ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

lowee
28. feb 2011

@petuska123 teraz teda zajtra idem do iscare a tam mi povie ake lieky a in jekcie a o tyzden zacnem teda tedy ak mi zacne menzes a tak cakm ho do tyzdnaaa

lowee
28. feb 2011

@petuska123 a doplacat neviem teda neviem kolko lieky ale spomial 200eur plus kolko dam oplodnit a to dam co najviac lebo aj budem marazit myslim si ze do tych700eur

lowee
28. feb 2011

@andysok ako? na dasa no a uz coskoro to teda caka mna no aj sa moc tesim aj sa bojim vies ako 🙂)nech to mam za sebou juj a vy ako? 🙂

andysok
28. feb 2011

@lowee tak ja lezim a relaxujem mala som tazku noc , dala som si podvecer slabu koffy ale sanie v noci to samozrejme pocitilo.....takze som si uz hodku pospala a opat sa chystam, 😉 ale kopeme doost

lowee
28. feb 2011

@tina1303 mala by si volat do iscare tusim este sobotu rano su tam ale ked nedelu to neviem ejdine ze sa dohodnes zo svbojim doktorom ,, pozan co je to dilaka ja som tiez vela do ba cca 80km...... ale tak co sa da robit , a n ajhorsie je ked sme objednani na ranno napr 8hodinu a zapcha to je katastrofa , tedy som to enstihla a taksa mi to oddialilo

lowee
28. feb 2011

@andysok aha tak relaxuj ,., no verim ,ze kopu sak su dvaja nie?🙂) to musis citit ale uzsa ti to blizi strasne ten cas leti , enska som pocitala ,ze som iscare uz 5mesiacou dost dlho anisa to nezda... no ale zato to ide rychlo vsetko vies druhe cakaju aj dlshie

tina1303
28. feb 2011

No uz sa tesim ako budem vstavat asi o tretej rano. a to este nehovorim, ze v piatok obsluhujem na diske u nas v podniku aj s muzom. mam z toho hlavu ako balon. a to sme na zaciatku.

lowee
28. feb 2011

@tina1303 a vy cakate na schvalenieee?alebo kde ste?

tina1303
28. feb 2011

schvalenie mi prislo uz minuly mesiac presne ked som koncila s menzesom. 😖 takze teraz cakam na dalsi menzes aby som mohla zacat so stimulkou. to je o dva tyzdne.

lowee
28. feb 2011

@tina1303 aha a teraz vlasten naco chces ist do iscaru nechapem ? no dobre teda tak zacneme nejako tak spolu 🙂) lebo aj ja neviem presne kedy mi dodje menzes lebo mi meska a tak stace vselijako 🙂)) takze tak tot bude tovje prve ze? a aku mate chybu? ja mam pco a vela hormonou a moj priatel ma 1mil spermii takze nmetoda icsi a dozretie vajicok mimo tela zeny..... vyberu mi asi nedotrete

lowee
28. feb 2011

@tina1303 aha uz som pozeral horm stim, akoze zacat s tym vsetkym chapem no ved musis sa ich opytat treba tak zavolat a zas nevies i ti pridu a den kramy .. ja napr neviem vobec.... kedy sa im chce tedy dodju vacsinu meskaju aj 18dni

tina1303
28. feb 2011

@lowee minulz mesiac sme boli na konzultacii u dr. Valkyho aj s manzelom . on ma azoosmermiu a je po operaciu TESA. mame zamrazene spermie a caka nas IVF. no ale najprv ta hormon. stimulka . doktor povedal, ze mam prist k nemu v druhy den cyklu. ale ako ked mi to vychadza v nedelu. keby mi meskalo,tak je to super, lebo to vyjde na pondelok. ale to vie iba boh, kedy mi pridu 🙂 A ty tiez prvy krat?

lowee
28. feb 2011

@tina1303 no aj ja prvy krat no a docent valky je velmi dobry odbornik stari ale vyborni ....
a poviem ti ze najprv by si mala ist na konzultaciu , tak isto som ako ti uz cakam na horm pripdavu ale tym ze ja budem mat len 3dnovu lebo mi budu mimo tela dozrievat vajicka .....myslim si ze by si im mala ozja zavolat a powedat ze vtedy ti vychadza menzes a ci v ten den mas prist ci uz neije potrebne o niecom inom konzultovat . aby sa nestalo ,ze v ten den dodjes a nebudu to mat vsetko pripravene vies? no utekam ja do mesta ja dodjem o 2 hodinyk sem ok potom si popiseme napi zatial do interenj posty a sory za chyby mavam ich vzdy 🙂 teraz sa fakt ponahlam a este ano aj ja idem prvy krat .-

tina1303
28. feb 2011

@lowee oki, tak pa zatial.

lowee
28. feb 2011

@tina1303 ahoj uz som tu doma 🙂) no co teda? 🙂

tina1303
28. feb 2011

ahoj. na isto budem pred tym ako pojdem , volat. ved aj za schvalenie som si volala ja, aj ked mi hovorili, ze oni budu volat. a ja som to nevydrzala a zavolala som a uz bolo schvalene. no bohvie, kedy by mi to dali vediet.

lowee
28. feb 2011

@tina1303 potom mi pis tak aby sa mi to ukazovalo lebo ked nevdim ze mam postu ani nemrknem jo? 🙂 no sak ano mne presne po21dnoch teda dneska ma zobudili a volali ,ze uz to mam somsa modlila nech dodje skor ziadóst ako menzes a nastastie to vyslo l.
ale len NEch vinde to co ma teraz, velmi to chcem mat za sebou, ked sa to nepoadri na prvy, nech aspon na druhy. Chcem si dat zmrazit, nech som neni stale pod narkozou, ja sa velmi bojim. Bola som na nej 1 krat v zivote a dufam, ze odber bude druhy a posledny 🙂)))

tina1303
28. feb 2011

@lowee oki, uz tak pisem. ty uz ides druhy krat, tak vlastne vies co ta caka. ja som ako slepe kura. 😀 ja idem pod narkozu ale nevadi mi to. len dufam ze to vyjde. bojim sa a zaroven sa tesim. teraz sa mi to hrozne taha, lebo sa uz neviem dockat.
Neboj urcite to druhy krat vyjde. ja tomu verim. ja si ani nechcem pripustit, ze to nevyjde. lebo stoji to strasne vela nervou a penazi. operacia mm nas stala cez 1000euro a to nehovorim o dalsich doplacaniach okolo toho. a to este nemame zaplatene dalsie kroky...to je stimulka, IVF a ten hrozne drahy benzin. do Ba to mame cez 200 km a teraz tam budem chodit ako k oltaru. no ale co uz neurobime pre toho drobca, ze?

lowee
28. feb 2011

@tina1303 nie nie ja idem len teraz prv& krat .. pod narkozou som bola ked som absolvovala nisteroskopiu....
no viem tesa mese ci co to je ze? no drahe ano.
No ved ano peniaze boli aj budu, len nech mame babo, ano ano mas pravdu

danu
28. feb 2011

@lowee poprosim ta, nepis do fora velkymi pismenami

lowee
28. feb 2011

@danu ok teda aj ked neviem preco ale ok

danu
1. mar 2011

@lowee precitaj si prosim pravidla, bod 2. vid kopia z pravidiel NEPÍŠ VEĽKÝMI PÍSMENAMI! Je to zle čitateľné a na internete veľké písmená symbolizujú kričanie.
diky

lowee
1. mar 2011

@danu ok teda .

lowee
1. mar 2011

ahojte chcem vam povedat ze teraz vam zavidim aj to ked sa vam nepodarili pokusy radcej by som bola na vasom mieste . dneska som rpisla s centra a akurat som mala zacat zo stimulaciou a neska mi powedali zesa mam moc dobre rozhodnut ci chem alebo nechcem ,lebo mi hrozi velke riziko ohss a mohlo by mi dost ublizit lebo mam pco ..... a nejaku haldisnu hormonou az 4.2 a tusim uz 3 je vysoka hovoria.... tazke ja koncim powedali mi ze by so moghla aj umret ,ze podobny pripad bol malda zena v 10 dnovom umelom spanku ...... tazke vam vsetky drzim place a velmi mi je luto ze prave ja 21rocne malde dievca mat nebduem mat nidky deti .......uz ani nevladzem ,davala som tomu nadeja prd s toho no boh ma tresta,,,,,,,

andysok
1. mar 2011

@lowee ohss bolo riziko aj u mna aj u dalsich tisic baba tak nerozumiem, ale tak asi vedia.....len sa cudujem ze ti nenavrhli inu alternativu

kaciatko81
1. mar 2011

@lowee to mi je luto, ale ako pise @andysok tiez ma to prekvapilo. mam pocit, ze vacsina zien, ktore podstupuju umele ma pco a tym padom aj riziko ohss. u mna si mysleli, ze ho mam na 100% isty a zatial sa drzim 😉 nevzdavaj to, skus to skonzultovat este s inymi lekarmi 🙂 drzim palce

tina1303
1. mar 2011

@lowee to nemoze byt posledna moznost. ja ked som sa dozvedela, te mm ma azoo, tak nam ten dr. povedal, ze uz mat vlastne dieta nebudeme mat a vidis, riesenie som hladala inde u ineho lekara. neverim , ze sa s tym nic neda robit. mozno nie hned ale urcite po case po nejakom lieceni by sa to malo upravit. Skus u nejakeho doktorra zistit, ci sa to da nejak preliecit. to ta nemozu tak odbit. 😠

nemko
1. mar 2011

@lowee nevola sa to co ma byt 3 a mas 4.2 AMH ? tam je max hodnota 3 a ja ju mam cez 8 😀 a stimulujem v plnom prude.
inak caute koceny, tie co stimulujete vam drzim palce, tym co cakaju na vysledok samozrejme tiez a teda drzim vam palce vsetkym 🙂
troska vas citam 🙂 🙂

lowee
1. mar 2011

nemko,andysok,tina1303,kaciatko81..... doteraz tvrdili ze pri ivm su vedlasjie uciky,a teraz mi dr hruzik tvrdil, ze sa mam rozhodnut , ja si myslim ze keby to nebolo vazne ,ze ma nestrasil tak ako powedal , ze zena lezala 10 dni v umelom spanku. ja neviem nechcem riskovat zivot.........utorok idem na úoslednu konzultaciu a uvidim . ano ano je to to ahm .. mas pravdu 🙂) no uvidim

andysok
1. mar 2011

@lowee tak musel ta upozornit chapes....musi sa niecim istit ze to vies a ti to povedal......cize este si to dufam uplne neukncila..........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre