ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

simonini
14. mar 2011

Ahojte babulky, prisla som Vas pozdravit 🙂 o dva dni zacinam papat lieky , dufam, ze mi nebude hrkotat z nich v gebuli 🙂. Ako sa mate? Nemame tu ziadnu novu tehulinku?

bibi24
14. mar 2011

@nemko Ahoj 🙂 Az teraz som precitala. Wow ze 11, to je krasne a 8 oplodnenych super. Vidis, aky je ten osud niekedy zvlastny 🙂 Asi naozaj netreba nic vopred vzdavat.
Ked sa pytas na PK, asi je uz neskoro a si sa rozhodla, ale ja by som si ju dala. Jedine kvoli tomu, aby som nemusela absolvovat niekolko vkladov z nakvalitnymi embryjami, lebo to cakanie a dufanie ma vzdy zabija....

marrad
14. mar 2011

@nemko nemko
drzim palce bojovnikom.....

ladybaby
14. mar 2011

Ahojte, z 11 vajok je 10 oplodnenych 🙂 , zajtra mam vklad.

nemko
14. mar 2011

@ladybaby gratulujem, pekna urodicka 🙂

simonini
14. mar 2011

@ladybaby
@nemko babule vy ste ake perlorodky 🙂, tak ako ja 🙂))). My sme mali 13, z toho 8 vhodnych, a oplodnilo sa 5.

nemko
14. mar 2011

@simonini no predtym som mala bohatsiu urodu 21vajec, 12 oplodnenych a 11 prezilo 😀 😀 teraz som bola aj sklamana, ze tak "malo"

mili78
14. mar 2011

baby kde tie vajcia beriete? ja som mala len 5 😀 ze 13, 21 😵

bibi24
14. mar 2011

@mili78 No moja a ja 2 😀 😀 A potom este straaaaaaaaasne vela malych a teda nepouzitelnych. Take si mozem vies co...

ladybaby
14. mar 2011

@nemko podobne🙂, ja som bola v prijemnou soku, ze 11, mne stale hovoril, ze budu 4 ak posledne dorastie.....

nemko
14. mar 2011

ved aj mna Valky cely tyzden strasil, ze su 4 a este mozu prasknut no a bum bolo ich vcera 8 a dnes je z toho 6 ackovych tak sa veeelmi vytesujem lebo Ackove som nikdy nemala 😀

eevulikk
14. mar 2011

@nemko ja som vôbec nevedela, že sa delia aj do kategórii. Takže ani neviem aké mi vkladali ☹ . Viem len že boli pekné a jedno osem bunkové a druhé len šesť bunkové.

nemko
14. mar 2011

@eevulikk no ja som mala pri 2 ivf dve Bckove takze uz som akosi citila, ze nic z toho nebude (jedno malo 8 a druhe 6 buniek)
teraz som happy,ze mam konecne AAAAAAAAAAcka 🙂

ladybaby
14. mar 2011

@nemko a to si si tam dnes volala? He, tak zavolam aj ja🙂

nemko
14. mar 2011

@ladybaby ja som mala dnes hlasit ci chcem zajtra vklad preto som volala

ladybaby
14. mar 2011

@nemko aha, tak asi kazdemu davaju Acka ked ma....
@eevulikk urcite aj tebe dali ked povedali, ze pekne.....

kaciatko81
14. mar 2011

@nemko @ladybaby baby, drzim palce... ono s tou kvalitou je to take klamlive, niekde tu v inej teme som citala, ze nejakej kocke vlozili 3, neviem teraz ci b alebo c, nepredpokladali, ze sa chytia a nakoniec trojicky... takze sa tym asi netreba nechat vystresovat 🙂

ladybaby
14. mar 2011

@nemko a kategorie A, B, C sa podla coho urcuju?

nemko
14. mar 2011

@ladybaby uvidime ako sa budu vyvijat dalej, dufam, ze uz len dobre

nemko
14. mar 2011

@kaciatko81 dakujem 😉

holly74
14. mar 2011

@ladybaby Gratulujem, drž sa!
Ja som mala 12 vajok, z toho 11 oplodnených, ked mi to zavolali, pamätám sa ako dnes, že som si musela sadnúť jak sa mi rozbúchalo srdce, lebo prvé čo ma napadlo, bolo že predsa bude zo mňa mama, lebo z takého počtu musí niečo byť....No a včera som si robila test a bol negatívny, 8. deň po KET, myslím že aspoň duch druhej čiarky by tam bol, keby sa prcek ujal...
Ale nikdy mi nepovedali či sú áčkové, alebo aké, vždy len počet buniek...Ale neviem kdesi sa tu spomínalo že čím viac vajok, tým menej kvalitné? Je na to niečo pravdy? Lebo ak áno tak potom by som ich najbližšie chcela mať radšej menej...

nemko
14. mar 2011

kocky ved aj mna to sorry za vyraz sralo, ze nehovoria ci su acka becka ja som si vyziadala byt o tom informovana 😀 ja viem, ze im tammusim ist na nervy, ale co chcem byt informovana - pri 2 ivf mi povedali, ze kolko maju buniek a nic o a alebo b tak som vcera povedala, ze ma to zaujima a vzdy to chcem vediet 😀 dnes mi povedali, ze 6 acko tak som dala PK a bckove pojdu "prec" 😀

mili78
14. mar 2011

@bibi24 ... no my sme skratka expertky 😀

mili78
14. mar 2011

@holly74 ... a ty este nezufaj...vydrz aspon 2 dni este 😉

ladybaby
14. mar 2011

@holly74 ahoj, ja si myslim, ze 8my den je este priskoro na test.... A co sa tyka toho poctu a kvality to neviem... a ten pocit mi je znamy... 😉

tina1303
14. mar 2011

Ahojte babky. Tak dnes som zacala so stimulaciou. Beriem Bravelle. mate niekto skusenosti s nou?

ladybaby
14. mar 2011

@nemko no ja sa zajtra opytam.....ja som sa to pytala v sobotu, ze to je este priskoro, ze mi da vediet ked bude volat, ale tak rychlo vychrlila, ze som sa aj zabudla opytat...normalne by som tam aj dnes zavolala 😖

mili78
14. mar 2011

@tina1303 ...ahoj ja som si ho pichala pri mojej prvej stimulke....ale moc ma neoslnil...jednak malo vajok, potom som schytala hyperstimulak a nakoniec aj tak bolo cele ivf neuspesne ☹ neviem, aky podiel ma na tom vsetkom bravelle, ale urcite ak pojdem do druheho pokusu budem ziadat ine lieky....ale myslim si, ze je to aj tak individualne...ako vidis, niekto ma z bravelle vela vajok, aj kvalitnych embryjok 🙂

holly74
14. mar 2011

@mili78 @ladybaby Díki kočky za povzbudenie 🙂 Teraz už počkám na krv.

@nemko A nechceš najprv počkať či sa tie ačkové vôbec ujmú, prv než béčkové dáš preč?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre