ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katus27
18. aug 2011

@holly74 prvé som mala v apríli.

janulikds
18. aug 2011

Ahojte dievcata, som vo faze hladania CAR, viete poradit? Gynekolog mi dal na vyber Iscare, Ferticnet, Ginfiv a vraj aj v Brne je nejake dobre centrum. Ake mate skusenosti? Aky je medzi centrami rozdiel? Dakujem

karkana
19. aug 2011

@janulikds rozdiel asi minimálny,všade davajú skoro tie isté lieky a funguje to rovnako, ,to už len na tebe záleží,Iscar v Blave môžem odporučiť,ale určite aj Brno ,všade sa rodia detičky,treba len skúšať

andysok
19. aug 2011

@karkana
@janulikds ja mám Dvojicky z Iscaru ;)

bubina1
19. aug 2011

@janulikds ja mam 14 mes.dceru z iscaru 🙂

petuska123
19. aug 2011

@andysok a vyslo vam ivf na 1 krat???kukala som v albume ale to som tam nenasla.aky ste mali problem ze ste to museli riesit carom??

kaciatko81
19. aug 2011

@janulikds my cakame babo tiez z iscare... a keby som sa mala rozhodovat teraz, rozhodnem sa rovnako a nie len preto, ze nam to takto vyslo 🙂

mamartinka
19. aug 2011

@kaciatko81 Jej baby to je krasne tu vas teraz citat.
@andysok Na prvy krat sa vam podarilo?Gratulujem k dvojickam.
@kaciatko81 Tiez na prvy krat sa zadarilo?Taktiez blahozelam.Nech si stastna mamina a nech to vsetko zvladnes.A nech ste zdravucky hlavne.Este neviete co budete mat?

holly74
19. aug 2011

Žienky, nechcem vás demotivovať, ale treba sa naozaj pripraviť na to, že na prvýkrát to nemusí vyjsť...v skutočnosti to na prvýkrát vyjde málokomu..... 😒

andysok
19. aug 2011

@petuska123
@mamartinka nie nie na prvý, na treti nic nám neostalo boli len dve 8 bunkove a tie vložili prvý krát sme sa zaregistrovali v apríli 2009 a v novembri 2010 bol vklad ja mám na jednom vajcovode zrasty muz pomalé spermie najprv dr.durechova(ťa je teraz v antolska care aj s marsikom) a potom treti krát u dr.Petrova ktorej sa to podarilo hned 😉

holly74
19. aug 2011

@andysok Andy, vlievaš mi nádej....aj my sme mali 2 ivfká neúspešné a ideme do tretieho 😔

kaciatko81
20. aug 2011

@mamartinka my sme mali dve neuspesne iui (jedno s clostilom, dalsie s injekciami), tretie iui-s injekciami pozitivne, ale mimomaternicove. a toto bolo prve ivf, vkladali sme dve 8-bunkove a jedno sa chytilo 😵

karkana
21. aug 2011

@andysok tak ako sa máte?v pohode to zvládaš?ako ti závidím ,držre sa 🙂

andysok
21. aug 2011

@karkana no ajoooooj áno v pohode cez den som s nimi von den mi Preletiiiii teraz je to uz lepšie a ty sa ako Máš ?

bobi3
22. aug 2011

@mamartinka
@katus27
no ja chodím k Valkymu, aj prvé som absolvovala u neho, žiaľ neúspešne ☹ Teraz ešte beriem Cilest, so stimulkou by sme mali začať okolo 3.9.... aj mám obavy, aj sa na to už teším
držím aj vám moc palčeky

karkana
22. aug 2011

@karkana ja už som sa s tým zmierila,nechcem už nato ani myslieť, 😉 robíme prípravu na adopciu a o mesiac budeme zapísaní do zoznamu čakateľov,už sa teším,ešte že máme takúto druhú šancu,taká som rada ,dali sme si požiadavku novorodeniatko,tak už len čakať,kedy sa ozvú

karkana
22. aug 2011

@andysok to bolo určené tebe

andysok
22. aug 2011

@karkana je to nespravodlive ale je to uz pre teba asi uzatvorená vec ;( je super že je aspoň možnosť adopcie novorodenca len koľko sa na to čaká.....veľa si prešla obdivujem ťa ;/

karkana
22. aug 2011

@andysok to áno,uzatvorená, u nás približne rok sa čaká ,nevadí počkám,hovoria že malých je teraz dosť na adopciu,máme z celého Slovenska požiadavku,kámoške už volali po siedmych mesiacoch, 😉 tak aby aj nás neprekvapili

mamartinka
22. aug 2011

@karkana to fakt je vela deticiek na adopciu?To je strasne.A my co nemozme co by sme zato dali keby sme voje mali vsak.Drzim vam palce.

dadulik111
23. aug 2011

@slobrdo Ahoj neviem ci si ma pamatas z iscaru len som chcela vediet ako sa mas pa Dasa

nikol18
25. aug 2011

Ahojte kocky, no ako sa tu mate? Ja som bola v pondelok v ISCARE, pani doktorka bola zo mna trosku v soku, ze od prvej navstevy som stihla opat dalsi pobyt v nemocnici 😅, uz som sa tesila, ze mi zacnu coskoro riesit stimulacie, no kedze ja som speci pripad, tak vraj ma musia este chvilku sledovat, ako sa sprava moj organizmus pri cykle, ci vobec dochadza k ovulacii a tak...obavaju sa totiz, kedze ja mam po tych operaciach aj endometrioze zmenene pomery v brusku, aby nahodou pri stimulacii a naslednom odbere vajicok nemohli zasiahnut crevo ☹ ja len dufam, ze to pojde cim skor, aby sa mi ta mrcha nerozliezla znova po bruchu 😒

kviann
26. aug 2011

@karkana no aj my sme v zoznzme uz od januara 2011, s estesanam nikneozval, no podarilo sa nam uchytit mrazacik, a teraz mame doma Margaretku dnes ma 1 tyzden.

kviann
26. aug 2011

my sme s Iscare

kviann
26. aug 2011

@mamartinka skus brat aj E vitamin ja som este pila aj zensky caj, alchemilkovy caj, a este aj Drmek ale to asi tak pol roka rok, nieco mi poradila aj bylinkarka, ale verim ze nieco mi z toho aj pomohlo,

kviann
26. aug 2011

@mamartinka inak po IVF a hlavne transfere by si mala mat dost klud a oddych aspon 10 dni, a nikam necestovat, nestresovat,radsej lezat, nenamahat sa fyzicky.

mamartinka
26. aug 2011

@kviann Ahojki.Dakujem.To akoze ako necestovat ked mi sme v zahraniciu a ja musim letiet spet.Za 3 tyzdne to musia stihnut lebo viac volna nemame.Aspon do 27.09 sa to musi vsetko postihat.A vytamin E beriem nakolko uzivam GS Mamavit a tam je viac vytaminov.Ale dakujem.A este gratulujem k Margaretke.Na prvy krat sa vam podarilo v Iscare?Ku komu ste chodily.

kviann
26. aug 2011

@mamartinka na 4x, Valky, Lattakova

kaciatko81
26. aug 2011

@kviann gratulujem 😵
@mamartinka no ja by som to tak striktne nebrala... ja som mala et v sobotu a myslim, ze v utorok alebo v stredu som bola v robote a dalsi utorok zasa doma-ohss 😀 . kedy zacinas?

kviann
26. aug 2011

@mamartinka vsak to uz musis zhodnotit sama a potom budes na kontroly chodit kam???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre