zvedava co vyprodukujem, idem stimulovat s novymi injekciami a s najnizsimi davkami

bibi24
17. feb 2011

@nemko A predtym si ako reagovala? Ake injekcie? Ja som mala tiez najnizsie davky a prd z toho...

nemko
17. feb 2011

predtym som mala Gonal a teraz mam Bravelle, Menopur a Cetrotide

simonini
17. feb 2011

@bibi24 No embryjkam sa dari v celku fajn, zajtra idem rano na krv. Dnes som bola u Valkyho, chudacika som ho zdrzala, ale taka dnes bola premavka. Ako sa citim? Bruso troska sfuknute, mam pocit, ze by som sa pos......ala inak v pohode. Jedine co ma presvedcilo to riesit je, ze som sa nemohla poriadne nadyhnut. Iba tak plytko. V noci som sa snazila to "predychat" a som si v duchu hovorila, ze ak to bude zajtra take, tak idem do centra.

bibi24
17. feb 2011

@simonini Aj ti povedali, ze kolko sa spravne deli a kolko maju buniek? 🙂 Jasne, chapem, Valky to nechce riskovat...aj mne minule ET odlozil. Ved on vie, co robi. 😉

simonini
17. feb 2011

@bibi24 no nepovedali nam presne ako sa delia, to budem vyzvedat az zajtra 🙂 od Dr.. Som ich pourgovala obidvoch 🙂. Vidis a kedy Ti potom vkladali embryjko?

bibi24
17. feb 2011

@simonini Tak, ale urcite su take, ako maju byt 😉 Ja som potom mala KET o mesiac, zhruba na 22. den cyklu. A je to tazka pohoda, ziadna stimulka, len tabletky a zrazu ides pre embryjka 🙂

simonini
17. feb 2011

@bibi24 Juj, tak takto som si to vlastne, zelala 🙂)). Vobec si neviem predstavit, ze by som mala ist na transfer zajtra. To by som neustala urcite. A ty sa pochval ako sa citis? Hmm? Prezrad 😉

bibi24
17. feb 2011

@simonini Ja ti verim, pamatam si este na moje pocity, ked som mala ohss. Jedine, co som chcela bolo, aby sa to uz skoncilo, nezhorsovalo a sice je to krute, ale v tej chvili mi zalezalo len na mne samej, nie na embryach 😅 Cize, ja som bola tiez rada, ked ET odlozili. Potom som uz len tuzobne ocakaval ms. Uzila si krasne leto a sup na KET. Keby vysiel, tak takmer idealne 🙂

simonini
17. feb 2011

@bibi24 🙂 ved to... to ma asi kazda zena, take vykyvy 😉 ... a treba sa obrnit, tym ze nejde vsetko dokonale. Ja ani necakam, ze to na 1.x vyjde. Blbe ... viem, ale to je asi moja taka ochrana pred tym vsetkym. ALE zase keby to vyslo, tak sa budem neskutocne tesit. Idem si lahnut, zajtra sa dam vediet. Dobru nocku 😵

holly74
17. feb 2011

@simonini Až teraz som sa sem dostala dnes...Simi drž sa, a nech je všetko ako má byť 😉

kaciatko81
18. feb 2011

ahojte
@simonini drzim palce, aby to co najskor preslo 🙂
@bibi24 som rada, ze si ok 🙂 kedy mas ist na krv? o mili nic nove? pozdrav ju, ked s nou budes pisat/hovorit

eva76
18. feb 2011

@nemko
drzim palceky aby to vyslo - co vyslo to urcite vyjde inak to ani nemôze byt. Hlavu hore.

nemko
18. feb 2011

@eva76 moc dakujem - presne aj ja tak v kutiku duse dufam, ze urcte to vyjde aj ked strach z neuspechu je vacsi, ale budeme bojovat dalej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre