ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

lowee
6. apr 2011

@eevulikk dakujem moja a ked juny tak budmee mozno spolu tedy idem na dalsie ..... 😵

simonini
7. apr 2011

Ahojte bambule 🙂 prisla som Vas kuknut. Ako sa mate? Mna buduci tyzden caka PRVY KET 🙂 . Prosim vie mi niekto poradit, ako to vlastne je? V pondelok idem na kontrolny UZV a kedy sa potom vklada embryjko? Som tu dlho nechodila,su nejake pozitivne novinky?

holly74
7. apr 2011

@simonini ahooj, Simi, vidíš, ako to ubehlo...koľkobunkové embr. máš zmrazené? Pred KET som vždy tri dni brala utroš, takže som to mala tak že 1. deň kontrola sliznice+ 3 dni a 5.deň vklad.

karkana
7. apr 2011

@lowee ked vyčerpáš možnosti,daj si aj ty vložiť darované,možno že zamrazené by sa ujali,a bola som včera v iscar,tak mi zobrali krv na protilátky,tak mám prednison,estrofem a anopyrin,zatial,embriologička mi povedala že embria mi už vybrali a že sú zdravé,fúúú

kebulina
7. apr 2011

Ahoj žienky, pravdepodobne nás čaká návšteva CAR a chceli by sme ísť do ISCARE. Neviete náhodou, ako to je s objednávkou na prvé vyšetrenie? Ozaj treba priniesť okrem výpisu zdrav. karty aj "základné odbery: krvný obraz, biochemické vyšetrenie krvi, prenosné pohlavné choroby (HBsAg, HIV I, II, BWR, anti HCV, anti HBC) ", ako uvádzajú na svojej web-stránke, alebo si tieto odbery urobia po prvej konzultácii sami. Urobil by mi ich aj môj gynekológ? Nechcem do toho zamontovávať obvodnú lekárku. A ešte jedna otázočka - ako dlho sa čaká na objednanie? Ďakujeeeem.

karkana
7. apr 2011

@kebulina zajtra zavolaj a opýtaš sa na tú krv povedia ti aj na recepcii,a mna objednala už o týždeň nečaká sa dlho,

silvinnka
7. apr 2011

@kebulina ahoj,ja chodim da Iscare.....termin na prvu konzultaciu-vysetrenie Ti daju behom par dni,ak Ti mozem poradit skus si vypytat kompeltnu zdravotnu dokumentaciu od Tvojej gynekologicky,alebo aspon nechTi spravi vypis poslednych vysetreni,vysledkov z kultivacii a hlavne cytologiu,popripade ak mas nejake gyn. operacie,treba doniest lekarsku spravu...inak sanicim netrap,oni si spravia vsetky potrebne vysetrenia,na prvej navsteve siTa pekne pozru ultrazvuk,popripade kultivacie a odoberu Tebe aj manzelovi-priatelovi krv na pohlavne choroby a daju Ti dalsi termin navstevy 🙂)prajem vela stastia!!!

majka21
7. apr 2011

@nemko, super správička, som velmi rada a teším sa s tebou. Oplatilo sa bojovať!!! Gratulujem, si pre mňa inšpiráciou, držte sa a bublinky opatruj. 😵 😵 😵
Ja si od dnes už pichám k diphereline aj menopur a pondelok idem na kontrolu, tak som zvedavá ako reagujem tentoraz. 🙂

nemko
7. apr 2011

@majka21 dakujem mooooc, drzim moc palce aby to dopadlo len a len pozitivne 😉

katus27
7. apr 2011

Ahojte, chcem sa spýtať... dnes som 10 den od vloženia, kedy je dobré si urobiť test?
Dík za odpoved.

holly74
8. apr 2011

@katus27 Kati, ja som sa na 10. deň už testovala, aj ked sa píše že testy sú nespoľahlivé, a istá je len krv na 14.-15. deň...

lowee
8. apr 2011

@karkana nie nechcem darovane urcite nie ked tak radcej adopica

lowee
8. apr 2011

@katus27 kludne si mozes keby si v tom ti uz ukazeee

kaaaty
8. apr 2011

Ahojte baby boli ste niektora na laparoskopii v Iscare? Dnes mi to dr navrhla, mam sa do pondelka rozhodnut ci v car alebo inde v nemocnici

andysok
8. apr 2011

@kaaaty ahoj ja som bola tiež mi dr dala na vyber ale rozhodla som sa pre cár i ked sa za to platilo,ale poobede som šla domov a v nemocnici musíš ležať a ktorá dr ti to navrhla?

kaaaty
8. apr 2011

@andysok ahoj no petrova aj ty si u nej ak si dobre spominam...aj driling ti robili? a potom sa podarilo IUI ci IVF?

andysok
8. apr 2011

@kaaaty anoano u nej som;) ale neviem čo je to driling....musíš mi pomôcť že čo to je a robili mi IVF.

kaaaty
8. apr 2011

@andysok ja to chapem ako nejake ocistenie vajecnikov kedze mam PCO tak nieco aby lepsie tie vajicka rastli....mas zmenenu fotku, je fakt velmi pekna....a teba to uz aj zachvilku caka, kedy mas termin...

andysok
8. apr 2011

@kaaaty no mne robili vypalovanie určitých bodov lebo sa mi tvorili veľa a nekvalitných vajicok plus priechodnosť tou tekutinou. Ďakujem za pochvalu ;) no termín pri mne ťažko povedať kedže su dve oficiálne 23.6.ale robili mi serklaz a čo som na nete čítala tak okolo 36tyzdna by steh mali dať dolu a potom sa uvidí

mili78
8. apr 2011

babky a kolko sa plati v Iscare za laparku?

andysok
8. apr 2011

@mili78 idem kuknut mám to odlozene daj mi nula minut

mili78
8. apr 2011

@andysok ...Andy pustam stopky...mooozes..ideees 😀

andysok
8. apr 2011

@mili78 robili mi to september. 2009 a vtedy to bolo cca 196,-eur

mili78
8. apr 2011

@andysok ...no tipujem, ze teraz to bude raz tolko...nejake moc lacne, nie?
preco to nemaju v cenniku??? 😝

andysok
8. apr 2011

@mili78 trosku som sa do časového limitu nezmestila 🙂

mili78
8. apr 2011

@andysok ...más to odpustene 😀

andysok
8. apr 2011

@mili78 oni to nemajú na webe ale majú to v tom ceniku čo ma sestricka mne ked to dr.ponúkla hneď ma upovedomila o cene a myslím že ta cena bude taká istá ) skús tam zavolať možno ti to ešte dvihne teta Berta;-/

andysok
8. apr 2011

@mili78 http://webcache.googleusercontent.com/search?q=...
Prečítaj si toto je tam aj iscare ;)

janucucka
8. apr 2011

ja sem istu dobu chodit nebudem l,e o mam 2mesacnu pauzu a idem na druhe 🙂 icsi ivm alebo to vsetko &.ňň
chcem sa vas opytat ked ma pco myslite ze bude potrebne, aj mne robit nejake vypalovanie alebo nejaku ocistu 😀 😀 alebo take? kazda co ma pco budu jej musiet nieco robit alebo len tie ktore dr. upozorni a musia to podstuzpit.
blba otazka vsak? aleeeee inak to neviem napsiat dakujem

andysok
8. apr 2011

@janucucka mne vypalovanie nerobili koli PCO

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre