ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

buba13
28. apr 2011

@holly74 dakujem 🙂 presne na to sa tesime s manzelom. I ked on asi viac. Ale to sa neda tak povedat, lebo sa tesi ako sa bude hrat s hrackami ....
@simonini nech je silnejsia a silnejsia 🙂

simonini
29. apr 2011

@kaaaty treba si naozaj rozmysliet, ci dvojicky 🙂

andysok
29. apr 2011

@kaaaty no ty si zlata že vzor 😀 no ale pozor mne robili v 26 t serklaz a teraz zasa preventívne ležím v nemocke, PN som od novembra a mám rizikové ciiiiiize nem to je med papat 😉

kikus77
29. apr 2011

baby ked som bola rano na krvy kedy mi budu volat? Alebo mam zavolat ja?

nemko
29. apr 2011

@kikus77 tak co volali?

karkana
30. apr 2011

aspoň že už nešpiním,po troch dňoch som prestala , 😒 som ako na trňoch,manžel verí tomu,že sa to podarí tak len dúfam,že ho nesklamem,ale ani prsia ma nebolia nič nejaký náznak,ved vo štvrtok sa dozviem, 😲 žeby/pozitývne?/hm???

mary10
30. apr 2011

@karkana drzim palceky!!!

@kikus77 ako to dopadlo?

bibi24
2. máj 2011

Ahojte baby, bola niektora z vas na soft ivf a brala iba Clostilbegyt?

mili78
2. máj 2011

ahojte babky...dnes som bola v car-e na kontrole....moc ma nepotešili vysledky - AMH dost nizke, 0,85 ☹ ale na druhej strane beriem ten metformin a podla ovu testov a hlienu prebehla cez vikend ovu....docent videl aj velmi peknu sliznicu a pre istotu mi nasadil duphaston...povedal, ze niekedy aj motyka vystreli...takze teraz len cakat, ci vystreli alebo nie 😖

kikus77
2. máj 2011

@nemko ahoj moja,
volali 🙂 nechapem ako mozu byt odbery robene v priebehu 3 dni take rozdielne!!! Tak ale aspon som konecne zacala stimulku a dufam, ze toto je uz posledna 😉 A ty ako? Brusko rastie??? 🙂 🙂 🙂

kikus77
2. máj 2011

@mary10 dakujem, volali, presne v momente ked som hladala cislo, ze zavolam ja 😉

kikus77
2. máj 2011

Baby, v iscare neberu pocas stimulky krv na kontrolu hormonov? Len utz na piaty den? Stimulujme sice len druhy den, ale pri minulom ivf (aj ked v inom care) brali krv hadam stale. Som z toho trocha zaskocena 😒

bibi24
2. máj 2011

@kikus77 Ahoj, beru az tak na 7. - 8. den stimulky. Ale mam pocit, ze niekedy im to treba pripomenut, lebo akokeby na to pozabudli 😠 A potom zalezi od vysledkov...ked su horsie, ako som mala ja, tak brali potom aj 3 dni po sebe.

silvinnka
2. máj 2011

@mili78 ahoj,aj ja mam AMH nizke 0,70 ...chcela som zacat druhe ivf s darkynou,ale v care nechcu,ze sa to robi az ked je AMH o,30 ☹ tiez mam prave ovu a v stredu sono,tak snad vsetko bude o.k 🙂) prosim Ta na co sa uziva ten metformin co beries?dakujem 🙂)

nemko
2. máj 2011

@kikus77 dakujem, brusko rastie a dufam, ze aj drobcek 🙂 v stredu idem na zistenie pohlavia -- teda mala by som ist len vaham ci to chcem uz vediet alebo este budem v napäti 😀 kazdy den je iny a stale sa bojim aby sme mali aspon polku uz za sebou lebo stale neverim, ze ja som konecne tehotna 😀 😀
vyjde to, uvidis, ze toto je posledna hnusna stimulka a potom sa uz budes len tesit 😉

mili78
2. máj 2011

@silvinnka .... ahoj 🙂 tak drzim palce, aby sono dopadlo ok....ten metformin mi dal docent v centre kvoli mojmu pco a lenivym vajecnikom....ako sa zda, tak nieco to so mnou robi, lebo aj na ovu testoch som mala dve ciarky cez vikend, aj hlien som mala....predtym som dve ciarky nasla raz za "uhorsky rok" a o hliene ani nevravim 😝

silvinnka
2. máj 2011

@mili78 tak Ti budem drzat paste,ja mam ovu pravidelnu aj pekne vajko sa vzdy vytvori....kurnik nechapem co sa deje v mojom tele....asi kaslem na to a zacneme sa pokusat prirodzene.... 😠 snad niekto nikedy vymysli niejake tbl.-kvalitne na to aby sa tvorilo silne a zdrave vajko 🙂 ,ked uz mame AMH nizske...

mili78
2. máj 2011

@silvinnka .... u mna sa ocakavalo AMH vysoke, kedze som po prvom ivf schytala hyperstimulak a skoncila som v nemocke....a vidis, presny opak....ani docent nechapal, ako to mohlo vyjst take nizke....ja som zase extra pripad, ako vzdy 😀

silvinnka
2. máj 2011

@mili78 to ako keby som citala svoj prispevok,pred 1.ivf mi hovoril docent,ze budeme radi ak Vam vystimulujeme aspon 2vajka....bolo ich 11nast,sedem velkych ,ale z toho sa len jedno dalo oplodnit...a OHSS ma tiez draplo,uz na 5ty den pri stimulke,sa mi zacal ....preventivne som si dala pichnut infuzku...nemame ziadneho mrazacika...no som zvedava co mi povie docent v stredu,ked mu poviem,ze ideme na to prirodzene,dufam,ze nechyti infarkt 🙂

mili78
2. máj 2011

@silvinnka ....no u mna nenasvedčovalo nič tomu, žeby malo dojsť k hyperstimulaku....mala som "len" 5 vajok, vsetky sa oplodnili pekne...horsie to uz bolo s delenim, nakoniec zostali len dve....hyperstimulak prisiel az po vklade....takze teraz docent moc nechce ist do druheho, preto skusame par cyklov s tym metforminom, ze co to urobi....ale jednoznacne toto nizke amh vypoveda aj o nekvalite nasich vajok ☹

nemko
3. máj 2011

caute baby, citam Vase starosti s amhckom, aj ja som s nim mala problem, zistilo sa to presne pred poslednym (dufam, ze poslednym) IVF.Ja som mala hodnotu vyssiu ako ma byt a Valky mi povedal, ze to sposobuje, ze mam vajicka nekvalitne a preto IVF nevychadza.Ten metformin som chcela uzivat aj ja este ked som chodila k Durechovej a poslala ma na inzulinovu rezistenciu lebo udajne bez toho by mi mohol este viac uskodit a hodit ma o zem, kedze ide o silne lieky.Ked bola inzulinova dobra neodporucili mi lieky nasadit.
Drzim vam palciska babule aby Vam to uz vyslo 🙂

mili78
3. máj 2011

@nemko .... Nemko ty mas vyssie, ale my mame nizsie...cize nam hrozi ovela skor "prechod" ako ostatnym zenam... ja mozno uz v 35-ke budem "out" ... vidis a mne vysla inz. rezistencia v norme a napriek tomu mi ho nasadili 😅 co lekár, to iny nazor

nemko
3. máj 2011

@mili78 no hej, ale ja som reagovala nato, ze si pisala, ze amh zodpoveda nekvalite vajicok a preto som pisala, ze ja ho mam vyssie a tiez vajicka nekvalitne - a tiez su to slova Valkyho 😉

mili78
3. máj 2011

@nemko ... tak teraz som uz z toho totalny jelen 😀

simonini
3. máj 2011

@mili78 ze aj motyka vystreli 🙂

mili78
3. máj 2011

@simonini ....to mi aj docent povedal...len kde tie strielacie motyky dostat? lebo ja taku doma nemam 😀

karkana
3. máj 2011

dnes som bola u dr.že prídem na krv v stredu,a ten mi hned chcel robiť sono,ale som odmietla,viem,že sa to nemá tak skoro, a zastupuje sestričku nejaká stará ,ta ani nevedela čo je hcg,dva týždne nečakám,aby mi to niekto odflákol,no tak radšej pocestujem do iscar na krv,nech mám istotu,trochu ma picháva v podbrušku,či to menzes už otravuje, ale namýšlam si ,že je to zahryznuté emrijko 🙂

simonini
3. máj 2011

@karkana to bude male mimco 🙂))))) to ked brusino boli , tak to sa tam nieco deje

karkana
3. máj 2011

@simonini ono nebolí,len taký pocit štipkania,no nie stale,a ty ideš kedy na krv?a ešte špiníš

holly74
3. máj 2011

@simonini Simi, ahooj, díki za koment, ale radšej menej vajok, ale kvalitné 😉 Plus ked si spomeniem na hyperstimulák.....radšej by som sa mu vyhla... A ty ako? Čiaročky, krvička?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre